1 Maj 2018

Predlozi, putovanja i putopisi iz Srbije

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Zaključana tema
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

1 Maj 2018

Post od sprinter »

Bliži Nam se 1 Maj. Nekako lepo pada, posred nedelje, zgodno za druženje. Kakva je situacija , ima li nekih predloga, ja ću se verovatno uputiti ka jugu, verovatno Sokobanja. imaju bazene, a nisam bio u tom kraju od 2004-e.
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Re: 1 Maj 2018

Post od liiiman »

@sprinter
Malo ću da kritikujem, a ti mi nemoj zameriti. Očekivao sam tvoj komentar na priču o periodičnoj registraciji vozila za kampovanje, a ne konstataciju da u termomineralnoj vodenoj banji imaju bazene. Slažem se da treba da se družimo za praznike, ali mislim da je tema registracije vozila za kampovanje jedna od najvažnijih naših tema.
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Re: 1 Maj 2018

Post od liiiman »

Molim moderatora ili administratora da ovu prepisku prebaci u deo o putovanjima ili u temu razno.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: 1 Maj 2018

Post od Jader »

Prvomajski praznici se bliže, mnogi će spajati radne i neradne dane. :)
Ne znam kakva je situacija s kampovima u Srbiji, da li su svi otvorili svoja vrata ;)

Ako neko ima informcije, molim da to podeli na forumu.
Poznata izletišta i lokacije pogodne za "prvomajski uranak" su uglavnom teško dostupne nama kamperima (kamperistima).
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Re: 1 Maj 2018

Post od Sokol »

Pozdrav postovane kolege ukratko da vam saopstim da sam bio na jugu Srbije , Vlasotince, Leskovac , Niska banja ,usput
svratio do Pedje,vreme me posluzilo odlicno,u Leskovcu je odrzana bokserska revija jugoistocne Srbije,tako da sam tu bio merioc vremena, od danas pa do subote u hala Pinki odrzava se bokiserska revija BEOGRADSKI POBEDNIK ,Branko Pesic, ulaz je besplatan finalne borbe odrzace se u subotu u 19h, pa ko voli nek izvoli.
YU1PSO
poseidon
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 16 Dec 2009 23:23
Lokacija: nis

Re: 1 Maj 2018

Post od poseidon »

1 maj u Grčkoj?To jos nisam probao ali sad ću!
Zaključana tema