Predstavljanje novih članova

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ja korisfim image Shack slican je dodaj rs.
Sanja Obrenovac
Korisnik
Postovi: 32
Pridružio se: 22 Avg 2013 16:17

Post od Sanja Obrenovac »

Hvala puno
Sanja Obrenovac
Korisnik
Postovi: 32
Pridružio se: 22 Avg 2013 16:17

Post od Sanja Obrenovac »

Slika
Sanja Obrenovac
Korisnik
Postovi: 32
Pridružio se: 22 Avg 2013 16:17

Post od Sanja Obrenovac »

Slika
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Sonja sledeci korak koji moras da savladas je na ovoj strani


http://www.campingclubbelgrade.org/uplo ... php?id=470
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Svim novim forumašima želim dobrodošlicu uz želju da maksimalno uživaju u čarima kampovanja!
kobacks
Novi korisnik
Postovi: 1
Pridružio se: 09 Sep 2013 00:03

Post od kobacks »

Pozdrav za sve kampere i kamperasice :)

Evo i ja da se registrujem pa da se prijavim

Zovem se Sasa i iz Trstenika sam..

Prvo kampovanje preprosle godine sa suprugom i malim klincem u kamp prikolici kod manastira Ljubostinja

Posto je supruga godinama kampovala sa roditeljima Zlatibor,Crna Gora,Grcka i jos puno mesta da ne nabrajam kao mlada pa je sad pocela i mene da uvodi u taj svet kampovanja koji neznam da vam opisem jednostavno uvuce ti se pod kozu a da toga nisi ni svestan..
Imamo Prikolicu koju smo nasledili od zeninog caleta e sad imamo par problema kako je registrovati jer se prikolica nekad vodila na trecu tablicu pa nemamo nikakve papire za nju a sad po novom mora saobracajna i posebna tablica tj da se registruje.Inace kako sam ja razumeo u pitanju je model ADRIA 440 Caravan..Toliko za sad imacu milion pitanja za vas vezano za ovaj model prikolice tipa sema za instalaciju za unutrasnje osvetljenje itd ali prvo da resim ovo oko registracije...
Jos jednom veliki pozdrav za sve vas
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

pronadjite racun ... zeznuto je
Pozdrav , dobro dosao u kamper drustvo
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

kobacks napisao:Pozdrav za sve kampere i kamperasice :)

Evo i ja da se registrujem pa da se prijavim

Zovem se Sasa i iz Trstenika sam..

Prvo kampovanje preprosle godine sa suprugom i malim klincem u kamp prikolici kod manastira Ljubostinja

Posto je supruga godinama kampovala sa roditeljima Zlatibor,Crna Gora,Grcka i jos puno mesta da ne nabrajam kao mlada pa je sad pocela i mene da uvodi u taj svet kampovanja koji neznam da vam opisem jednostavno uvuce ti se pod kozu a da toga nisi ni svestan..
Imamo Prikolicu koju smo nasledili od zeninog caleta e sad imamo par problema kako je registrovati jer se prikolica nekad vodila na trecu tablicu pa nemamo nikakve papire za nju a sad po novom mora saobracajna i posebna tablica tj da se registruje.Inace kako sam ja razumeo u pitanju je model ADRIA 440 Caravan..Toliko za sad imacu milion pitanja za vas vezano za ovaj model prikolice tipa sema za instalaciju za unutrasnje osvetljenje itd ali prvo da resim ovo oko registracije...
Jos jednom veliki pozdrav za sve vas
Pozdrav i dobrodošao.
Probaću malo da pomognem: ukoliko je prikolica imala regularnu treću tablicu ona je izdata na osnovu računa o prikolici, tako da se račun nalazi u arhivi SUP-a zajedno sa papirima o vlasništvu vozila. Treba znati taj stari registarski broj, uplatiti određenu sumu za izdavanje potvrde o vlasništvu (koja se izdaje na osnovu uvida u arhivu - registracioni list te treće tablice), pojuriti malo vezu na registraciji vozila (da neko siđe u podrum i pronađe to u arhivi) i onda registrovati regularno sa novom saobraćajnom i tablicom
Pozz
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

.... osim ukoliko treća tablica nije bila izdata za teretnu prikolicu, što je bio čest slučaj ranije.
Ivko
Korisnik
Postovi: 9
Pridružio se: 24 Sep 2013 23:21

Post od Ivko »

Veliki pozdrav pozdrav od mene i moje supruge,

Duze vremena pratim ovaj forum i mislim da je odlican, pa resih da se registrujem i podelimo neka svoja iskustva a i naucimo nesto.
Zivimo u Svilajncu u i stari smo kamperisti, prvo sa satorom, pa brako prikolicom i napokon od ovog leta kamperom Fiat dukato.

Ovog leta smo bili na Srebrnom jezeru, do Golubca i kampa Toma, i u Crnoj Gori.

Vidimo se u Sisevac
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

pozdrav Ivko
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

@kobacks, @ivko
Dobrodošli kamperi!
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Dobro došli :). Vidim ima nas sve više hvala Bogu!
Kad se mora, nije teško.
dakics
Novi korisnik
Postovi: 2
Pridružio se: 18 Nov 2013 10:11

Post od dakics »

Ciao!

Mi smo Tamara i Srdjan, verujem budući kamperi. :)

Dosta smo putovali automobilom po svetu i za nas je "turistički aranžman autobusom 7 dana 4 noćenja" psovka, tako da ispunjavamo preduslove. :)

Ono što bi bilo najpribližnije je put 6 nedelja ambulantnim autom do Mongolije (mapa ovde), tako da ja imam neko iskustvo u vožnju većeg vozila (off-road!), a imali smo i nekoliko dužih road-tripova po Evropi i severnoj Americi.

Kako radimo preko interneta, ja sve nešto mislim da možemo da spojimo i lepo i korisno, a usput i da ne mislimo gde će kuče da spava i da li nekom smeta. :)

Sad moram ceo forum da pročitam :)

Pozdrav svima
Odgovori