kopaonik

Predlozi, putovanja i putopisi iz Srbije

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Re: kopaonik

Post od ljubomir372 »

Pozdrav za Sprintera.U pravu si potpuno.Treba konačno objaviti takve stvari i onda ih se pridržavati.
A čisto da pojasnim kolegi Lekvar1 da ne ispadne da smo mi ovde neke karakondzule :iz razloga što je opalo interesovanje za plaćanje članarine a zbog dostupnosti svih informacija na forumu odlučili smo da informacije poput koordinata i još nekih servisnih stvari objavljujemo isključivo u delu za članove KLUBA.Članarina je bar za sada krajnje simbolična za sve informacije možeš da kontaktiraš Administratora.
Pozdravljam te i dobrodošao u ovu našu malu družinu.
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: kopaonik

Post od šukitaxi »

I ja se slazem sa Sprinterom u potpunosti ovaj put,treba objaviti na forumu dogovore koji su napravljeni
P.S.Dokle se stiglo sa APR,pitanje za Sprintera?
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: kopaonik

Post od sprinter »

Nije za ovu temu, ali uskoro sređujem papire. Ja kasnim, a ne oni. Nisam radio do pre 5-6 dana, pa mi sad treba malo zaleta.
Pozdrav
Korisnikov avatar
lekvar1
Korisnik
Postovi: 9
Pridružio se: 06 Dec 2012 18:29
Lokacija: Bačka Topola

Re: kopaonik

Post od lekvar1 »

Izvinite ali nisam znao za ovaj vaš dogovor oko objavljivanja informacije. Meni se to činilo sasvim normalno da kamperisti preko takvih sajtova i foruma razmenjuju iskustva ispričaju svojim kolegama kamperistima svoje avanture,dobre i loše i tako ako naiđu na neko dobro ili loše mesto za kampere to podele i objave ovde na forumu...mislim to bi bio svrha ceo ovog sajta i foruma...
Odgovori