Okupljanje - Sisevac - Juni 2014

Predlozi, putovanja i putopisi iz Srbije

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Kako god većina hoće. Možda da o tome raspravljamo sutra kada bude detaljnija prognoza. Mada ukoliko u subotu naveče pada kiša onda đžabe muzika, svako pod svoju tendu i nije nešto naročito.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Slažem se da sutra treba prelomiti, i to najkasnije do II dnevnika i prognoze.
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Još jedna dodatna informacija za one koji nemaju sitnu decu, da je u većini osnovinih i srednjih škola dodela knjižica i svedočanstva 28.06.
Što se mene tiče ja odo ovaj vikend spontano u Sisevac, jer naredni sigurno neću moći.
Osim toga ne gledajte samo Accuweather, ima i drugih sajtova sa vremenskom prognozom, možda je na nekom bolja prognoza :)
Poslednja izmena od DusanHY u 17 Jun 2014 23:21, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ebiga, umrla jedna stara baka, a znalo se, čim je zabole kolena... ona samo kaže oće vreme, i eto oblaka iza brda. Kamenko Katić ju je malo , malo zvao , čim vreme bude šugavo.
Sad, da je živa, ja bi je konsultovao, a sada mi se baš ne ide da je pitam.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

DusanHY napisao:Još jedna dodatna informacija za one koji nemaju sitnu decu, da je u većini osnovinih i srednjih škola dodela knjižica i svedočanstva 28.06.
Što se mene tiče ja odo ovaj vikend spontano u Sisevac, jer naredni sigurno neću moći.
Osim toga ne gledajte samo Accuweather, ima i drugih sajtova sa vremenskom prognozom, možda je na nekom bolja prognoza :)
Kod nas knjižice 26.6., i prosvetni radnici imaju dušu (slobodan vikend)
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Jader napisao:
DusanHY napisao:Još jedna dodatna informacija za one koji nemaju sitnu decu, da je u većini osnovinih i srednjih škola dodela knjižica i svedočanstva 28.06.
Što se mene tiče ja odo ovaj vikend spontano u Sisevac, jer naredni sigurno neću moći.
Osim toga ne gledajte samo Accuweather, ima i drugih sajtova sa vremenskom prognozom, možda je na nekom bolja prognoza :)
Kod nas knjižice 26.6., i prosvetni radnici imaju dušu (slobodan vikend)
Vidim ja da je to tebi jedini vikend kad nemaš neku svadbu, pa svim snagama upireš da se skupimo naredni vikend.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

DusanHY napisao:
Jader napisao:
DusanHY napisao:Još jedna dodatna informacija za one koji nemaju sitnu decu, da je u većini osnovinih i srednjih škola dodela knjižica i svedočanstva 28.06.
Što se mene tiče ja odo ovaj vikend spontano u Sisevac, jer naredni sigurno neću moći.
Osim toga ne gledajte samo Accuweather, ima i drugih sajtova sa vremenskom prognozom, možda je na nekom bolja prognoza :)
Kod nas knjižice 26.6., i prosvetni radnici imaju dušu (slobodan vikend)
Vidim ja da je to tebi jedini vikend kad nemaš neku svadbu, pa svim snagama upireš da se skupimo naredni vikend.
Priznajem, provalio si me :)
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

sprinter napisao:Ebiga, umrla jedna stara baka, a znalo se, čim je zabole kolena... ona samo kaže oće vreme, i eto oblaka iza brda. Kamenko Katić ju je malo , malo zvao , čim vreme bude šugavo.
Sad, da je živa, ja bi je konsultovao, a sada mi se baš ne ide da je pitam.
Kako se sada razvija situacija u petak popodne i ceo vikend bi trebalo da bude suvo i bez padavina, e sad jedino što će sve do četvrtka padati kiša pa će zemlja biti vlažna.

http://www.weather2umbrella.com/sr/vrem ... 33042/0/6h
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Plato gde će stajati kamperi popločan je sitnom rizlom, izgleda mi poprilično stabilan. Mislim da ne bi trebalo da bude problema.

