GRČKA 2016, 2017...

Predlozi, putovanja i putopisi iz Grčke

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: GRČKA 2016, 2017...

Post od šukitaxi »

Ne ide mi postavljanje slikica bas kao Sprinter al ne znam bolje :D ,i da nastavim,posle Zampetasa nastavim ka Sitoniji,zena navalila da spavamo kod Zampetasa ali ja odlucih da je bolje da idemmo i ispostavilo se da je tako,jer to vece su bile one poplave u Nea Mehanjoniju cini mi se a to je blizu gorepomennute radnje za kampere,i tako se dovezemo do Nikitija i posto vec bese proslo pet casova odlucimo da prespavamo u luci da ne vijamo plaze,tamo nadjemo dva kampera iz Nemacke i dva iz Bugarske pa se lepo uglavimo izmedju njih Slika,mala setnja po Nikitiju i povecerje.Ujutru lepo poranim i odmah se uhvatim stapa za pecanje,al naravno dzaba,ni da pipne(a nisam bas ni neki iskusan ribolovac)
Slika,malo kasnije naidje i policija i pravo izmedju kampera,moja zena pretrne,izadje policajac,ja njemu kalimera on meni kalimera,i pita odakle sam ja kazem Srbija,on pita znam li Bugarski,rekoh nemam pojma al razumem malce i tako se mi ispricamo sto rukama sto nogama a pomalo i recima i popusi policajac dva cigara i ode,ne rece ni rec,moja zena odahnu :D ,skinem bicikle i malo na voznju da obidjemo Nikiti,parkiramo ispred jedne radnje u glavnoj ulici,pogledam neke stolove za kamper,izadjem napolje i iznenadjenjeeee,prednja guma pokupila neke sitne kaktuse i izduva se, e veselja ajd guraj bajs,kad posle stotinak metara jos vece iznenadjenje :shock: ,moja zena stoji pored servisa za bicikle,i ja tamo dobar dan pukla guma on kaze imam novu a imam i set za krpljenje sr\ta ces od ta dva ja kazem daj i jedno i drugo,i on mi cak i namesti gumu,sreci mojoj nikad kraja :P ,natovarim bicikle i krenemo dalje,prodjemo pored Porto Karasa,samo bacim pogled,spustim se u Psakudiju svidja mi se pa da vidim da nema neki kamper,nema i nastavljam dalje,ulazim ka Neos Marmarasu,i pravo kroz centar,zena hoce da pobegne iz kampera,ti si lud znas kako je nizbrdo kako je uzano gde ces sa kmaperom itd...ja se smejem i teram,kad moze autobus mogu i ja i pravo do stadiona ,tamo ogroman parking za autobuse,i javna cesma malo dopunimo vodice i tu padne prvo kupanje Slika
,pojedemo nesto i nastavimo dalje,i sve tako do Destenikija,tamo pronalazimo desetak kampera i dve prikolice,parkiramo se kod Poljaka i lepo se smestimo
url=http://fotkica.com/slike.php?slika=1_77 ... 124919.jpg]Slika[/url]
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: GRČKA 2016, 2017...

Post od šukitaxi »

tu ostajemo tri dana i uzivamo,drugog dana dodjose Nemci sa jos cetiri kampera,neki otisli,i u tom trenutku 14 kampera na Desteniki,lep prizor,niko nas ne dira,milina, url=http://fotkica.com/slike.php?slika=1_67 ... 075437.jpg]Slika[/url]
Slika
,voznja biciklom po Toroniju,nadjemo neku cesmu i svaki dan donosimo po balonce,zena je u tripu ostacemo bez vode :? ,i drugi dan nadjemo divne ljude iz Nisa,koji su novi vlasnici Duletovog kampera,dodju pored nas i lepo se izdruzimo,pozdravljam ih ako citaju,posle toga resimo da idemo dalje,mi na jednu oni na drugu styrannu i preko Vurvurua,gde svratimo do Karidi plaze i naravno dopune vode :D Slika
nastavimo do Sartija Slika
U Sartiju talasi dva metra,pa se kupam samo ja,gospodja posmatra iz plicaka :lol: ,obidjemo plazu Platanija al odlucimo da idemo dalje,i odemo na Kastri plazu gde je bio kolega GoranBGD sa porodicom i tu se smestimo

