kopaonik

Predlozi, putovanja i putopisi iz Srbije

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

erbo 66
Novi korisnik
Postovi: 3
Pridružio se: 19 Dec 2011 20:45

kopaonik

Post od erbo 66 »

Ako netko zna...je li istina, da je na kopaoniku uredjen parking za kampere?
Pozdrav!
erbo 66
Novi korisnik
Postovi: 3
Pridružio se: 19 Dec 2011 20:45

kopaonik

Post od erbo 66 »

Dal ima nešto novo oko parkiranja zimi na Kop i mogučnosti priklopa na struju ?
Pozdrav svima !
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Re: kopaonik

Post od admin »

Proveravao sam situaciju sa parkiranjem na Kopu. Vlasnik jednog hotela , inace nas kamperista, planirao je otvaranje kamping parkinga ispred hotela do pocetka sezone , ali nije stigao. Novi termin je pocetak aprila. Korisnici parkinga ce moci da se hrane u hotelu i da koriste spa centar, bazen,... po zelji. Dobicemo konkretnu ponudu kada se zavrse radovi na parkingu. Znaci ostaje parkiranje na prostoru ispred Konaka i eventualno koriscenje agregata po potrebi. Pozdrav Dusan
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: kopaonik

Post od šukitaxi »

sta bi sa tim parkingom na kopaoniku,april prodje ima li informacija
Korisnikov avatar
GoranBGD
Korisnik
Postovi: 51
Pridružio se: 09 Jun 2015 06:42

Re: kopaonik

Post od GoranBGD »

To i mene zanima ...ne znam kako je sad ali taj "parking" ispred konaka je ozbiljna divljina bila i kad ima snega drama je sa autom stati negde..sa kamperom ozbiljna logistika samo za parking ...
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Re: kopaonik

Post od mustang »

Ima sada dosta parkinga na Kopaoniku koji se čiste i naplaćuju. Pogledaj link dole.

http://www.infokop.net/info/uredenje-pa ... oniku.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Spremi se za poptunu autonomiju, na struju zaboravi i pravac Kop kad padne sneg.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
GoranBGD
Korisnik
Postovi: 51
Pridružio se: 09 Jun 2015 06:42

Re: kopaonik

Post od GoranBGD »

To je vest iz januara 2012...malo bajato :P ... a po komentarima -poslednji iz januara 2016 situacija je ne promenjena ...treba nrki info iz prve ruke i po mogucstvu iz ugla kamperista
Korisnikov avatar
lekvar1
Korisnik
Postovi: 9
Pridružio se: 06 Dec 2012 18:29
Lokacija: Bačka Topola

Re: kopaonik

Post od lekvar1 »

Ja već godinama parkiram sa kamperom kod Malog Jezera tamo u parkingu gde je garaža za tabače...uvek tako planiram da stignem uveče kad već nema nikog...lepo se parkiram i super je...staza odmah na 100metara.Prošle godine su asfaltirali taj parking pa sad ima manje mesta ali je super i ovako!
Korisnikov avatar
GoranBGD
Korisnik
Postovi: 51
Pridružio se: 09 Jun 2015 06:42

Re: kopaonik

Post od GoranBGD »

Jel mozes da napises koordinate ili obelezis na google maps pa ostavis link ? Ja mislim da znam na sta mislis ali.me buni garaza za tabace...ne znam de je :-) . A i ostalima ce koristiti . Jel se i taj parking placa 500 din dan ?
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: kopaonik

Post od sprinter »

Ja bih zamolio da se za sada na ovakvim mestima ne stavljaju koordinate, mislim da smo o razlozima već diskutovali. Najsigurnije je da izmenite privatne poruke mejlom ili SMS-om.

PS: Mnogima će koristiti, najviše onima koji nisu forumaši.
Korisnikov avatar
lekvar1
Korisnik
Postovi: 9
Pridružio se: 06 Dec 2012 18:29
Lokacija: Bačka Topola

Re: kopaonik

Post od lekvar1 »

Evo link....https://www.google.rs/maps/place/43%C2% ... 4024?hl=hu" onclick="window.open(this.href);return false;
Mada nevidim razlog zašto ne i kordinate? Pa to je najbolji vid komunikacije, pomaganje jedni drugima, na evropskim kamp sajtovima i forumima samo kordinate koriste :) tako se komuniciraju kamperi tako pomažu jedni drugima da daju kordinate nekog mesta.
Korisnikov avatar
lekvar1
Korisnik
Postovi: 9
Pridružio se: 06 Dec 2012 18:29
Lokacija: Bačka Topola

Re: kopaonik

Post od lekvar1 »

I naravno plaća se parking redovno kao i ostali!
Korisnikov avatar
GoranBGD
Korisnik
Postovi: 51
Pridružio se: 09 Jun 2015 06:42

Re: kopaonik

Post od GoranBGD »

Aha to je na pola malog jezera ,(bio video) mesto je top za ski in ski out ,jedino peske iz prodavnice uzbrdo .
Na ovom mestu je sad parking na koji se ulazi na rampu (mk resort i placa 500dan) odmah desno uz konake ,do jezera je 50m a i konaci na 50m https://goo.gl/maps/QEooiP7Pa6F2" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
GoranBGD
Korisnik
Postovi: 51
Pridružio se: 09 Jun 2015 06:42

Re: kopaonik

Post od GoranBGD »

Ima li neka kombinacija za tocenje vode ? Ili kante pa koliko ima ?
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: kopaonik

Post od sprinter »

Ja sam se uključio zato što se nije uključio moderator teme a samo iz razloga da bi se ispoštovao dogovor svih članova, ali nije se shvatila suština posta, te su date pozicije preko gugl mapa, što mu dođe na isto, nije šija nego vrat.
lekvar1 napisao:Evo link....https://www.google.rs/maps/place/43%C2% ... 4024?hl=hu" onclick="window.open(this.href);return false;
Mada nevidim razlog zašto ne i kordinate? Pa to je najbolji vid komunikacije, pomaganje jedni drugima, na evropskim kamp sajtovima i forumima samo kordinate koriste :) tako se komuniciraju kamperi tako pomažu jedni drugima da daju kordinate nekog mesta.


@lekvar1 I na ovaj način si, ne sumnjam nehotice, na određeni način prekršio postignut dogovor između članova Foruma.

@Jader. Koliko mi se čini, donesen je stav i postignut pun dogovor da se na free delu Foruma ne objavljuju koordinate. Iz tog razloga si i otvorio poseban deo namenjen samo za članove Kluba, na kom delu se mogu postavljati koordinate i POI tačke i pozicije .
Vidim da pojedini članovi očito nisu upoznati sa pravilima i postignutim dogovorima.
Lično ne bih želeo da ispadne da izigravam babarogu foruma, pa mislim da je fer da se kao predsednik uključiš i objasniš o čemu se radi, da ne bude da ja krojim pravila i zavodim nekakav red.
Odgovori