Putopis - Srbija - Kopaonik 2010.-2011.

Predlozi, putovanja i putopisi iz Srbije

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Sudeći po tvojim slikama, vikend je bio pun pogodak. Retki su ovako lepi dani u ovo doba godine na Kopaoniku. Sunce totalno promeni krajolik Kopaonika.
Od magle jedva vidljivih silueta nekakvog rastinja do prelepih smaragdno zelenih četinara.
Ja sam vikend proveo u krugu prijatelja uz bogatu slavsku trpezu, na Kopaonik tek "iduće godine"!

Slika
Poslednja izmena od mustang u 21 Dec 2010 22:20, izmenjeno 1 put ukupno.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Upravo mi je moj veliki prijatelj kolega i muzicar dojavio da je rezervisao u konacima neki od apartmana od 16.01., i eto drustva .
Kakve sve smo planove opravili za tih 6 dana , bice sigurno vise nego interesantna reportaza, ali otom potom .
Naravno da idem sa kamperom to je moja kucica i u njoj hiljadu sitnica bez kojih bi mi skoro svaki put bio nepotpun, ustvari sam se razmazio!
poziv postoji, u satavu momacka garnitura
Poslednja izmena od groskamper u 11 Jan 2011 22:05, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Stigao na Kopaonik, dan suncan po koji oblak , parkirao kamper na parking pored konaka gde se parkiraju autobusi, konacimm u apartmanu tako da sam pomalo izdao ideju kaper putnika ,ali posluzio je kao prevozno srestvo i putujuci orman. ceo dan skijanja i preobilna vecera jedva dozvoljava da ispisem i ovih par recenica koliko mi se oci sklapaju.
Pozdrav
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Groš, lep provod na Kopaoniku.
Ja sam se u Subotu uveče vratio sa Kopaonika posle 7 lepo provedenih dana. Snega vrlo malo ali dovoljno za rekreativno skijanje i šmirglanje skija na kamenju i ledu.
Vreme je bilo lepo i relativno toplo, odlično za boravak u kamperu. Parkirali smo se na Malom jezeru što inače svima preporučujem. Daleko od mirisa raznih kuhinja, prženih krofnica i buke.
Pozdrav svima!

Slika
Pogled iz kampera u 8h.
Poslednja izmena od mustang u 17 Jan 2011 09:02, izmenjeno 1 put ukupno.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

EEj sinoc pricamo sa vlasnikom <konobe na malom jezeru ''TECOM'' kaze bio neki kamper tu preko puta njegove konobe , pitam registraciju ne zna ali kaze covek i decabi tako nisam znao da si to ti eto za malo falilo da napravimo susret. sto se snega i staza tice istins je da su bele i ujutru moze da se borduje ali posle 14h toliko su ostrugane da bord nikako ne drzi po ledu. Ipak zimske su to radosti pa i ovakve stvari desavaju kazu od pola nedelje mozda udari nov sneg pa ce biti bolje do subote koliko sam ovde.
Pozdrav
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Pa tablice od kude Nis, Bre. Nisi citao da se Mustang u subotu vratio.
Nego proctaj oglas ,na nasem sajtu, gde covek nudi stan za kamper pa u nova zivotna putesestvija.
Nadam se da ce da nadje odgovarajucu kombinaciju pa da se raspise na forumu.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

pozdrav kamperima Kopaonik januar 2011.


Slika
Poslednja izmena od groskamper u 25 Jan 2011 19:07, izmenjeno 1 put ukupno.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Fotka ti je bas dobra. Ostavi i broj telefona i broj apartmana da zainteresovane dame mogu da se jave ili da te posete.
Korisnikov avatar
Joe
Korisnik
Postovi: 249
Pridružio se: 15 Feb 2010 11:51
Lokacija: Novi Sad

Post od Joe »

Gros, samo umereno !

SlikaSlikaSlika
Nije važno šta kaže, nego ko kaže !
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

ma netreba telefoni ni orjentiri , evo desavanja dakle kod tece konaba malo jezero svira kontrabas , gitara , harmonika stoji se na klupama ruke gore mladi i manje mladi.....
takodje super desavanje Rtanj maskenbal jeftino pice doza iber klinci i malo stariji ....ako kome pozli spasavaju doktorke .... evo slike


Slika
Slika
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Nekome je zivot majka a nekom maceha.Uzivaj brate i za one sa macehama. Pozdrav
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

"Tata ja bih ovo radio" i sa ovom sestrom, makar bila i maćeha, ma da je i taština mama ili baba.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Juce sam se vratio sa Kopaonika , taman da je duze nebi valjalo, i upravo kad sam trebao da krenem vidim prilazi kamper iz Vranja lep Sprnter mislim da je Lajka nadgradnja porodica dosla na zimovanje . Tako ispada da se nastavlja niz boravka kampera na Kopaoniku i potvrda da nas ima .
Zelim lep boravak toj porodici koju sam upoznao koliko za taj trenutak i saznao da citaju vesti i desavanja sa naseg foruma , verujem da ce i oni dodati neku sliku ili opisati desavanje sa ove planine .
Dodacu da je put sa planine snezan i lanci su obavezi za bezbedno silazenje sa nasim vozilima , dalje od Kraljeva do Cacaka led voznja bez lanaca ali 40-50kmh do Beograda jedva na momente 60kmh i to vrlo oprezno, Sreca je kad je put pokriven snegom tad je podloga za kontrolu, led je zeznut, dakle oprez i sve se zavrsi kako treba i ostane sve u zadovoljstvu cak i putovanje - voznja .
Pozdrav Zoran
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Dobro nam dosao. Ovaj kamper iZ Vranja, trebalo bi da bude iz Surdulice. Dva brata su kupila 2 Adrie na Mercedesu, jedan ima nadimak Svaba. U svakom slucaju drago mi je da prate nas forum i pozivam ih da se i oni oglase. Siguran sam da imaju dosta iskustva i da mogu da se ukljuce u razne teme.
Pre neki dan sam na Ada Ciganliji spavao ispred Golf kluba u kamperu u drustvu sa nasim kamperistom Bobanom sa Banovog Brda . Covek je pasionirani ljubitelj kamping karavaning turizma i nadam se da ce se ukljuciti na nas forum i da cemo se druziti na putovanjima.
Zakljucak je da nas ima i da treba da se okupimo i druzimo, zajedno smo jaci.
Odgovori