Predstavljanje novih članova

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

@ roberto s
registrovan sam na dva nauticla foruma ali nisam bas toliko aktivan na njima kao na ovom tamo sam pod imenom "dale" . namerno u prethodnom postu nisam hteo da pominjem kontejner i tu celu akciju sa murijom, prepustio sam tebi da je prezentiras jer stvarno bilo da je "gumenjak nadjen u kontejneru" stvarno razbucao tada najjaci nauticki forum
taj camac je jako kvalitetan sto ces vremenom videti, moze da nosi motor 15-20ks 2t bez problema...
kad protutnji zima i steknu se uslovi za plovidbu mogli bi mi "camdzije" da ne koristim termin nauticari zbog gore pomenutog foruma skupimo se negde uz reku ili jezero gde je dozvoljena plovidba i kampujemo preko vikenda
roberto_s
Korisnik
Postovi: 19
Pridružio se: 23 Jan 2014 14:33

Post od roberto_s »

driver57s napisao:@ roberto s
registrovan sam na dva nauticla foruma ali nisam bas toliko aktivan na njima kao na ovom tamo sam pod imenom "dale" . namerno u prethodnom postu nisam hteo da pominjem kontejner i tu celu akciju sa murijom, prepustio sam tebi da je prezentiras jer stvarno bilo da je "gumenjak nadjen u kontejneru" stvarno razbucao tada najjaci nauticki forum
taj camac je jako kvalitetan sto ces vremenom videti, moze da nosi motor 15-20ks 2t bez problema...
kad protutnji zima i steknu se uslovi za plovidbu mogli bi mi "camdzije" da ne koristim termin nauticari zbog gore pomenutog foruma skupimo se negde uz reku ili jezero gde je dozvoljena plovidba i kampujemo preko vikenda
Vrlo rado, samo da razjurimo ove pingvine pa moze akcija tog tipa.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Ako primate u drustvo po reci javljam se kao nauticar. :-
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

da naravno gros, samo ti si u velikoj prednosti jer si svaki dan na reci, a ako izlazis sa gliserom moracemo da ti izvadimo bar dve svecice iz motora da mozes sa nama da krstaris, i taman da nam pit-stop bude na tvom splavu
protunjice i ova zima, nece ni ove vejavice potrajati dugo, e samo da ne bude kisno prolece kao sto zna da bude posle susne jeseni i zime
srdjansimic
Korisnik
Postovi: 52
Pridružio se: 02 Avg 2011 14:20
Lokacija: Novi Beograd

Post od srdjansimic »

Pažnja, pažnja, imamo prinovu u porodici! :)
Sada ne ćemo samo da pratimo kampere kolima, vec cemo da "uživamo" i mi u pražnjenju kasete, traženju vode, puta i hlada:

Slika

Naša Fiat Ducato Adria Coral 670 DK, od milošte zvana SSK Enterprise (specijalni srpski kamper Enterprise)

Takodjer, pravimo planove za put za uskrs i prvi maj. Ko je za?
Poslednja izmena od srdjansimic u 13 Apr 2014 23:02, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Sve čestitke Srđane.
Ovo je pravi porodični kamper, ima puno mesta i raspored unutra je super. Koliko sam upoznat Adria je napravila puno ovakvih kampera na zadovoljstvo svih Nas. Odličan izbor.
Puno sreće u korišženju i puno pređenih kilometara.
srdjansimic
Korisnik
Postovi: 52
Pridružio se: 02 Avg 2011 14:20
Lokacija: Novi Beograd

Post od srdjansimic »

Hvala svima na cestitkama!
Nadam se da cemo to koriscenje i sto pre da organizujemo :)
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Evo i ja da se zvanično pridružim čestitkama, sa lepim željana da ga što češće i duže koristiš.;)
Pera Big Marlin
Korisnik
Postovi: 41
Pridružio se: 20 Apr 2014 15:55

Post od Pera Big Marlin »

HRISTOS VASKRSE.Veliki pozdrav i srecan USKRS i VASKRS svim prijateljima kamperistima koji danas slave ovaj veliki blagdan.Ja sam pera iz Lazarevca.Nisam novi clan na ovom forumu.Sa mnogima se poznajem i licno sa ranijh druzenja i vidjenja sa okupljanja.Ranije sam na ovom forumu bio ulogovan kao PERA SELJAK i AKCIJAS,ali zbog problema sa konekcijom,morao sam otvoriti novi nalog.Posle dugog pracenja iz prikrajka( samo Vas posmatram)nadam se da cu sad biti aktivniji i u aktivnoj diskusiji i radu foruma.Inace u posedu imam FORD TRANZIT 2.5 TD sa ELNAGHOVOM nadogradnjom BIG MARLIN sa 7 lezaja.Vecinog ga koristimo samo ja i supruga i ponekad po neki par prijatelja.U posedu nam je vec 7 godina,i sem goriva i redovnih servisa na njemu nikakvih intervencija ni ulaganja.A i sta bi trebalo kad je do sada tek razradjen (68 000 km)Jos da nam nije poslovnih i porodicnih obaveza ne bi izlazili iz njega.Do nekog skorasnjeg vidjenja i druzenja pozdrav.
Pera Big Marlin
Korisnik
Postovi: 41
Pridružio se: 20 Apr 2014 15:55

Post od Pera Big Marlin »

A evo i naseg ljubimcaSlika
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Hajde Pero, dođi već jednom sa njim na okupljanje. Znam da si jednom bio, ali ne znam da li si bio i sa kamperom.
Pera Big Marlin
Korisnik
Postovi: 41
Pridružio se: 20 Apr 2014 15:55

Post od Pera Big Marlin »

Da,bio sam na 2 okupljanja.Na Zasavici i Smederevu.A evo i DokazaSlikaSlika
Poslednja izmena od Pera Big Marlin u 20 Apr 2014 23:30, izmenjeno 1 put ukupno.
Pera Big Marlin
Korisnik
Postovi: 41
Pridružio se: 20 Apr 2014 15:55

Post od Pera Big Marlin »

Na zalost u Sisevcu nisam bio zbog bolesti,a u Grzi zbog pripreme svadbe.Nadam se da me ovo prolecno okupljanje nece nesto omesti.
Inace prosle godine smo jedan deo odmora proveli sa DRIVEROM i MUSTANGOM,u Grckoj.Fotografija ce tek biti
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Za Smederevo znam, ali sam pobrkao za Zasavicu. Pomešao sam tebe i Drivera. Sada se sećam, na Zasavici je u stvari bio Driver senior.
Postavi slike , u ovako šugavom vremenu, razgaliće Nas sigurno.
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

sprinter napisao:Za Smederevo znam, ali sam pobrkao za Zasavicu. Pomešao sam tebe i Drivera. Sada se sećam, na Zasavici je u stvari bio Driver senior.
Postavi slike , u ovako šugavom vremenu, razgaliće Nas sigurno.
da u zasavici je bio driver senior, jer drivercici nisu mogli doci kvara (pregoreo alnaser), inace pera i mi smo veliki drugari jos dok nismo posedovali kampere, a zahvaljujuci njemu poces kupovine vozila se ubrzao. tako je moj otac sa perom dosao na prvi skup kampera
Odgovori