Putopis - Srbija - Divčibare zima januar 2010.

Predlozi, putovanja i putopisi iz Srbije

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

prelepa planina sa snegom koji pada bez vetra i ne tako velikim minusom, javljam se i preporucujem svima.
POZDRAV

Slika

Slika

Slika
slika kroz prozor jutro

Slika
Posto mi je malo dosadno da dodam i ovo iskustvo.
Pec radi na 3--4 fino u kamperu temperatura oko 20c NAPOMINJEM DA JE NAPOLJU SADA --15c ali na 10 cm pri patosu bitno je hladnije , padne nama ideja da pustimo opciju na peci za duvanje po patosu ustvari po celom kamperu, pojacam pec na 7 i cekam .
Istina da svugde pirka toplo ali smo uspeli da oladimo kamper u sledecih 20 minuta da sam brze bolje vratio na staro i strpljivo cekao umotan sat vremena da se vrati stara temperatura.
usput zaledio se dovod i odvod za sudoperu jer instalacija je postavljena pri podu iza kuhinjskih elemenata, mogao je svaba da podigne samo 30 cm od poda i dalje bi radilo sve a nebi ledilo, na svu srecu u wc radi sve inace bi bila partizanstina.
pa sad mozda ovo nekom pomogne da ispravi nedostatke ove vrste kao sto su kod mene da se nebi posle cudio na -15c
Da prijavim putovanje koje je obavljeno 23.01.2010. tri dana

Slika

I da iskoristim priliku da najavim sledece prvih dana u februaru Kopaonik.
Pored prelepe prirode Divcibara i blizine Beogradu, ipak ne mogu peske sa opremom po brdu, nekako mi izadje sva lepota na NOS!!!
Pa ukoliko postoji neki predlog za taj period da se usaglasavamo .
Odgovori