Okupljanje - Sisevac - Juni 2014

Predlozi, putovanja i putopisi iz Srbije

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Drugari, uz veliko žaljenje što neću biti s vama, želim vam da se lepo provedete!
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Svaka sličnost je namerna

Düsseldorf 2013.

Slika

Sisevac 2014.
Slika

Sve nas je više i to nam je jedino bitno. (zbog položaja kampera nisam mogao da uhvatim sve učesnike)
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Da li su svi prešli na dugi forum pa niko ovde ne piše o utiscima iz Sisevca?
Bojim se samo da se ne rasplinemo.
Poslednja izmena od mustang u 23 Jun 2014 17:35, izmenjeno 1 put ukupno.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

mustang napisao:Da li su svi prešli na dugi forum pa niko ovde ne piše o utiscima iz Sisevca?
Bojim se samo da se ne rasplinemo.
Ja imam problem sa učitavanjem slika, traje i traje ... pa onda prekine i zablokira i tako ...
Poslednja izmena od DusanHY u 23 Jun 2014 18:15, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Ma ja sam ubeđen da niko nije imao fotoaparat :) Ajde postavite malo slika za nas koji smo bili sprečeni da dođemo.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Mi Šapčani, kao "nametnuti" organizatori nismo hteli da prvi pišemo i dajemo utisak.

Činjenica je da Nas je ovog puta bilo najviše, što je vrlo pohvalno. Bilo je krenuti ili ostati doma. Lično, nisam verovao da će već u Petak toliko posada stići, o Suboti da ne govorim. Mesta ima koliko ga ima, a ovaj put bilo nas je zaista puno. Popakovali smo se kao haringe, Sreća pa smo napravili omanji plato u krugu kampera, tako da smo mogli da organizujemo večernje druženje.
Vreme je bilo slojevito, u Petak veče prohladno, u Subotu jedan pljusak, a u Nedelju baš toplo uz obavezno kupanje u toplom bazenu.

Muzičari iz Niša su po tradiciji sjajno svirali, prišli su skoro svakom i baš je bilo lepo družiti se u Subotu veče uz muziku. Nedelja je osvanula bez oblaka, čim je sunce, tu je i visoka temperatura, tako da smo već od pre podne bili na bazenu, uz pauzu za ručak.

Nama je bilo lepo, družili smo se sa prijateljima i istomišljenicima.

Sa Naše strane kao organizatori druženja članova CCS, za sve prisutne pripremili smo slatko-slanu zakusku, kao i balonče stare šljivke, ali nismo poneli majice i nalepnice Našeg kluba. Hvala bogu ima onih koji vode računa o svemu, pa su poneli svoje i uz pojedinačnu zdravicu ih i podelili. Ovim putem mi im se zahvaljujemo na uloženom trudu i pričinjenom zadovoljstvu, verujem da su to uradili u cilju promovisanja CCS, jačanja njegove organizacije, očuvanja duha zajedništva i učvršćivanja međusobnog poverenja i drugarstva među članovima.

Čim nađem vreme, postaviću slike, sada sam u poslu, pa nikako da stignem.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Drago mi je da ste se super proveli i da je ovo bio najmasovniji skup dosad. Samo ne vidim slike, ne znam šta se dešava, jeste se toliko ulenili da niko slike ne može da stavi (čast izuzecima)?
IST KAMP
Korisnik
Postovi: 10
Pridružio se: 06 Maj 2014 23:13
Lokacija: Bor

Post od IST KAMP »

Poštovane kolege,
Posada IST KAMPA je vise nego prijatno iznenadjena kompletnim druzenjem na Sisevcu. Ja lično-odusevljen, a uz nimalo skromnosti: to sam i očekivao upoznavajuci vas (sve clanove Foruma), pazljivim citanjem komentara i medjusobnom komunikacijom koju ste imali na Forumu do Sisevca. Jednom recju: samo dobar covek moze da voli prirodu i druge ljude i zato sam uzivao svakog trenutka sa vama! Sto se tice fotografija: imam ih dosta, sistematizovacu ih za vikend i ,,okaciti,, na Forumu. Imam i dva-tri video klipa: sve je dosta kvalitetno. Nesto od foto materijala cu poslati pojedinim clanovima Foruma na njihove mejlove (tamo gde su oni ,,sami uslikani,,)
A sto se tice naseg drugog okupljanja u drugoj nedelji septembra na Borskom Jezeru, vec su zapocete aktivnosti u smislu ,,ispitivanja,, nadleznih (RTB Bor).
Na kraju informacija: clan moje posade-Kum ceo jul je na razlicitim lokacijama oko Stare Planine, ja licno mu se pridruzujem u zadnjoj trecini jula. Bilo bi nam veoma drago da se sa nekim od clanova Foruma ,,ukrste putevi,,-imali bi sta da vam pokazemo od prirodnih lepota SP. Putevi su OK (mnogo bolji nego ispred Sisevca), lokacije-neponovljive !
Veliki pozdrav svima i zahvalnost organizatorima!
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Molim clanove koji su bili na zadnjem druzenu da objave fotografije, utiske i komentare. Mi koji nismo bili voleli bi malo detaljnije i slikovitije.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Upravo spremam tekst za sledeci broj Travel magazina pa molim da mi dostavite i tekst sa fotografijama na nas mejl campingclubserbia@gmail.com
Fotografije u punoj rezoluciji. Potpisacu i autora naravno.
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Druženje u Sisevcu je proteklo kao i sva naša druženja do sada - jednostavno odlično. Naši skupovi postaju sve masovniji, mislim da je ovaj rekordan po broju posada.
Znam da niste pristalice FB, ali pošto ima dosta fotki (koje je moj sin slikao) evo linka:
https://www.facebook.com/lepomir.rakic/ ... 213&type=1
Slika
Slika
Slika
Slika

PS
Admine izvini, ali ne mogu pojedinačno postaviti dosta slika, ako ti odgovara neka sa FB poslaću ti u punoj rezoluciji
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Da i ja ispunim obećanje dato večeras.
Subota pre podne, već nema mesta za sve

Slika

Slika


Subota pred ručak, iskoristili priliku i ponovo obišli restoran i jezero.

Slika

Slika

Subota po podne, dogovor je bio da palimo roštilje i da jedemo, pa na druženje.

Slika

Baš je bila gužva u šesnaetercu

Slika

Subota predveče, počinje okupljanje

Slika

Nije stvar u igri, nego imati šmeka za igru

Slika

Naš član Mile Švaba, uvek veseo, vrlo pozitivan i drag lik,

Slika

Stari roker se opustio. Allmani su Allmani, ali i ćirilica je ćirilica.

Slika

Kad je pauza, moderatori su uzeli stvar u svoje ruke.

Slika

Nedelja pre podne, divan dan,kao stvoren za kupanje

Slika

Slika

Slika

I šta ćete, sve što je lepo ima kraj. Predveče, pale se ljute mašine, prežu vranci u kočije i pravac svome domu.

Jedva čekamo jesenje okupljanje.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Lepo, lajkujem! Još jednom žalim što nisam bio s vama :(
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Znam druže, pominjali smo te, šta ćeš, biće popravni rok. pozdrav
Pominjali smo i Liman-a ako mu se štucalo, da zna razlog.
Poslednja izmena od sprinter u 25 Jun 2014 00:51, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Baš mi je drago da ste uživali i da je okupljanje uspelo. Sisevac je odlična destinacija koja je na mene još prošle jeseni ostavila jak utisak.
Odgovori