Predstavljanje novih članova

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Dobro dosli ,
Kakav put prestavljen na mapi , jeste li pravili neku tv emisiju ili produkciju sa putovanjem ili cist avanturizam ?
dakics
Novi korisnik
Postovi: 2
Pridružio se: 18 Nov 2013 10:11

Post od dakics »

^ Čist avanturizam :) mada imalo je i odredjen humantarni aspekt. Kad se traži mongol rally na googlu ima svašta, a prolaze svakog leta i kroz Srbiju.

A najveća avantura je možda bilo ono što sam pročitao u jednom od postova ovde - boravak u zatvorenom prostoru XY dana sa još par ljudi. Tačno mi je kliknulo na šta se misli. :)

Ali sad bi malo laganije i pre svega u krajevima sa tekućom vodom :) Verovatno će u jednom momentu biti neko probno putovanje kamperom po Srbiji pre nego se otisnemo dalje.
airserbia
Novi korisnik
Postovi: 2
Pridružio se: 19 Dec 2013 17:35
Kontakt:

Post od airserbia »

pozdrav svima
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

dobro dosao
Takonac
Korisnik
Postovi: 97
Pridružio se: 17 Okt 2013 12:16
Lokacija: Beograd Barajevo

Post od Takonac »

Malo sam promenio mesta stvarima,prvo sam pitao nesto a sad se predstavljam,ali da ne preskocim ovaj korak.Ja sam Boban R,okolina Beograda(sa Ibarske),novaajlija,prikolica za pocetak pa cemo videti za dalje.U svakom slucaju veliki optimista,jos jednom hvala za sve prosle i buduce savete!
Ako kanis pobjediti ne smijes izgubiti!!!
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Dobro dosao u ovo drustvo, nadam se da ce ti koristiti nesta od napisanih iskustava kampera .
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 775
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Takonac napisao:Malo sam promenio mesta stvarima,prvo sam pitao nesto a sad se predstavljam,ali da ne preskocim ovaj korak.Ja sam Boban R,okolina Beograda(sa Ibarske),novaajlija,prikolica za pocetak pa cemo videti za dalje.U svakom slucaju veliki optimista,jos jednom hvala za sve prosle i buduce savete!
Dobrodošao! Koji deo Ibarske konkretno? Često sam vikendom u tom kraju.
Takonac
Korisnik
Postovi: 97
Pridružio se: 17 Okt 2013 12:16
Lokacija: Beograd Barajevo

Post od Takonac »

Siljakovac,4 vetra,ako imas vremena svrati,bice mi zadovoljstvo da se upoznamo.
Ako kanis pobjediti ne smijes izgubiti!!!
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 775
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Takonac napisao:Siljakovac,4 vetra,ako imas vremena svrati,bice mi zadovoljstvo da se upoznamo.
ja sam trenutno udaljen nekoliko kilometara. Posalji mi telefon preko privatne poruke (s leve strane kliknes na e-mail) pa te zovem sutra
Poslednja izmena od Jader u 11 Jan 2014 21:21, izmenjeno 1 put ukupno.
Takonac
Korisnik
Postovi: 97
Pridružio se: 17 Okt 2013 12:16
Lokacija: Beograd Barajevo

Post od Takonac »

Jader,nadam se da si primio poruku,cujemo se
Ako kanis pobjediti ne smijes izgubiti!!!
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 775
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Takonac napisao:Jader,nadam se da si primio poruku,cujemo se
Nisam dobio, izgleda da ovo ne fercera:(
Takonac
Korisnik
Postovi: 97
Pridružio se: 17 Okt 2013 12:16
Lokacija: Beograd Barajevo

Post od Takonac »

Pokusavam sa telefona,nesto ne ide,svejedno mozes na 0638077712,to mi je privatni
Ako kanis pobjediti ne smijes izgubiti!!!
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 775
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Takonac napisao:Pokusavam sa telefona,nesto ne ide,svejedno mozes na 0638077712,to mi je privatni
OK, čujemo se sutra.
roberto_s
Korisnik
Postovi: 19
Pridružio se: 23 Jan 2014 14:33

Post od roberto_s »

Pozdrav svima!
Roberto iz Zemuna, tacnije iz Surcina, jos tacnije iz Dobanovaca.
Kamperski gen nasledjen od roditelja, pokusavam ( i donekle uspevam) da ga aktiviram kod mog podmladka.
Pre nekih 5 godina sam postao vlasnik , cini mi se, najprakticnije satorske prikolice na svetu. Do ove godine, tacnije do prosle, bila registrovana na trecu tablicu, a sad muku mucim, al' cu i to da sredim.
Prikolicu, koja je teska 250 kg, sa lakocom vuce Panda od 1100ccm, i za mene je to dobitna kombinacija. Debelo brdo, iznad Valjeva, gazim isto kao i moj prijatelj sa puntom koji ima 4 putnika. Potrosnja mi se sa prikolicom poveca za 0.5 litara plina na 100 km.
Sve u svemu, ja prezadovoljan, jedinu primedbu imam na kolicinu slobodnog vremena, kojeg , cinjenica, veoma malo imam.
U inostranstvo, za sada nisam isao prikolicom, ali sam obisao Taru, Vlasinu, Uvacka jezera.....
O samoj prikolici mozete pogledati klipove za YT, a slike moje prikolice, pokusacu da postavim ovde.
Pozdrav


http://www.youtube.com/watch?v=iRDShDD8nXE
Pera GARMIN
Novi korisnik
Postovi: 3
Pridružio se: 09 Jan 2014 20:10
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Pera GARMIN »

Pozdrav svim članovima foruma, sledi kratko pretstavljanje:

Petar Maksimović, poznatiji kao "Pera Garmin".
Od 2001. zastupam Garmin u Srbiji, a i dalje to radim. Trenutno se najviše bvaim nautičkom (Garmin i drugom) elektronikom, ali dosta iskustva imam i u 12/24/220V sistemima na brodovima (akumulatori, punjači, inverteri, solari i dr...). Iz hobija počeh da se bavim brodogradnjom i to uopšte nije loše ispalo (a verujem da će uskoro biti i još posla): www.yastogboats.com

Nadam se da ću biti u prilici da doprinesem sadržaju ovog foruma...
Odgovori