Putopis - Srbija - Vikend u Sisevcu

Predlozi, putovanja i putopisi iz Srbije

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Ivko
Korisnik
Postovi: 9
Pridružio se: 24 Sep 2013 23:21

Post od Ivko »

Prijavljujemo se za Sisevac -2
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Kole napisao:sokole zemo,pozovi predsednika na skup nema smisla da se okupljamo bez njega.
Naši skupovi imaju smisla čim se skupi više od jednog člana :)
Na ovom skupu treba održati skupštinu/radni sastanak/sastanak i obavezno sve što se dogovorima da objavimo na forumu. Sve što se dešavalo na prošlom okupljanju je izgleda stvar usmenog predanja pošto ništa nije objavljeno na forumu niti je prosleđeno članovima na mail adrese koje su članovi dali prilikom učlanjenja. Kole, Sprinter i drugi su već zakuvali par tema koje ćemo uživo raspraviti.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

liiiman napisao:
Kole napisao:sokole zemo,pozovi predsednika na skup nema smisla da se okupljamo bez njega.
Naši skupovi imaju smisla čim se skupi više od jednog člana :)
Na ovom skupu treba održati skupštinu/radni sastanak/sastanak i obavezno sve što se dogovorima da objavimo na forumu. Sve što se dešavalo na prošlom okupljanju je izgleda stvar usmenog predanja pošto ništa nije objavljeno na forumu niti je prosleđeno članovima na mail adrese koje su članovi dali prilikom učlanjenja. Kole, Sprinter i drugi su već zakuvali par tema koje ćemo uživo raspraviti.
Pitanje je samo kad održati skupštinu/radni sastanak, a da većina bude prisutna i da koncentracija bude na nivou (citaj: da ne budemo gladni i da to nije posle jela i pića). Pošto sam video kako je to izgledalo u V.P. :lol:, predlažem da u nedelju prepodne prodiskutujemo uz kafu (nikako posle pragnjetine, rostilja i pića). Rukovodstvo nek pripremi agendu i kafu, a članstvo nek se pripremi za diskusiju.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Naravno da postoji zapisnik-pismeni koji je vodio Miroslav. Nije objavljen javno vec se nalazi u dokumentaciji kluba. Obicno se taj zapisnik procita na narednoj skupstini kluba. Trazim mogucnost da dodjem na skup ali zbog porodicnih obaveza rodjendana i ...... male su sanse. Jedino da eventualno u nedelju pre podne dodjem na par sati?? Videcu jos. Radni sastanak svakako treba odrzati . Pozdrav Admin Dusan
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

S'obzirom na broj prijavljenih ucesnika ne mozemo vise racunati na jagnje od 40 kg kao glavni obrok za subotnji rucak vec kao dodatak uz rucak. Srecna okolnost je sto Mile Svaba nije Pirocanac ( kod nas je jagnje do 22 kg) pa ce svi moci da dobiju po komadic. Zato predlazem da i svi ostali ponesu po nesto za taj obrok a mozemo kupiti i prase ili pastrmku. Mislim da je pastrmka prakticnija jer je ima na licu mesta pa mozemo uzeti potrebnu kolicinu prema broju prisutnih.
Sanja Obrenovac
Korisnik
Postovi: 32
Pridružio se: 22 Avg 2013 16:17

Post od Sanja Obrenovac »

SANJA OBRENOVAC 2+1 PRIJAVLJUJEMO SE ZA SISEVAC
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ja uključio frižider i već zagrevam mašinu
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

sprinter napisao:Ja uključio frižider i već zagrevam mašinu
I ja sam dovezao prikolicu na startnu poziciju i ukljucio frizider :)
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Ja radim u subotu tako da se najverovatnije gledamo tek u nedelju. Što se skupštine tiče malo je kasno za pripremu, a i po meni je dovoljno da se održava jednom godišnje - prolećno okupljnje, ionako do sada nije bilo vajde od tih skupština. Radni sastanak može, ali ajde da svi damo neke konkretne predloge i da se svako od nas koga interesuje rad kluba aktivnije uključi u sprovođenje nekih ideja u delo.
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

mi u subotu krecemo oko podne do 4h cemo nadam se stici, pa sta zateknemo na stolu to nam je, al nije to ni bitno koliko da se vidimo
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

I ja ima da radim u Subotu, sto mi je prepun.... U Petak uveče sam u Sisevcu.

Malo je čudan rad u Beogradu Subotom, osim ako se ne farbaju duge.

@Dusanhz @Driver, Vi ste Naša uzdanica, nada i spas. Cenimo Vas do imbecilnosti... samo Vi radite tj. tucite i u Naše ime.
Poslednja izmena od sprinter u 26 Sep 2013 23:06, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

Pozdrav svima kamperistima i da pozelim dobrodoslicu Ivku,Kole kao sto vidis predsednik prati sve sto se desava i dao je svoj stav,sto se tice dodatka za rucak organizovacemo se kada se okupimo Dragan je dao lep predlog za pastrmku na rostilju posto cu ja da skupljam novac imacemo uvid na licu mesta sa koliko novca raspolazemo svaki dinar ulozice mo za druzenje.Ja sutra krecem iz Smedereva u 14h i vidimo se tamo./
SPISAK ZA DRUZENJE -SISEVAC 27-29 SEPTEMBRA- 2013.
1.SOKOL-SMEDEREVO-2
. 2.DRAGAN-PIROT-3
3.LIO-PROKUPLJE-2
4.SPRINTER-SABAC-2
5.MICA-SMEDEREVO-4
6.JOVA-SMEDEREVO-2
7.SVABA-VIRINE-2
8.DUSANHY-ZEMUN-3
9.JOCA-BEOGRAD-1
10.DRIVER-BEOGRAD-4
11.POSEIDON-NIS-3
12.RDZORAN-KNJAZEVAC-
13.MUSTANG-NIS-4
14.ALLROUDER-SABAC-2
15.KOLE-N.SELO(NIS)-3
16.JADER-BEOGRAD-4
17.SRDJAN SIMIC
18.LJUBISA-SMEDEREVO-2
19.REKREATOR-PANCEVO-2
20.MISA-AGAVA-NIS-2+
21PERA SELJAK-LAZAREVAC-2
22.LIIIMAN-N.SAD-2
23.MICA-CUPRIJA-2
24.SRBA-CUPRIJA-2
25.IVKO-2
26.SANJA OBRADOVIC-3
Dragi kolege mozete doci i na licu mesta se prijaviti Vase je da dodjete ostalo je nasa briga.Drago mi je da ima dosta prijavljenih onaj ko jednom dodje drugi put ne izostaje.ZELIM VAM LEPO DRUZENJE U SISEVCU,DOBRO DOSLI.
YU1PSO
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

sprinter napisao:@Dusanhz @Driver, Vi ste Naša uzdanica, nada i spas. Cenimo Vas do imbecilnosti... samo Vi radite tj. tucite i u Naše ime.
Samo ti ...... uvešeće i tebi Selaković, da sudovi rade i subotom.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Mi krećemo za 1 sat
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Kole i Lio - krećemo sutra ujutro, do podneva bićemo tamo
Pozz
Odgovori