Banje i zatvoreni bazeni

Predlozi, putovanja i putopisi iz Srbije

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Banje i zatvoreni bazeni

Post od Sokol »

Pozdrav drugari zima jee na pragu meddjutim izdvoji se po neki dobar i suncan dan koji treba da iskoristimo obiolaskom banja sa termalnim vodama i zatvorene bazene za rekreaciju,Nedavno sam obiso u Seltres banju u Mladenovcu zatvoreni bazeen idealno za plivanje temperatura vode 36 stepenio ulaz 300din,Kupanje u kadi sa podvoidnom masazom sa termalnom vodom 350din,Pre dva dana sam bio u Pancevu zatvoreni bazeen uulaz 150 din, oostao sam dva dana cuo se sa nasim drugom Mikijem koji nnije bio u Pancevu,takoodje sam se cuo sa Vladom Rekreator na foruumu koji me je pozvao u firmu posto je bio radni dan ,bioi sam okupiran aktivnostima nismo se videli, proveo sam dva dana u Pancevu super, najavljuju lepo vreme iskoristimo ga stoo vise.
Za stacionirane kamperiste da posetim ,da isprazne svu voduu iz instalacija, da se akumulatori izvade i dopuune, da se proveri antifriz u hladnjaku ,da se otvore sirom svi ormarici da neebi doslo do kkondezacioje , da se izvade plinske boce, da se proovere sve resetke spolja kako se nebii uselili misevi kroz neku vecu rupicu, povremeno paljenje kampera i poomeranje za desetak centimetara da nebi citavo vreme stajao na istoj pozicioji guma, ako nije garaziran po mogucnosti prekriti ga samo da se podsetimo verovatno ste sve too odradili.Vidimo se negde u banjama ili zimskih centara ali obavezno poneti lance,zelim vam sve najbolje.
YU1PSO
Odgovori