Predlozi - DOCEK NOVE 2014 GODINE ,,JUGOVO-SMEDEREVO

Predlozi, putovanja i putopisi iz Srbije

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

Danas sam stigao iz Italije bio sam dvadesetak dana cim sam stigao kontaktirao sam sefa sale stvari stoje ovako:
1.Hladno pred jelo
2.Toplo pred jelo
3. Rostilj
4.Pecenje
5.Pice neograniceno
Za ljubitelje riba imace i pastrmka po zelji, muzika uzivo i za nas odvojeni stolovi u onoj sali gde smo vecerali,cena po osobi 3500 dinara.Zainteresovani odmah da se prijave radi obezbedjivanje mesta.Ova organizacija je po zelji vecina koji smo bili na druzenju u Sisevcu.
Poslednja izmena od Sokol u 30 Okt 2013 08:23, izmenjeno 1 put ukupno.
YU1PSO
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Pozdrav Sokole, evo tvoja dinamcnost i preduzimljivost, po ko zna koji put, ponovo dolaze do izrazaja. Sudeci po tomne da nema komentara na ovu temu izgleda da je splaslo raspolozenje za zajednicki, kamperski, docek. Meni smeta cinjenica da ne bismo bili sami vec sa nekim drugim gostima te je zbog toga neizvesno u kom bi pravcu tekla zabava.
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

POZDRAV DRAGANE JA SAM SPROVEO U DELO DOGOVOR ZA ZAJEDNICKI DOCEK SOBZIROM DA SE NE JAVLJA NIKO A BILO JE RECI I JA ODUSTAJEM O DALJEM ANGAZOVANJU.
YU1PSO
rukhsana
Novi korisnik
Postovi: 1
Pridružio se: 21 Jan 2014 05:38

Post od rukhsana »

Jezero Vrmdža 13 km od Soko banje u podnožju Rtanj planine nas je mamilo već par nedelja gledajući ga ne netu i u časopisu Sat revija.
cisco ccna certification cisco ccna certification
350-001 pass4sure 350-001 pass4sure
test-king.com www.test-king.com
leather bomber jacket women leather bomber jacket women
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Pogledaj putopis u rubrici "Putovanja" - Putopis - Srbija - Jezero Vrmdža i Sokoterme
Omnia mea mecum porto
Odgovori