Predstavljanje novih članova

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 775
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Veselin P. napisao:Veliki pozdrav od mene i moje porodice(2 sina i supruga).

Dugo pratimo ovaj forum pa smo resili da malo i sudelujemo.

Zivimo u Beogradu inace smo rodom iz Krusevca.

Kampujemo u kamp prikolici Adria Optima.

Za zadnjih godinu dana smo kampovali u Grckoj i Bugarsoj letos i Budimpesti za prvi maj.
Dobro došli Kole i Veselin na put gde nema nazad :-) Drago mi je da nam se pojačava brojno stanje
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Pozdrav i dobrodošlica novim članovima i od mene. Radujem se što nas je sve više.
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Dobrodosli!
Kad se mora, nije teško.
simon
Novi korisnik
Postovi: 1
Pridružio se: 11 Jul 2013 01:29

Post od simon »

Veliki pozdrav svima iz Banjaluke od Gorana, vlasnika Hymera 660 na Mercedesu 308, 2,3 benzin- plin, iz 1980 godine. Moje poštovanje za vaš trud i medjusobnu solidarnost koju pratim na ovim stranicama već duže vrijeme. Vidim da ću i ja morati da se učlanim u vaš klub, jer uvijek ima nekih stvari koje ne mogu sam da riješim, a možda i ja mogu nekome da budem od pomoći.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Dobro dosao Simon
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Dobrodošao, kao i svi novi članovi i prijatelji našeg kluba
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Simon, uživaj u kampovanju i drago će nam biti da koristimo tvoja iskustva po pitanju kampovanja!
edcgear
Korisnik
Postovi: 9
Pridružio se: 18 Avg 2013 08:20
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od edcgear »

E nakon posta #1 sada i predstavljanje...

Pozdrav od porodice Stojinovic (moja malenkost + supruga, cera i sin)...

Zivimo u Zrenjaninu. Ja radim u ASA Eko Srbija kao neki menadzer a supruga je na zalost od skora nezaposlena, cerka krece u prvi a sin u peti razred... Obozavamo mor i letovanje, ali smo u ovome (kamping) potpuni noobovi - sto bi mladi rekli, odnosno pocetnici do koske.

Ja jeam par puta nesto kampovao u mladosti, ali to je nista. Supruga se boji buba :-) :-) naravno... Pretpostavljate da klasicno kampovanje tipa sator ne dolazi u obzir...

Do sada smo letovali uvek u privatnim apartmanima u Grckoj naravno, a ja sam u mladosti do 90ih odlazio kod strica u Sibenik u vikendicu... Tako da....

Bukvalno pre par dana sam se "nalozio" na kampere!! Ceo koncept mi izgleda jako privlacno!! Posebno prilicna doza slobode koju pruza ovaj koncept...

Trenutno letujemo u Metamorfozisu i prvi put smo sopstvenim prevozom, tako da zujimo na okolne plaze i u okolna mesta uvece.... A ovo se uklapa u varijantu kamper vozila koje pretpostavljam ima adekvatan komfor (ni ovi apartmani u kojima smo nisu nista komforniji) a mozemo da zujimo gde nam se svidi...

Naravno downside ovoga je cena vozila pod jedan a pod dva neiskustvo!! Najvise bih voleo da nekako "probam" kako sve to izgleda i da saslusam iskustva drugih koji na ovu temu znaju mnogo vise. Kamper bih sigurno koristio za letovanje, ali i za neke vikend ture, sto da ne....

Uh... Toliko od mene za ovaj put... Potrudicu se da pregledam malo forum i iscitam teme, a pitanja ce biti...

Pozdrav svima.
Don't panic!!
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Pozdrav i dobrodošao. Kao što i ostalima preporučujem, pročitaj teme na forumu, razglabali smo o svačemu. Sledeće mi imamo dva godišnja okupljanja članova kluba - prolećno i jesenje. ko želi da nas upozna i iz prve ruke sazna kako kampovanje izgleda, kakva su nam vozila iskustva ovo je prava adresa. Cene vozila su obino velike, ali i ja vozim stari ne tako skup kamper - bitno je da ima sve što nam je potrebno i da je pouzdan - tako nešto ipak može da se pronađe.
Ukoliko imaš nalog na FB tamo na campingclub serbia ima dosta naših fotografija sa putovanja (više nego na forumu zbiog jednostavnijeg postavljanja slika) pa mislim da ćeš steći bar delimičan utisak.
Pozz
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Cao i dobrodosao!

