Predstavljanje novih članova

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Pozdrav za roberto_s i peru garmina. Dobro nam dosli.
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Pozz za Roberta (Peru ne pozdravljam jer se čujemo skoro svaki dan) i želim mu dobordošlicu. Nadam se da ćemo se družiti isto kao što smo to radili i na reci, to podrazumeva i spremanje čvaraka (ali pravih domaćih) ili kako vi to volite da zovete promenu agregatnog stanja jedne svinje :)
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Dobrodošli!!

@roberto_s
Baš nam treba iskustvo sa šatorskim prikolicama. Jedva čekam slike i diskusije na tu temu.

@Pera GARMIN
Samo napred, veliki broj stvari iz sveta nautike se može iskoristiti u kampingu!
igorpet
Korisnik
Postovi: 264
Pridružio se: 20 Avg 2012 23:41
Lokacija: Kraljevo

Post od igorpet »

Pozdrav novim članovima.
Nadam se da će se aktivno uključiti u forume.
Iskustva iz prakse su nezamenljiva i lepo je kad ljudi hoće da podele ta iskustva i znanja.
roberto_s
Korisnik
Postovi: 19
Pridružio se: 23 Jan 2014 14:33

Post od roberto_s »

Hvala na dobrodoslici!
Dule, bice cvaraka, bice, samo da ovaj Pera ne uveze neke vec gotove,naravno Garminove.
Ja bih da donam da Pera, pored toga sto voli da se igra tim sajber igrackicama, odlicno restaurira kuce, tamo negde na severu, blizu Madjarske. Odlicno on to radi. :)
Pozdrav
roberto_s
Korisnik
Postovi: 19
Pridružio se: 23 Jan 2014 14:33

Post od roberto_s »

Ajd' da probam da postavim slike:

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

dobro dosao
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

@roberto_s

Deluje mi odlična prikolica, a vidi se i da znate lepo da je koristite. U odeljku "Kamp prikolice" imaš temu "šatorske prikolice" i mislim da si pravi čovek da oživiš ovu temu sa tvojim fotografijama, iskustvima korišćenja prikolice, način i uslovi kako je nabavljena itd.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 776
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Dobro nam došao! Koji je ovo gumenjak na prikolici? Dobro izgleda.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Da ne zaboravim , malo sam ti pomogao oko postavljanja zadnjih fotografija ,
sve si dobro uradio sem da bi se videle na forumu kako se sad vide potrebno je da ispred adrese fotografije koje si postavio upises[img]......adresa%20fotografije%20,%20i%20na%20kraju%20adrese%20......[/img]
samo ovako ce biti vidljive na forumu.
pozdrav
roberto_s
Korisnik
Postovi: 19
Pridružio se: 23 Jan 2014 14:33

Post od roberto_s »

groskamper napisao:Da ne zaboravim , malo sam ti pomogao oko postavljanja zadnjih fotografija ,
sve si dobro uradio sem da bi se videle na forumu kako se sad vide potrebno je da ispred adrese fotografije koje si postavio upises......adresa fotografije , i na kraju adrese ......
samo ovako ce biti vidljive na forumu.
pozdrav
Sve je jasno, hvala.
roberto_s
Korisnik
Postovi: 19
Pridružio se: 23 Jan 2014 14:33

Post od roberto_s »

Jader napisao:Dobro nam došao! Koji je ovo gumenjak na prikolici? Dobro izgleda.
Hvala.
U pitanju je Sportov gumenjak 3.2m " cuven" po tome kako je dospeo u moje ruke i cuven po tome kako je rasplamsao vatre na nekim nautickim forumima. Nadam se da nece i ovde,ali o tome, u nekoj drugoj temi.
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

roberto_s napisao:U pitanju je Sportov gumenjak 3.2m " cuven" po tome kako je dospeo u moje ruke i cuven po tome kako je rasplamsao vatre na nekim nautickim forumima.
jos se prepricava na savi o gumenjaku na vodi, radujeme sto sam sa slika upoznao taj cuveni gumenjak... dobro ti nama dosao i bice mi drago da se upoznamo jer i ja koristim gumenjak kad god vreme dozvoli
roberto_s
Korisnik
Postovi: 19
Pridružio se: 23 Jan 2014 14:33

Post od roberto_s »

Pozdrav Driver57s, znamo li se sa nekih drugih foruma?
Hajde da ljudima razjasnimo i to u vezi camca.
Camac sam nasao u kontejneru za djubre, preko puta Boban auto centra na Dorcolu. Potpuno ispravan, samo jedna fleka na njemu i to na patosu. . Verovatno se pitate ko je bacio takav camac, pa evo ga odgovor. U momentu kada su ga dva policajca vadila iz Lade Nive i gurala u kontejner, naisao sam sluzbenim kombijem, pitao zasto to rade, i dobio odgovor da ciste neki magacin, a da je camac verovatno progrizen od strane glodara.Patosnice dobih od komsije, i resih da priupitam na forumu NA VODI , kako mogu da ga registrujem, obzirom da nemam nikakav racun za njega, nikakav dokument. Na tom forumu je vec vladala velika tenzija, tako da sam se ja pojavio kao kec na deset da se pojedini clanovi onako , momacki dooohvate, i umalo razbucaju forum. Ja bejah samo kap koja je prelila vec prepunu casu.

I tako, ja predjoh sa mojim pitanjem na jedan drugi nauticki forum, dobih savete kako da registrujem camac, i izavrsih to u kapetaniji u Smederevu.

Zahvaljujuci ovom sportovom gumenjaku, upoznah puno divnih ljudi, zaljubljenika u prirodu, vodu, plovila, naucih o nautici mnogo toga, stekoh sjajne prijatelje. Eto zasto mi ovaj camac mnogo znaci, bez njega bih bio uskracen mnoga sjajna prijateljstva.
Koliko mogu da primetim, nekolicina poznanika sa reke su clanovi ovog foruma.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 776
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

roberto_s napisao:
Jader napisao:Dobro nam došao! Koji je ovo gumenjak na prikolici? Dobro izgleda.
Hvala.
U pitanju je Sportov gumenjak 3.2m " cuven" po tome kako je dospeo u moje ruke i cuven po tome kako je rasplamsao vatre na nekim nautickim forumima. Nadam se da nece i ovde,ali o tome, u nekoj drugoj temi.
Imam SPORT 2 koji je iste dužine, ali starija verzija, zato sam pitao. Moram priznati da ovakav SPORT nisam video. Verovatno je pravljen u vrlo maloj seriji pred umiranje fabrike :(
Odgovori