Putopis - Srbija - Skijanje na Staroj planini (Babin zub)

Predlozi, putovanja i putopisi iz Srbije

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

odlican putopis i opis skijalista, vidi se da je skijaliste u pripremi da parira kopu, kad se bude ulozilo toliko sredstava koliko je u kop, bice onda fenserica kao i kop. svi koji su bili zale se prvo na put da je jako los, qa i alvirovic je to zimus prezentovao u sat-u. manja guzva na stazama znaci vise uzivanja na skijama, vidi se da su staze prostrane (siroke) sto je velika prednost, drugar je u februaru bio 10 dana u novom hotelu po promo ceni i ski pass uracunat, kaze da je odlican, ljibazno osoblje, konforne sobe, podzemna garaza za automobile... i naravno gondola od hotela koja izvlaci na staze.
ove zime sam propustio i kop i staru planinu, ali imao sam vecu zelju da odem na staru planinu nego na kop, verovatno iz znatizelje jer nisam dosad bio tu. ostaju planovi za sledecu zimu da se dobro razrade, a dotle ce i put biti sredjen pa se udobnija i voznja do tamo biti
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

gros, moras brze da se oporavljas, zimska sezona skijanja se zavrsava al za cca 2,5 meseca pocinje letnja ski sezona, steta bi bilo da propustis kup u aqua skijanu na stazi uznad "medjice"
pozdrav
Darko
Korisnik
Postovi: 12
Pridružio se: 26 Mar 2012 15:25

Post od Darko »

Ha, Ha , Ha,
Svi u kuci smo se smejali sigurnosnom sistemu na Staroj Planini.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Ne znam o čemu se radi, daj neki link da pogledamo.
Poslednja izmena od mustang u 01 Apr 2012 18:46, izmenjeno 1 put ukupno.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

O krađi drva, tekst je do bola
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Pomislio sam na siguronosni sistem na žici sa gondolama. Pre nešto više od mesec dana dolazila je ekipa iz Dopelmayer-a da zajedno sa gorskom službom spasavanja testira gondole i način eventualnog spasavanja.
Omnia mea mecum porto
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Odličan putopis, sve ppohvale za Mustanga. I ja sam bio malo ranije, ali je bilo oblačno i nisam postavio slike.
Pozdrav
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Tvoje slike od prošle godine su odlične, dan je bio sunčan kao iz bajke.
Mi smo stigli u petak uveče, subota prelep dan sa 10 stepeni ali nisam uspeo da slikam ništa jer nisam napunio baterije fotoaparata. U nedelju je vreme bilo šareno, sunce kroz oblake pa nisu
ispale baš neke slike.
Omnia mea mecum porto
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Mislim da ćemo ponoviti iduće godine, nadam se sa boljom organizacijom. Ja sam u stvari bliže Kopu, ali me malo odbija cena ski pasa, a ovo mi nije najbolje, ali nije ni loše. Sve u svemu provede se lep vikend za malo para. Sad krećemo na letnju varijantu...
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Ja sam nanisanio Italiju ove godine , nema dileme , iste pare isto rastojanje kao Grcka
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Pozdrav sa Babinog zuba! Vidim da ste se dobro raspisali danas.
Poslednja izmena od mustang u 13 Jan 2013 19:01, izmenjeno 1 put ukupno.
Omnia mea mecum porto
Odgovori