[Slika



rano ujutru ja se opet dovatim stapa za pecanje i opet nista naravno,ali se zato GoranBGD potrudi da nbe ostanemo gladni Slika
tako da je bilo ukusno,tu provedemo dva dana takodje pa opet za Sartida se nadjem sa skolskim drugom,i posle toga ostanemo na Plataniji,cetiri kampera tamo i mi se namestimo pored njih,dali treba da kazem da je bilo opet tankovanje vode u Vurvuru,mislim da ne treba poznato je ;) ,i sutradan nam se pridruze opet isti Nemci sa cetiri kampera i smeste se pored nas lepa plazica nije bilo talasa,lepo odmaranje,url=http://fotkica.com/slike.php?slika=1_56 ... 46_Pro.jpg]Slika[/url]
url=http://fotkica.com/slike.php?slika=1_54 ... 02_Pro.jpg]Slika[/url]
lep izlzak sunca,nigde nikog,kupanje u zoru,posle dva dana nastavimo dalje opet,posle jutarnje kafe krecemo preko Sikije za POrto KUfo,tamo pored mora stanemo i doruckujemo,nastavimo dalje,i kod marine sta?pa tankovanje vode naravno,citavih 10 litara je falilo ali sta je tu je,ponovo Toroni,prolazimo pored cesme,i ceznjivo gledamo u nju ali nema mesta vise za vodu,sve puno,cak i case...i opet na Desteniki gfde se srecemo ponovo sa Goran BGD i njegovom porodicom,ponovo prespavamo tu,i ujutru pravas Kasandra,Pefkohori,tamo susret sa rodjacima,setnja,giros kupanje na Kseniji,mnogo topliija voda nego na Sitonij,i uvece na kraju plaze u Pefkohoriju na izlazu pored vode nalazimo Italijanski kamper i prakiramo pored njih i tu prespavamo url=http://fotkica.com/slike.php?slika=1_73 ... 17_002.jpg]Slika[/url]
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: GRČKA 2016, 2017...

Post od šukitaxi »

Ujutru kafica i pravac Zampetas ponovo,zaboravili da mu ostavimo jos neki evric,red bi bio,posle toga pravac Paralija,tri porodice prijatelja bili tamo i kod njih ostanemo tri dana,izdruzimo se lepo uz gomilu girosa piva i ostalog,poslednji dan odlucimo da kupimo ribu jer od mojih stapova nema vajde naravno i sve to lepo spremimmo u kmaperu na parkingu Slika
Slika
Tu nas ugleda i jedna Nemacka postava sa kamprerom pa se lepo i oni parkiraju do nas.Sutradan polazak za Srbiju,granice i dalje bez guzve brzo se prolazi, svracamo do Gevgelije da kupimo bijeno sirenje i na pocetku nalazimo super market i uzimamo 15ak paket i nastavimo dalje ka srbiji bez stajanja u Makedonij osim za sipanje goriva pre granice koju isto prolazimo ocas posla i resimo da stanemo u Sokobanji da prespavamo te tako i buide,zastanemo pored Bovanskog jezera nema kampera samo par prikolica od pecarosa,i pravac Soko banja li ...majko moja sto je loss puuttt,auuuu,stvarno je grozan,a jezero lepo pa Rtanj blizu pa Vrmdza,mogli bi da se malo potrude lokalne vlasti i srede taj put,stvarno je uzasan,parkiram se na parkingu hotela Zdravljak cini mi se i zamolimo gazdu da prespavamo tu i on nam dozvoli,mala setnja pa Soko banji Slika
Slika
,i tu se naravno ujutru smrzzznemo posto je zahladnelo bas bas,i moralo je da padne paljenje grejalice,jos malo dremanje i pravac kuci,sve u svemu jako lepo provedenih 18 dana sa nasim kamperom,jako zadovoljni sa svime
jos neka slicica i to bi bilo to od nas za sada Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
singer
Korisnik
Postovi: 73
Pridružio se: 15 Mar 2011 20:06
Lokacija: Fjutog

Re: GRČKA 2016, 2017...

Post od singer »

Sjajno :thumbup:
Razlika između dečaka i odraslog muškarca je samo u ceni njihovih igračaka
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: GRČKA 2016, 2017...

Post od šukitaxi »

:clap:
Odgovori