Da ne zaboravim, signali mobilne telefonije su dosta slabi, ima ih ali morate da se pomerate i jurite ih ili da idete do restorana, tamo je bolji prijem... Zato, ako ima neko nekome telfonom nešto da poruči, bolje to da obavi već oko Ravanice. Ima jedna radnja, ali nije baš snabdevena, zato ponesimo sa sobom sve sto Nam treba. Hleb, hrana, piće, slata i sl.
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

U svim predvidjanjima vidim da je cele naredne nedelje suncano vreme.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ja sam za opciju za koju se većina odluci. Hajde samo da se oglasimo i da odlucimo. Molim clanove da budu malo aktivniji. Nije Nam krava stala na nogu pa da moramo da se vidimo ovog vikenda, lako mozemo da se pomerimo za 7 dana.
Zaista je glupo da sedimo pod tendama ukoliko bude kise. S druge strane, ako kisa stane, bice lepo za druzenje, bazen je napunjen, samo Nas ceka. Pozdrav
srdjansimic
Korisnik
Postovi: 52
Pridružio se: 02 Avg 2011 14:20
Lokacija: Novi Beograd

Post od srdjansimic »

Meni je licno svejedno, i prosli vikend smo se predivno proveli iako je povremeno sipila kisica. Sa Weather channela je prognoza danas i sutra kisa, u petak moguca kisica, a u subotu 23 stepena delimicno oblacno, nedelja 26 stepeni suncano.

Sledeca nedelja na weather channelu ponovo pocinje sa kisom i 29 stepeni, petak je 34 stepena sa isto mogucnom kisom. Znaci ako idemo ovaj vikend, kajacemo se, a ako idemo sledeci vikend isto cemo se kajati :)

Tako da sto se mene tice meni je svejedno, mi idemo i ovaj vikend, pa ako ne u Sisevac vec negde negde :)
Sto se sledeceg vikenda tice, mi nemamo srecu kao Jaderi, tako da subota vidovdan je podela svedocanstava.

P.S. Mala napomena, iz mog isustva Accuweather je vise puta promasio nego Weather channel, ali naravno to nista ne znaci :)
Poslednja izmena od srdjansimic u 18 Jun 2014 12:08, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

sprinter napisao:Ja sam za opciju za koju se većina odluci. Hajde samo da se oglasimo i da odlucimo. Molim clanove da budu malo aktivniji. Nije Nam krava stala na nogu pa da moramo da se vidimo ovog vikenda, lako mozemo da se pomerimo za 7 dana.
Zaista je glupo da sedimo pod tendama ukoliko bude kise. S druge strane, ako kisa stane, bice lepo za druzenje, bazen je napunjen, samo Nas ceka. Pozdrav
Koja većina kad samo nas 5-6 diskutuje, što se otkazivanja ili pomeranja tiče dajte da se dogovorimo, ali nemojmo da radimo to sutra, neka neko uzme i preseče. Osim toga prognoza je ovaj vikend identična kao i za idući (doduše razlika je u temperaturama), s tim što se za ovaj vikend već prijavilo 25 posada, i morate brzo da reagujete ako mislite da pomerate termin.
Što se mene tiče ja idem ovaj vikend u Sisevac. :cool:
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Dobar deo prijavljenih ne ucestvuje direktno na forumu i kao sto se vidi ne javljaju se. Bojim se da nas nekolicina ne dovedemo ostale u nedoumicu i ne pokolebamo ih u odluci. Sprinter ce morati da presece buduci da se nekako ovog puta "nametnuo" kao organizator.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Misliš "nametnut" sam kao organizator. Taka sudbina, šta čemo.
Po obema prognozama, petak je pomalo kritičan, ali Nama je suštinski najbitnija Subota uveče, jer tada stiže muzika. Po obema prognozama, Subota veče je bez padavina.
Da sacekamo veče i da vidimo da li će doći do promena u prognozi. Ako ostane identično, ja mislim da ne treba pomerati datum i da treba da se družimo ovaj vikend.
Odgovori