Putopis - Srbija - Vikend u Sisevcu

Predlozi, putovanja i putopisi iz Srbije

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
RDZORAN
Korisnik
Postovi: 64
Pridružio se: 03 Feb 2013 16:30
Lokacija: Knjaževac

Post od RDZORAN »

Mi dolazimo tek u subotu uveče, ali bitno je da dolazimo, pa sad kad stignemo...
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Krecem izjutra cim se probudimo.
Dovidjenja.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Pozdrav iz Sisevca, ovde se okupilo vec nekih 7 posada... čekamo vas...
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Evo i slike sa okupljanja, tekstualni deo će biti bogatiji kada se slegnu utisci.

Nekako smo zaboravili da slikamo u petak uveče kada smo stigli. Družili smo se lepo i u petak, ali će neko drugi postaviti slike.

U subotu je počela dinamika od ranog jutra:

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Količina kampera (kamper= čovek koji zna da uživa) je dostigla kritičnu masu i doneta je odluka da se sa totalnim uživanjem počne!

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Došlo je vreme da započne Švabino i njegove žene remek-delo! Još jedno želim da se zahvalim našim divnim domaćinima!

Slika

Slika

Slika

Imali smo i kvalitetne diskusije o radu kluba. U utorak malo više detalja na ovu temu.

Slika

Slika

Slika


Okolina mesta gde smo se okupili je jako lepo sređena i za svaku prepopruku svima koji naiđu u ove krajeve.

Slika

Slika

Slika

Nedelja, jutro (ili malo kasnije) budimo se i nastavlja se sa dobrim druženjem. Stvarno je veliki broj članova kluba bio prisutan na druženju, što bi se moralo respektovati.

Slika

Slika

Za kraj izveštaja mora se pomenuti i onaj koji je sve to nemo posmatrao, kao i mnoge događaje koji se dešavaju u ovom lepom kraju!

Slika

Slika
miki56
Korisnik
Postovi: 49
Pridružio se: 17 Jun 2011 14:51
Lokacija: Smederevo

Post od miki56 »

Upravo se vratismo iz Sisevca i baš si nas iznenadio sa već postavljenim fotografijama........ stvarno je bilo lepo.........A VODA U BAZENU JOŠ MIRIŠE NA KRUŠKU :)
Poslednja izmena od miki56 u 29 Sep 2013 19:22, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

kruška = kajsija
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Druženje je počelo u petak poslepodne/predveče. Prilazni put (5 km) uopšte nije tako katastrofalan kako su ga neki opisali, za mene je veće razočarenje autoput kroz Makedoniju

Slika

Većina je došla u subotu

Slika

Liman je pokazao da se na kampersko okupljanje može doći i bez kampera/prikolice/šatora (pri tom je prešao 250 km da bi došao) Šta reći, nego SVAKA ČAST!

Slika

Sam kraj je bogat prirodnim lepotama, mesto je stvarno idelano za izlete

Slika

Slika

Izvor reke Crnice

Slika

Ulaz u pećinu (nismo naišli na Drekavca)

Slika

Ribnjak s pastrmkama je u blizini

Slika

Zajednički ručak je organizovao i finansirao Mile iz Ćuprije. Sve je bilo organizovano domaćinski i ovim putem se još jednom zahvaljujemo.

Slika

Slika
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

I ja stigao pre 1/2 sata. Od Jagodine krenula kiša i pada sve do sada.
Imali smo baš sreće sa vremenom za vreme druženja.
Pozdrav za sve i sve pohvale domaćinima - Milu i gospođi. Bogami su se svojski potrudili da Nas napoje i nahrane. A ni mi im nismo ostali dužni. Prvi put sam probao jagnjeću kavurmicu i oduševio se.
Zaista raduje broj učesnika, izbrojao sam 22 posade, mislim da je ovo rekord. Drago mi je da se uvek priključi neko nov.
RDZORAN
Korisnik
Postovi: 64
Pridružio se: 03 Feb 2013 16:30
Lokacija: Knjaževac

Post od RDZORAN »

Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

Drago mi je da smo svi zadovoljni napustili Sisevac sa zeljom da se jos koji put vratimo,bilo je 22 posade sto do sada nigde nije bilo toliko imamo novih clanova medjutim nemogu a da ne kazem misljenje vecina kamperista koji su dosli da je predsednistvo ovaj put palo na ispit mogo je bar neko da dodje pa makar i o trosku kluba,ja neznam u cemu je problem i koji je razlog svemu tome ,pozivam predsednika Duleta da nam da objasnjenje jer su se svi meni obracali sa istim pitanjem NEMA NIKOGA IZ PREDSEDNISTVA KLUBA zasto placamo clanarinu.Zahvaljujem se nasem domacinu Svabi i njegovoj supruzi NENI koja je bila divna domacica na svemu i sve su ispunili sto smo se dogovorili i na forumu prikazali.Mnogi su mi se obratili sa zeljom da sledeci put oni budu domacini na ovom mestu to su nasi buduci kamperisti ljubitelji druzenja .Svi koji smo se okupili i okuplja ce mo se kao clanovi CAMPING CLUB SERBIA i nikako drugojacije.
Poslednja izmena od Sokol u 30 Sep 2013 07:12, izmenjeno 1 put ukupno.
YU1PSO
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Sisevac, mesto još jednog uspešnog druženje članova kamping kluba Srbije, napustili smo poslednji, puni lepih utisaka.
Druženje u pravoj domaćinskoj organizaciji našeg kolege Mileta Švabe i njegove supruge Nene, bilo je jedno od najmasovnih i najbolje organizovanih do sada.
Zahvaljujemo se domaćinima na ogromnom trudu koji su uložili da se svi fantastično provedemo i vratimo kući punih baterija.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Zahvaljujem svim prijateljima i kolegama kamperima( ili Kamperistima) na prijatnim trenucima koje smo zajedno proveli a posebno organizatorima skupa koji su sve organizovali mimo svakog ocekivanja. Sto se tice rukovodstva kluba neka oni rukovode kako mogu i kad mogu. Ne treba nikog obavezivati jer sve ovo sto radimo treba da je opusteno i relaksirajuce. Meni je lepo i sa rukovodstvom i bez njega. Ipak smo mi svi klub i sto se mene tice ' rukovodstvo' je bilo u punom sastavu.
Pozdrav i dovidjenja.
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Ukratko: Mile Švaba sa suprugom odličan domaćin, sve je bilo perfektno - Sve pohvale
Druženje kao i uvek odlično, znači moramo ponoviti. Idemo dalje, evo kratkog foto pregleda:
Jagnjence:
Slika
Miletova ekipa radi:
Slika
Slika
Slika
Slika
Svi uživamo u prirodi:
Slika
Slika
Slika
I u muzici:
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Grupna slika u nedelju:
Slika
Slika
Slika
Ekipe posebno (možda ne znam svima ime pa nemojte da se naljutite)
RD Zoran Knjaževac:
Slika
Driver Beograd (novopečeni bajker)
Slika
Nova posada koja je iznajmila Adminov kamper - Srdjansimić:
Slika
Nova ekipa iz Požege (suprug se izgubio):
Slika
Rekreator Pančevo:
Slika
Jader:
Slika
Naš najstariji član Mile:
Slika
Ivko:
Slika
Domaćin skupa Mile Švaba:
Slika
Kole Niš:
Slika
LiO Prokuplje (tj. mi):
Slika
Apsolutna legenda organizacije naših skupova (zaista mislim da bi bez njega sve bilo mnogo teže) SOKO - Sokol Pešić sa suprugom:
Slika
Ljubiša:
Slika
Sanja Obrenovac:
Slika
Joca (ako ne grešim)
Slika
Još jedna legenda na forumu i skupovima - Sprinter Šabac:
Slika
Neverovatan par - Mustang Niš (veselja, elektronika, saveti, druženje):
Slika
Posejdon (Peđa):
Slika
Mića 56 (Mića i Olja):
Slika
Dragan Pirot:
Slika

Nekima ne znam ime, ispravite me pa ću da napišem. Nadam se da nisam nikog uvredio sa nekoliko komentara.
Puno pozdrava
Poslednja izmena od lio u 30 Sep 2013 18:10, izmenjeno 1 put ukupno.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Sokole, vise bi voleo da sam ti nedostajao kao Dusan a ne kao predsednik. Kada je u pitanju rodjendan supruge, familija, davno zakazan skup onda nema dalje price. Nisam hteo da unapred objasnjavam ili cak predlazem drugi datum da ne remetim konstruktivnu atmosferu i raspolozenje. Drago mi je da je skup uspeo i vidim da su svi zadovoljni. Tako treba da nastavimo. Dogovorio sam se sa Duletom HY da bude u ime rukovodstva kluba ali ni on ocigledno nije mogao. Mislim da oko svega ne treba dramiti. Divno je da imamo toliko preduzimljivih clanova pa sve funkcionise. Na slovenackom www.ccs-si.com sve funkcionise prema individualnim inicijativama. Imas ideju, napravis program koga objavis i ko ima vremena, mogucnosti raspolozenja dodje. Ne treba komentarisati neaktivnost kolega. Svako u zivotu ima neke svoje muke, obaveze,... Fruska Gora je delimicno izminirana raznim komentarima. Ne treba komentarisati. Prijavi se ako ti odgovara , predlozi termin i mesto i svima lepo. Ovde smo svi dobrovoljno zbog iste stvari i ne treba da bude nikakve tenzije. Sa svojim dokazanim organizatorskim sposobnostima vec si se nametnuo kao covek koji moze i koji predstavlja rukovodstvo. Izborom moderatora i licnim aktivnostima vec su se iskristalisalo nekolicina clanova koji i bez posebnih ceremonija mogu i traba da predstavljaju klub i samostalno vode akcije, koje su javne, transparentne. Sokole moj .Pozdrav Admin Dusan
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Posada iz adminovog kampera je @srdjansimic, drugoj posadi ni ja ne znam ime, samo znam da PŽ nije registracija za Požarevac nego za Požegu :). Treća posada je @rekreator iz Pančeva.
Odgovori