Kamper mozes i da iznajmis. Vidi za cene i uslove kod admina. Probas, vidis da li ti odgovara i onda uzivas. Obzirom na cenu kampera i da mu vrednost vrlo brzo pada, mislim da je daleko isplativija prica najam.
Za cenu kupovine novog kampera, mozes najmiti kamper bar 50 do 100 puta. Ako racunas odrzavanje i registraciju onda i vise od toga :)!
Poslednja izmena od Sinbad u 18 Avg 2013 22:17, izmenjeno 1 put ukupno.
Kad se mora, nije teško.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Dobro dosao , na pravom si mestu odakle snovi imaju sanse da postanu stvarnost !
edcgear
Korisnik
Postovi: 9
Pridružio se: 18 Avg 2013 08:20
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od edcgear »

hvala na dobrodoslici!

sad cu pronaci i na fb... :-)
Poslednja izmena od edcgear u 18 Avg 2013 23:18, izmenjeno 1 put ukupno.
Don't panic!!
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Dobrodošao na Forum.
Kao što ti Lio reče, proskitaj po Forumu, ima svega.
Nemoj da te uplaši Sinbad sa cenom ili poređenjem, on je verovatno mislio na cenu skupog novog kampera koji je sav u fulu.
Dobar je savet da prvo iznajmiš kamper pa da vidiš da li ti ovaj koncept uopšte odgovara. Ako ti štima a imaš sredstva i nameravaš da koristiš kamper više puta u toku godine, uvek je bolja varijanta imati svoj kamper. To ne mora biti novo vozilo, ponuda je zaista raznolika, ali u njima još uvek važi zlatno pravilo, koliko para, toliko muzike, što znači da kada u startu kupiš relativno jeftino vozilo, očekuj da ćeš imati ulaganja u njega i budi spreman na kompromise.
DraganBGD
Korisnik
Postovi: 31
Pridružio se: 06 Jul 2013 00:24
Lokacija: Beograd

Post od DraganBGD »

Tek sad spazih mesto za pretstavljanje :) Dragan, 36 leta, otac dva maloletna deteta :) po profesi reditelj. Bavim se proizvodnjom dokumentarnih filmova, reklamnih i muzickih spotova..... umetnik i sam svoj gazda, sto bi reko moj deda:"TI SI BRE SINKO BUDALA, OD KAD JE UMETNIK ZANIMANJE" a ja mu na to dodam:" DEDA, JA SAM FREE MAN" a deda odgovori:"NEMA VEZE, I DALJE SI BUDALA, DI JE TEBI DA TI NEKO DA MESECHNU PLATU" :) Po prirodi sam avanturista, zapravo mogu reci da sam skoro pa pravi primerak nomada :) Od nedavno sam sebe pocasti kamp kucicom LMC 790, i napokon poceo da realizujem svoje snove :) da veci deo svog veremena provedem u njoj, da putujem gde hocu i kad hocu, da sam slobodan....pocelo je vise da me gusi robovanje nekim stvarima a samim time ponestaje i kreativnost a kad nestane kreativnost onda nestaje i posao a to nije dobro :) Tako da kucicu nisam uzeo da bih sa njom otisao negde dva puta godisnje ili da je pretvorim u vikendicu na nekom placu, vec sam je uzeo kao svoj neki kutak, radni rostor na tockovima :) i sigurna kuca :) za odmor, rad, putovanje.... :) Ne znam koliki cu problem imati da odem bas svuda sa njom gde se vecina kampera krece jer je duga 9m bez rude + 6m vozilo, verujem da neki od vas mogu savet da mi daju po tom pitanju. Eto toliko od mene za pocetak ;) Veliki pozdrav svim kamperima, verujem da cu imati prilike sa nekima od vas i licno da se upoznam. Ko zeli moze da me doda za prijatelja na FB, bice mi zadovoljstvo: www.facebook.com/paradox.live
P.S.
Kad budem ukapirao kako se kache fotke na forumu :) ubacicu par fotografija moje kucice kako izgleda unutra, a evo snimka na kojoj se moze da se vidi: https://www.youtube.com/watch?v=sxmUyJPFb5c
Poslednja izmena od DraganBGD u 19 Avg 2013 15:03, izmenjeno 1 put ukupno.
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Dobrodošao na forum i druženja
Odgovori