Predlozi - Kamperom u Grcku prvi put

Predlozi, putovanja i putopisi iz Grčke

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Vukasin Bg
Novi korisnik
Postovi: 2
Pridružio se: 26 Jul 2011 19:44

Post od Vukasin Bg »

Pozdrav!
Odlucio sam da se ove godine okusam u ovoj vrsti putovanja i vidim da li je to za mene.
Plan mi je da idem u Grcku i to na Halkidiki( to mi za sada deluje kao najbolji odnos kilometara i onoga sto pruza).
Interesuje me kako resavate tehnicke stvari dok ste na putovanju, osnovno sto me interesuje gde punite vodu ukoliko niste u kampu,
gde praznite otpadnu vodu, ukoliko ostanete bez plina resavate kako?
I molim vas sto vise saveta koji mogu da mi pomognu da ovo putovanje bude uzivanje a ne patnja :)

Hvala!
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Halkidiki je stvarno odlican odnos kilometara i onoga sto dobijate od kampera , zavisno koji od dva prsta halkidikija zelis da posetis ili recimo oba , opisao sam takav put na predhodnim temama mislim da ima i kordinata , sto se tehnickih stvari tice Ja to resavam ovako teh vodu ( tus , sudopera i wc ) na onim mestima gde postoje duz puta mesta koja lice na deponije ili nesto siri pusttiji parkinzi u toku puta kojim se krecete , vremenom ce te tu proceduru uvezbati do zavidne brzine , i nece sigurno drzati vas fokus kao bitno , vodu tocim na benzinskim punpama i to preko kiannti od 25 litara , u vise puta i nemogu reci da sam imao bilo kakav problem na halkidikiju , Naravno vodu za pice kupujete , plin vam netreba za friz bojler verovatno necete koristiti jer friz sa punom bocom radi skoro mesec dana uz upotrebu sporeta sa punom bocom sigurno resavate vasu potrebu na odmoru lep provod a da postoji vise mesta i kod nas i kod njih za hemiju koja vam je potrebna za wc ipak imajte svoju rezervu jer je ne zamenjivo potrebna .
Forestlander
Korisnik
Postovi: 38
Pridružio se: 12 Maj 2011 17:29
Lokacija: Mladenovca

Post od Forestlander »

Pozdrav i tebi Vukašine, kada planiraš putovanje ?

Ja sam krajem juna obišao prvi i drugi prst Halkidikija, Kasandru i Sitoniju. Negde na ovom forumu sam obećao "detaljan izveštaj sa utiscima", međutim, obaveze mi dozvoljavaju tek toliko da povremeno pregledam postove ...
Iskreno se nadam da ću što skorije ispuniti dato obećanje...

U svakom slučaju, ukoliko želiš, možeš me kontaktirati na 0604443143, Boban ...
Odgovori