Putopis - Predlozi - GRČKA 2012

Predlozi, putovanja i putopisi iz Grčke

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

BOSS
Korisnik
Postovi: 243
Pridružio se: 15 Jul 2012 13:27

Post od BOSS »

Nisam siguran daje ovo bas prava rubrika za moje pitanje ali......
Interesuje me dali je neko na putu prema Egejskom moru, u Makedoniji ili eventualno u Grckoj video Pamucna Polja (polja zasadjena pamukom)?
Moju supruga bi to zelela da vidi, pa ukoliko neko zna, molio bih da pribliznije opise gde se takva polja nalaze.
U razgovoru sa nekim Makedoncima, rekose mi da je ranijih godina toga bilo puno ali je sada retkost!?
Hvala unapred!

Pozzz.................
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ja sam ih video prošle godine, mislim da je to bilo u Grčkoj, ali gde, da me ubiješ ne mogu se setiti.
Ja u Subotu krećem za Grčku, idem preko Makedonije, obratiću pažnju, pa ako ih vidim javljam.
BOSS
Korisnik
Postovi: 243
Pridružio se: 15 Jul 2012 13:27

Post od BOSS »

Sprinter,

nije tako hitno ali ako ih negde vidis bilo bi super. Hvala ti unapred i srecan put u Grcku. Takodje lep provod vam zelim.

Pozz.................
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Sećam se da sam baš sa suprugom komentarisao kakvo je polje u daljini. Ona misli da je to bilo negde na ulazu u Grčku iz pravca Medžiklije, ja nešto nisam siguran.

pozdrav
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ja sutra ujutru ( Subota 21.07.) krećem put Grčke. Prvih par dana sam u Makedoniji, zatim jedan dan ponovo Meteori, pa Preveza i prvo kupanje, posle Patra .
goksi
Korisnik
Postovi: 21
Pridružio se: 21 Jun 2012 00:26

Post od goksi »

Srecan put i lep provod
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Srecan put Sprinteru i lep provod , bez zurbe , secam se kako si opisivao tremu pred put "putnu groznicu"
Toliko mi je bilo orginalno da sam zapamtio " TRESEM SE KO KOMBAJN U LERU"
pozdrav
goksi
Korisnik
Postovi: 21
Pridružio se: 21 Jun 2012 00:26

Post od goksi »

Mi se sutra vracamo u Srbiju,ostajemo desetak dana,ako cujete bilo sta zanimljivo u vezi kamperskih desavanja,
molim da postavite na sajt,pozdrav svim kamperima
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Pozdrav sa Ohrida. Juce stigli, odmah kupanje. Danas krecemo, pravac Meteori, tu spavamo. Ako ima koga u blizini, neka se javi.
Poruka za Randzu@ zaturio sam negde cedulju sa mejlom, ja sam na Peloponezu negde h Cetvrtak. Javi se na moj mejl. Pozdrav
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Srećan put druže, lep provod
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Poruka za Sprintera da uvek bude u 1. brzini i da uziva u blagodetima kampera i putujucih utisaka.
istrle11
Korisnik
Postovi: 29
Pridružio se: 19 Jul 2012 22:08

Post od istrle11 »

sprinter napisao:Pozdrav sa Ohrida. Juce stigli, odmah kupanje. Danas krecemo, pravac Meteori, tu spavamo. Ako ima koga u blizini, neka se javi.
Poruka za Randzu@ zaturio sam negde cedulju sa mejlom, ja sam na Peloponezu negde h Cetvrtak. Javi se na moj mejl. Pozdrav
Super i baš nam je drago da neko malo ispita teren jer i mi krećemo 12.8.2012 u tom pravcu pa bi nam od velike pomoći bio podatak o kampu blizu meteora ili mjesto gdje se može prespavati.
Uživajte i nek vas vrjeme služi.
Pozdrav iz Samobora.
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Pozdrav sa Kavale, u sledeće dve nedelje sam prema Halkidikiju, ako je neko tu neka se javi
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Pozdrav iz Kavale, u sledeće dve nedelje sam prema Halkidikiju, ako je neko tu neka se javi
Poslednja izmena od lio u 25 Jul 2012 19:15, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Puno pozdrava za sve.
Ovde je vreme ok. Trenutno smo u Prevezi, krećemo put Peloponeza, večeras noćimo ispred Patre.
Za Istrle11, bio sam na Meteorima, ima nekoliko kampova, ja sam spavao u Kalambaki na parkinu Lidl-a, u blizini centra je Lidl, teško ga je omašiti.
Odgovori