Putopis - Srbija - Vikend u Sisevcu

Predlozi, putovanja i putopisi iz Srbije

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Jader napisao:Posada iz adminovog kampera je @srdjansimic, drugoj posadi ni ja ne znam ime, samo znam da PŽ nije registracija za Požarevac nego za Požegu :). Treća posada je @rekreator iz Pančeva.
Odmah prepravljam
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Lio super prestavljanje clanova. Samo bih ja predlozio da to stavis u temu "clanovi kluba". Mi imamo temu prestavljanje novih clanova pa mozda moze i tamo jer smo nekad svi bili novi. Mozda bi ubuduce novi clanovi mogli da se prestave svojom fotografijom sa kamp jedinicom kako bi se lakse negde prepoznali.
Poslednja izmena od Dragan u 30 Sep 2013 18:09, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Miletov kamper je pazaren od strane novog člana: Ivko
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Dragan napisao:Lio super prestavljanje clanova. Samo bih ja predlozio da to stavis u temu "clanovi kluba". Mi imamo temu prestavljanje novih clanova pa mozda moze i tamo jer smo nekad svi bili novi. Mozda bi u buduce novi clanovi mogli da se prestave svojom fotografijom sa kamp jedinicom kako bi se lakse negde prepoznali.
Slažem se sa tobom, ali... Uvek ima jedno ali što...
Šalim se naravno. Iako sam stariji član ovog kluba nisam moderator, pa to prepuštam moderatorima, Mislim da slike treba da ostanu u ovoj temi, a da se ponove u novoj temi: "Članovi kluba CCS"
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

sprinter napisao:Miletov kamper je pazaren od strane novog člana: Ivko
Menjam
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

A šta kažete za vreme?

Znam za onu izreku: Bog čuva pijance, treba dodati i kampere ( nekako mi para uši reč kamperisti )
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Vreme je bilo kao programirano: kiša pre i kiša posle. Stvarno nas je Bog čuvao.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

mustang napisao:Vreme je bilo kao programirano: kiša pre i kiša posle. Stvarno nas je Bog čuvao.
Ja mislim da je sv. Sisoje odradio glavni posao kod Boga, video neke čudake koji su došli tamo ničim izazvani :)
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

Pozdrav Dule da znas da si nam nedostajao i kao Dule i kao predsednik ne zameri nista samo sam preneo konstataciju i misljenje drugih,dao si obrazlozenje i nema problema,VELIKI KAMPERSKI POZDRAV ZA SVE VAS.Sto se tice mog angazovanja u klubu trudi cu se da uvek budem od koristi.Nesmemo zaboraviti ito da si ti osnivac CAMPING CLUBA.
YU1PSO
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Hvala na razumevanju. Klub je osnovalo 12 osnivaca na moju inicijativu. Sustina je u masovnosti clanova i njihovoj aktivnosti, a ne ja ni kao pojedinac ni kao "funkcioner". Pozdrav Admin Dusan
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Mi kamperi treba da gajimo duh tolerancije.
Lepo je rečeno, druženja su dobrovoljna. Kome se sviđaju on će na njih doći bez obzira na sve svoje obaveze, kome se ne sviđaju on neće doći bez obzira na svo slobodno vreme koje tada ima.
Nema tu ljutnje,a niti komentarisanja, a po meni niti potrebe za bilo kakvim pravdanjem.
Svako ko želi da bude na druženjima je dobrodošao, a uopšte ne treba zameriti onima koji nisu došli, naročito što se radi o neformalnim druženjima, druženjima bez obaveza, u prirodi, uz muziku, i istomišljenike, što bi rekli za merak.

Svi treba da poštujemo različitosti, ne dajmo da se izgubi ona opuštena, prijatna i prisna atmosfera koja karakteriše dosadašnja druženja.
srdjansimic
Korisnik
Postovi: 52
Pridružio se: 02 Avg 2011 14:20
Lokacija: Novi Beograd

Post od srdjansimic »

Mi smo se divno proveli I zelim da ovom prilikom se zahvalim Adminu Duletu sto nam je omogucio da na pravi nacin dozivimo nase prvo druzenje sa kamperom :) Drustvo je bilo fantasticno, atmosfera divna I uopste cela moja porodica zadovoljna :) Nadamo se da cemo se u skorije vreme druziti ponovo. Naravno hvala Miletu I Neni na gostoprimstvu.
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

sa malim zakasnjenjem dodacu i ja svoj skromni doprinos u prezentaciji sisevca uz osvrt na jako dobru organizaciju domacina mileta i nene i veliku zahvalnost na ulozenom trudu da bi nam skup kampera 100% uspeo
kao sto su kolege vec sve lepo opisale u slici i reci nema se tu sta dodati, jedino cu dodati neke slike uz kratak opis


Slika
ribnjak na velikom imanju (povrsini)



Slika
veliki ribljak zahteva i dosta truda za odrzavanje, uzima vodu iz recice crnice i kad je susni period kao sto je bilo prethodno leto smanjuje protok vode u bazenima za uzgoj pastrmke. jedan podatak koji sam cuo od radnika dok sam cekao da ocisti ribu koju sam "upecao" je da temperatura vode je u letnjem periodu 13 stepeni a zimi 8 stepeni nikad ne zaledi sto je za uzgoj pastrmke idealno



Slika
ekipa speologa koja je istrazivala pecinu i sto rece jader nije nasla drekavca




Slika
expedicija na vrhu svog zadatka




Slika
jezero bogato (poribljeno) ribom gde je dozvoljeno pecanje uz dnevnu dozvolu koju izdaje uprava ribnjaka koja je i vlasnik jezera. paznju su mi privukli pecarosi sa ogromnim stapovim ~10m i osloncim za iste kad skidaju ribu sa udice






Slika
u ribnjaku smo primetili i kalifornisku zlatnu pastrmku i ima ih i zavidnom broju




Slika
riba je taj dan radila kao nikad pa smo imali zavidan ulov



uz fenomenalne utiske koje smo poneli sa druzenja strpljivo ocekujemo sledece druzenje nadam se u jos vecem broju jer udruzenje nam se siri i svaki put nas je sve vise i vise na skupovima sto je dobro
Poslednja izmena od driver57s u 06 Okt 2013 22:38, izmenjeno 1 put ukupno.
Odgovori