Putopis - Srbija - Vikend u Sisevcu

Predlozi, putovanja i putopisi iz Srbije

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

A koliko se placa, da li svako placa svoje ili se placa nekome od nas na djuture??? Koliko je po osobi? Niko da odovori.
Kad se mora, nije teško.
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Zajednicki rucak ako bude placa se po osobi kao i muzika. Ako sami pripremamo bude po par stotina dinara kao i muzika (300-400) din a u restoranu zavisi od dogovora oko 1200 din. U ovom slucaju mislim da ce kolektivni rucak, ili vecera, biti bazirani na Miletovom jagnjetu od 40 kg(besplatno) plus ako bude i prasence onda cemo sakupiti solidarno potreban novac. Sve us svemu troskovi ishrane su zanemarljivi prema troskovima puta i opstem uzivanju i zadovoljstvu.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 771
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Gledam neke meteo prognoze, znam da tu nema neke preciznosti, ima jos 9 dana, ali 28.9. je moguca kisa... Ostaje da cekamo
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Gledam i ja skoro svaki dan. Al ćutim, da ne ubaksuziram.
Bez obzira na vreme, osim baš nekog kijameta, treba doći i družiti se.
poseidon
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 16 Dec 2009 23:23
Lokacija: nis

Post od poseidon »

Tako je Sprinteru!!!
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Predsednik kluba nam nije potvrdio učešće na jesenjem okupljanju?
Kole
Korisnik
Postovi: 9
Pridružio se: 25 Maj 2013 22:28
Lokacija: Niš

Post od Kole »

drugari jagnjici prasici ok.ajde malo da pricamo o sastanku?sta je bilo sa majicama,sa kacketima.dali bi mogli da vidimo statut kamp kiuba naseg?da znamo koje su nase obaveze a koje predsednika,zamenika,blagajnika.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 771
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Kole napisao:drugari jagnjici prasici ok.ajde malo da pricamo o sastanku?sta je bilo sa majicama,sa kacketima.dali bi mogli da vidimo statut kamp kiuba naseg?da znamo koje su nase obaveze a koje predsednika,zamenika,blagajnika.
Kole, ne talasaj, opet ti @Admin neće dati reč :lol:
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Procitah sve stranice ove teme ali nikako da vidim koordinate zbornog mesta. Lio, Kole ,Mustang ...vi koji ste vec bili tamo dajte tacnu lokaciju gde cemo se locirati (Koordinate ili opis : bazen, restoran livada ili tome slicno). Verovatno cu doci u petak pa da se posle ne premestam.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ja sam to pitanje već postavio. Koliko sam shvatio, lociracemo se uz bazen, odnosno na parkingu odmah iza bazena, gde smo mu bili u Junu. Samo, tu može da stane 15ak kampera, nakon toga ima da rade tapkaroši.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Sprinter, mislim da je Švabin prijatelj koji je bio sa nama kad smo bili u Sisevcu, pominjao onaj šumarak preko puta parkinga i bazena. On je ograđen i tu po mojoj proceni može da stane dovoljan broj kampera.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

I ja sam za to mesto.
Lio međutim reče da se radi o nekakvom reliktu društvene svojine.
To je lokacija onog oronulog hotela. Da li je privatizovan ili nije , ne znam. Ne bih želeo da se pomeramo ukoliko neko dođe i zatraži Nam da platimo desetak. Zato ako neko zna čije je vlasništvo, trebalo bi bar kontaktirati vlasnika i obavestiti ga o nameravanom. Ako se sećaš, kada smo bili u Junu, iako je bilo puno automobila, mnogi su bili na suncu, ali nijedan nije bio u dvorištu hotela, iako ima hlada.
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

SPISAK ZA DRUZENJE -SISEVAC 27-29 SEPTEMBRA- 2013.
1.SOKOL-SMEDEREVO-2
. 2.DRAGAN-PIROT-3
3.LIO-PROKUPLJE-2
4.SPRINTER-SABAC-2
5.MICA-SMEDEREVO-4
6.JOVA-SMEDEREVO-2
7.SVABA-VIRINE-2
8.DUSANHY-ZEMUN-3
9.JOCA-BEOGRAD-1
10.DRIVER-BEOGRAD-4
11.POSEIDON-NIS-3
12.RDZORAN-KNJAZEVAC-
13.MUSTANG-NIS-4
14.ALLROUDER-SABAC-2
15.KOLE-N.SELO(NIS)-3
16.JADER-BEOGRAD-4
17.SRDJAN SIMIC
18.LJUBISA-SMEDEREVO-2
19.REKREATOR-PANCEVO-2
20.MISA-AGAVA-NIS-2+
Pozdrav svima cuo sam se sa Svabom i situacija ovakva;Bice rucak u 15h zbog vruce jagnjetine bicemo na otvorenom jer restoran otkazao navodno ima neke goste,Svaba donosi stolove i stolice tako da je to sve dobro organizovano i bez brige.Sto se tice ucesca dogovorili smo se po 600din.po osobi stim sto DECA NE PLACAJU.
U ovo placanje uracunata muzika i pice.MENU;Pred jelo-sir,rakijica mozda salatica.Glavno jelo-VRUCA JAGNJETINA salata,hleb.Pice po zelji,Muzika-dva harmonikasa,kontra bas ,pevac ili pevacica.Sto se tice mesta ima dovoljno za sve iza bazena prostor je posipan sitnim kamenjem.KORDINATE--21,58749.E--43,95555N.
Poslednja izmena od Sokol u 22 Sep 2013 20:12, izmenjeno 1 put ukupno.
YU1PSO
poseidon
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 16 Dec 2009 23:23
Lokacija: nis

Post od poseidon »

Jos jedna prijava za Sisevac Misa Agava-Nis 2+?
Poslednja izmena od poseidon u 22 Sep 2013 19:56, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

@Sokol

Ako ne zameraš, mala sugestija. Što se tiče zajedničkog ručka, pretpostavljam da se misli na termin u Subotu, oko 15ha.
Subota je ok, ali taj termin zajedničkog ručka, nisam siguran da je baš najsrećnije izabran.

Na lokaciji kao što znamo, postoji bazen. Logično je za očekivati da ako vreme dozvoli, da se bućnemo u njemu. Jedino pravo vreme za to je upravo Subota. Karta je dnevna. Ići na bazen više puta u toku dana nije preporučljivo, zbog vremena, neće spoljna temperatura biti puno visoka.
Sad, biće poprilično i onih koji će doći na druženje baš u Subotu i to možda samo par sati ranije od predviđenog ručka. Ako za ručkom malo popijemo, što je za očekivati, nakon toga polutrezni da ulećemo u bazen sa vodom od 27-28 stepeni, mislim da nije baš najpametnija ideja.

Zato, mislim da bi bolje bilo organizovati za Subotu zajedničku večeru a ne ručak, čak i pod pretnjom nedolaska žive muzike, jer pretpostavljam da su oni neki opredeljujući faktor. Možemo organizovati slušanje muzike sa CD-a. Tako ćemo imati zajedničko druženje i na bazenu i za večerom. Ukoliko postoji mogućnost da muzika dođe uveče, super.
Poslednja izmena od sprinter u 23 Sep 2013 08:46, izmenjeno 1 put ukupno.
Odgovori