Putopis - Srbija - Vikend u Sisevcu

Predlozi, putovanja i putopisi iz Srbije

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

Pozdrav sprinter, ja samo prenosim reci i misljenja organizatora SVABE a na licu mesta mozemo se dogovoriti o svemu,
nadam ee da ces i ti doci u petak pa naa tu temu porazgovarati.ZA ONE UZDRZANE NEK SE NE KOLEBAJU , DRUZIMO SE ZAJEDNO.
YU1PSO
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ma sve ok. Sada razmisljam, vece zna da bude bas hladno, a mi napolju. Mozda jd najboljd da klopa bude negde oko 17.00-18.00.
Poslednja izmena od sprinter u 23 Sep 2013 10:39, izmenjeno 1 put ukupno.
srdjansimic
Korisnik
Postovi: 52
Pridružio se: 02 Avg 2011 14:20
Lokacija: Novi Beograd

Post od srdjansimic »

Da li je neko raspolozen za zajednicki put? Mi cemo prvi put sa kamperom, pa bih voleo da posto idem sa decom idemo u drustvu :)
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

srdjansimic napisao:Da li je neko raspolozen za zajednicki put? Mi cemo prvi put sa kamperom, pa bih voleo da posto idem sa decom idemo u drustvu :)
Odakle ides? Ja planiram da krenem iz Bg u petak posle podne oko 14-15 h, mogli bi u petak uvece neki rostilj da raspalimo, da se malo ugrejemo pored vatre :)
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

@Jader Ti svojevremeno reče nešto o putu Arandjelovac Markovac.
Ja takođe krećem u Petak. Ostavio sam tada sebi slobodan dan, ali nakalemiše mi obavezu i to od 09-13.00 Krećem negde oko 15-16ha.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

sprinter napisao:@Jader Ti svojevremeno reče nešto o putu Arandjelovac Markovac.
Ja takođe krećem u Petak. Ostavio sam tada sebi slobodan dan, ali nakalemiše mi obavezu i to od 09-13.00 Krećem negde oko 15-16ha.
Prikolica mi je na placu pa sam mislio tuda da prekratim put, ali sam se ipak odlucio na varijantu preko preče, naokolo blize... malo se vracam ali idem na autoput. Plasi me deo od Lazarevca do Arandjelovca, svojevremeno kad sam isao, put je bio izrovaren kamionima
srdjansimic
Korisnik
Postovi: 52
Pridružio se: 02 Avg 2011 14:20
Lokacija: Novi Beograd

Post od srdjansimic »

Idemo iz Beograda. I meni su legle obaveze, tako da ne bi mogao pre 16h. Ali nemoj te da vas mi zadrzavamo, samo ako je neko planirao da krene oko tog vremena I neko kome ne smeta spora voznja :)
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ja lepo sve izorganizovao. U Četvrtak na suđenju u Užicu, planirao spavanje na Zlatiboru, sutradan doručak komplet lepinja i jutarnja kafa uz jezero, pa polako da poprečim do Sisevca. Ono, šipak. Moram da se vratim u bazu, zbog Petka.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

sprinter napisao:Ja lepo sve izorganizovao. U Četvrtak na suđenju u Užicu, planirao spavanje na Zlatiboru, sutradan doručak komplet lepinja i jutarnja kafa uz jezero, pa polako da poprečim do Sisevca. Ono, šipak. Moram da se vratim u bazu, zbog Petka.
Onda uspit na vašar u Obrenovac pa u Sisevac :)
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Vašara mi je dosta do dogodine, tek se zavrsio kod Nas.
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Prijavljujemo se za druženje!
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

SPISAK ZA DRUZENJE -SISEVAC 27-29 SEPTEMBRA- 2013.
1.SOKOL-SMEDEREVO-2
. 2.DRAGAN-PIROT-3
3.LIO-PROKUPLJE-2
4.SPRINTER-SABAC-2
5.MICA-SMEDEREVO-4
6.JOVA-SMEDEREVO-2
7.SVABA-VIRINE-2
8.DUSANHY-ZEMUN-3
9.JOCA-BEOGRAD-1
10.DRIVER-BEOGRAD-4
11.POSEIDON-NIS-3
12.RDZORAN-KNJAZEVAC-
13.MUSTANG-NIS-4
14.ALLROUDER-SABAC-2
15.KOLE-N.SELO(NIS)-3
16.JADER-BEOGRAD-4
17.SRDJAN SIMIC
18.LJUBISA-SMEDEREVO-2
19.REKREATOR-PANCEVO-2
20.MISA-AGAVA-NIS-2+
21PERA SELJAK-LAZAREVAC-2
22.LIIIMAN-N.SAD-2
Poslednja izmena od Sokol u 24 Sep 2013 10:35, izmenjeno 1 put ukupno.
YU1PSO
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Prakticno pitanje: ima li kakva prodavnica u Sisevcu ili o svemu treba da mislimo ranije?
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Lio...

"Možda nije još vreme da pričamo o tome, ali kako bi bilo da se svi učipimo za jedno solidno prasence (30+) - kada već Švaba daje jagnje. na kraju imaćemo domaću mladu životinju mutanta "PRAGNJE" ?"


Ideja da dodamo prasence je dobra, jer kako vidim biće nas dosta pa se bojim da od jagnjeta i koža ima da nestane.
Ako je kasno da se organizuje nabavka prasenceta, moj predlog je da svako ponese nešto za roštilj da dopunimo sto.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

mustang napisao:Lio...

"Možda nije još vreme da pričamo o tome, ali kako bi bilo da se svi učipimo za jedno solidno prasence (30+) - kada već Švaba daje jagnje. na kraju imaćemo domaću mladu životinju mutanta "PRAGNJE" ?"


Ideja da dodamo prasence je dobra, jer kako vidim biće nas dosta pa se bojim da od jagnjeta i koža ima da nestane.
Ako je kasno da se organizuje nabavka prasenceta, moj predlog je da svako ponese nešto za roštilj da dopunimo sto.
Podrzavam prase, mozda je najbolje da Svaba nabavi prasence cca 25kg, posle cemo se lako raskusurati. Ja mogu da ponesem ražanj ako treba.

Rostilj uvek ostaje kao rezervna opcija.
Odgovori