Putopis - Srbija - Smak sveta, svi na Rtanj :)

Predlozi, putovanja i putopisi iz Srbije

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

I ogroman profit koji ostvare za to vreme im omogucava ovakve izlete
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Mi po danu sa komšijama koji su se baš pravili englezi, tj. nisu pokazali neku posebnu druželjubivost.
Slika

Čuvena srpska piramida Rtanj koja je postala i svetski poznata, sramežljivo je pomolila svoj vrh iz guste magle.
Slika

U konferencijskoj sali hotela "Milenijum" predavanja su imali naši poznati naučnici i istraživači koji se bave između ostalog i fenomenima sa Rtnja.
Slika
Poslednja izmena od mustang u 23 Dec 2012 18:18, izmenjeno 1 put ukupno.
Omnia mea mecum porto
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

da nismo slavili slavu dosli bi i mi na rtanj da se pravimo englezi
drago mi je da je neko od nasih bio tamo da nam prenese utiske piramidalne planine, a ne da svakodnevno slusamo iste novinarske price i ukljucenja.
bravo za lep provod
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ništa mi ne pričaj, bio sam u dilemi da ostavim put u Bosnu, pospremanje i slične stvari, trebalo je samo da naspem vodu, ubacim par stvarčica i nešto hrane i da krenem, sve u svemu 20-ak minuta.
Lomio sam se fest.
BOSS
Korisnik
Postovi: 243
Pridružio se: 15 Jul 2012 13:27

Post od BOSS »

Treba biti spontaniji, brze odlucivati i biti spreman odmah za pokret. U tome i jeste lepota i car.
Moja supruga i ja smo imali puno takvih susreta i dozivljaja. Svi su nam ostali u lepom secanju
jer su uvek bili puni iznenadjenja. Pa cak i Englezi nisu vise bili „englezi“ kada smo ih usred zime,
ujutro u 8h probudili i digli iz kreveta sa flasom rakije i naterali da „drmnu“ jednu.
Zao mi je za ovaj put da je propusteno, mozda ce sledeceg puta biti drugacije?

Pozz.......
Odgovori