Putopis - Srbija - Vikend u Sisevcu

Predlozi, putovanja i putopisi iz Srbije

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Znam da je pao dogovor za jesenje okupljanje na ovoj destinaciji, ali kako sam na odmoru voleo bih da provedem nekoliko dana negde na kupanju, pa mi je ovo logičan izbor, ali i proba za jesenje druženje. Naravno možda ima još zainteresovanih.

Pitanje:
Da li neko zna kako da proverimo dali radi bazen? To je naravno uslov za odlazak...

Evo nekoliko fot od prošle jeseni:
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Pozz
Poslednja izmena od lio u 10 Jun 2013 19:13, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Nesto sam i ja imao istu ideju za naredni vikend, samo me zena kritikuje da nista kuci ne radim. Ruku na srce, u pravu je. Videcu sta ce biti.
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

@lio
Kad si planirao Sisevac? Ako se uklopim sa poslom i oslobodim se za subotu 21.06. možda bi mogao da se sjurim za vikend. Naravno ako radi bazen.
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Pa i meni zavisi od bazena, moguće sledeći vikend 21. Dule HY pošalji mi tvoj broj da se dogovorimao za tad, hoće i Kole, a možda krene još neko.
0648924580
Poslednja izmena od lio u 11 Jun 2013 10:33, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Dragan napisao:Nesto sam i ja imao istu ideju za naredni vikend, samo me zena kritikuje da nista kuci ne radim. Ruku na srce, u pravu je. Videcu sta ce biti.
Pa ti onda uzmi ovaj vikend radi šta treba po kući, a naredni dođi i povedi ženu sa sobom.
Kole
Korisnik
Postovi: 9
Pridružio se: 25 Maj 2013 22:28
Lokacija: Niš

Post od Kole »

Pozdrav svima od novog kamperiste KOLETA,druzenje u V.plani je bilo super.Ja idem sa Liom sledeceg vigenda da ispitamo Sisojevac,ko moze izvolte sa nama blce lepse ako nas je vise.Sta je bilo sa majicama i kacketima dali ima neko neku informaciju?
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Kole napisao:Pozdrav svima od novog kamperiste KOLETA,druzenje u V.plani je bilo super.Ja idem sa Liom sledeceg vigenda da ispitamo Sisojevac,ko moze izvolte sa nama blce lepse ako nas je vise.Sta je bilo sa majicama i kacketima dali ima neko neku informaciju?
U nedelju za vreme ručka je bio predlog da se umesto kačketa i majica urade kupaće gaće s natpisom "Sisojevac 2013" koje bi bile spremne za jesenje okupljanje. Takođe, prihvaćen je Duletov (HY) predlog da se zbog rodne ravnopravnosti urade i kupaći kostimi za žene s istim natpisom.
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Upravo sam zvao restoran u Sisevcu: 0631138211 kažu da je otvaranje bazena bilo predviđeno za ovaj vikend, ali je odloženo zbog lošeg vremena najverovatnije za naredni (znači zvaćemo iduće nedelje)
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Bili smo ovaj vikend na pripremama za Sisevac... Šalim se bili nekoliko dana na pecanju na jezeru Ćelije (blizu kruševca)
Slika
Slika
Slika
Slika
Da se vidi da smo i pecali
Slika
A led diode su sasvim dobro svetlo za veče (akomulatori ih i ne osećaju)
Slika
Slika

Idemo dalje, sledeći vikend Sisevac, ako proradi bazen.
Pozz
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Ma nema šanse da ne radi bazen i Sisevcu , pa najavljuju za celu nedelju tropske temperature.
Nego kažete bili ste na pecanju, a ni na jednoj slici nema ulova, samo sedite, ležite i jedete.
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Pa sedenje i ležanje je u pauzi. Bilo je i ulova, ali je mnogo porasao nivo jezera, pa smo morali da stanemo ovako, a do vode stazom na dole. Nisam prikazao jezero (nije baš malo), ovo je zalivčić, gde smo došli zbog pecanja, a i zbog porasta vodostaja - dosta prikolica, koje su tamo parkirane godinama, su skoro u vodi, pa nismo hteli da silazimo tamo. Jezero se nalazi između Kruševca i Blaca, bogato je ribom, nedostatak su mu loši prilazi do vode i skoro da nema nikakvu plažu.
Poslednja izmena od lio u 16 Jun 2013 23:36, izmenjeno 1 put ukupno.
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

BAZEN RADI.........
Hajde na vikend u Sisevac:
1. LIO
2. KOLE
3. DUSAN HY?
4.....
Gde ste bre društvo?
Nema organizacije, dođemo u petak naveče, pa do nedelje naveče.
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Ja moram da radim subotu. Počeli godišnji odmori pa fali ljudi u firmi. Ali ne predajem se možda nešto i prekombinujem u ova naredna 2-3 dana.
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

OK, ja se nadam da će biti lepo
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

rado bih vam se pridruzio sutra odlazim za italiju zelim vam lep provod i druzenje
YU1PSO
Odgovori