Putopis - Grčka - Peloponez i jos po nesto....

Predlozi, putovanja i putopisi iz Grčke

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Šta reći osim opet sjajan putopis, i verujem da treba min. 3 letovanja da biste stvarno videli sve što Peloponez pruža. Ja se nadam da ću ove godine krenuti na tu stranu, tako da mi tvoji, Sprinerovi i Martini opisi stvarmo dosta pomažu. Imam samo jedno pitanje, čuo sam dosta toga lepog o ostrvu Evia (koje vam je da kažem bilo usput), pročitao da ima dosta toga da se vidi, da li ste svraćali ili obilazili i imate li neke informacije.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Odličan putopis, uvek mi je zadovoljstvo da gledam pejsaže Peloponeza
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Ivane,
Odličan putopis. Stvarno si uneo duh leta u ove kišne post-zimske dane.

Imam dve molbe: Mogao bi, u temi "kampovi", da daš detaljne opise kampova u kojima ste bili. Druga molba se odnosi na kućnog ljubimca. Jedna od prednosti kampovanja je to što se na odmor može ići i sa kućnim ljubimcem. Interesantan je odnos vlasnika kampova prema kućnim ljubimcima. Kod nekih, boravak kućnih ljubimaca nije dopušten, kod nekih su dobrodošli uz novčanu nadoknadu, a u nekim kampovima se ne obraća pažnja na kućne ljubimce koji mogu slobodno da borave u kampovima. Možda se može i na ovu temu diskutovati.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Kouruta mi je baš ostala u lepom sećanju, osim cena u jednom kafiću u samom centru. Svugde je frape cca 1,5-2 eur, samo je kod njih bio 4eur Što je mnogo mnogo je. Mi ga izabrali samo zato što ima fotelje sa vodonepropusnim jastucima. Kad Nam zavališe cenu, uši samo otpadaju, sto pored (Everest) duplo niža cena. Ostalo je sve bilo ok. Do kampa sam stigao preko plaže, levo gledajući ka moru, nekih 500m. Sam kamp je pun hlada, dosta je bilo Holanđana, video sam poprilično i raspremljenih kampera.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Lep putopis, s uzivanjem sam odgledao slike.

@liiiman predlazem da se u okviru podforuma "kampovi"" otvori tema "pets friendly kampovi u grčkoj"
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

bas lep putopis i opis i meni ce sluziti kao reper kad krenemo ka jugu
Pera Big Marlin
Korisnik
Postovi: 41
Pridružio se: 20 Apr 2014 15:55

Post od Pera Big Marlin »

Pera Big Marlin napisao:Odlicna destinacija.Na pravi nacin prikazana.Tako da je i nas zaintrigirala za ovu godinu.Krecemo pocetkom jula i planirana tura nam je :Makedonija,Olimp, Meteori, Atina,Peloponez,Krf.Albanija,Skadarsko jezero,pa preko Crne gore i BiH,kuci.Raspolozivo vreme nam je oko 3 nedelje.Shodno tome molio bih za sledece informacije.Gde ostaviti kamper u blizini Atine,i kako je najlekse obici(renta kar,taxi,gradski prevoz)i koliko je potrebno vremena da se obidje Atina.Koliko se zadrzati na Krfu.Kakav je put kroz Albaniju(mislim uz more,nikako preko gudura)I da ki je sta vredno paznje i zadrzavanja u Albaniji.Hvala unapred.
Odgovori