Predstavljanje novih članova

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Ovo je jedan od najboljih opisa svega sto se desava ,moze videti. I doziveti na Sitoniji
http://www.sitonijanadlanu.com/
goksi
Korisnik
Postovi: 21
Pridružio se: 21 Jun 2012 00:26

Post od goksi »

Hvala,pogledao sam i zeleo bih naravno da cujem od nekog ko ima licnog iskustva sa kampovanjem u Grckoj,
pa ako neko hoce i moze,nek napise par reci,bio bih mu zahvalan,a verujem i ostali
pozz
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Goksi,
predlažem da dalju komunikaciju u veyi Grčke vodiš preko tema u rubrici Putovanja. Ova tema je namenski otvorena i služi samo za predstavljanje novih članova.
Pregledaj malo teme u rubrici putovanja, a u kojima se piše o Grčkoj, pa tamo nastavi diskusiju.
Pozdrav
sesirdzija
Novi korisnik
Postovi: 1
Pridružio se: 01 Jul 2012 15:20

Post od sesirdzija »

Pozdrav za sve iz Lazarevca
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Pozdrav i za tebe, dobro došao
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Pozdravljamo i mi tebe , opisi malo kakvo iskustvo , vozilo ili prikolicu imas KAMPERISTO ili si u nameri da se motorizujes...
zoran
BOSS
Korisnik
Postovi: 243
Pridružio se: 15 Jul 2012 13:27

Post od BOSS »

Dobar dan i veliki pozdrav svim clanovima kluba. Novi sam, upravo registrovan clan i dugogodisnji kamper.
Pratim vec izvesno vreme vas Forum i smatram da je prava steta sto tako malo clanova aktivno ucestvuje
u ponekad interesantnim dijalozima. Ja cu se sa svoje strane potruditi da nas u buduce bude vise aktivnih.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Dobro došao na Forum, zaista se malo članova uključuje u diskusije, nadamo se promenama
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Dobro dosao na forum , nadam se da ces podici interesovanja za kampersku ideju odmaranja ili uzivanja.
Ako imas neka zapazanja ili ideje ili neka iskustva sa putovanja rado bih procitao na ovim stranicama .
Pozdrav
BOSS
Korisnik
Postovi: 243
Pridružio se: 15 Jul 2012 13:27

Post od BOSS »

Hvala na dobrodoslici. Zapazanja imam puno sto se Foruma tice, ali te teme nisu vise aktuelne da bi se o njima pisalo jer su starijeg datuma. To i nije vazno, doci ce kasnije druge teme na red. Trenutno je na Forumu i tako relativno mirno i skoro da se nista ne desava, valjda zbog godisnjih odmora ili slicno. U svakom slucaju tu sam i pisacemo.
Pozdrav
kole munze
Novi korisnik
Postovi: 3
Pridružio se: 25 Apr 2012 21:02
Lokacija: Gaj-Kovin

Post od kole munze »

pozdrav kamperskoj družini,nisam baš novi član ali mi kompjuteri nisu baš naklonjeni i do sad se nisam predstavljao,što nemogu reći da vas nisam pratio od 25.aprila...kamper sam u progresiji...šatorić...šator...brako prikolica....e sad smo kod kampera stigli i nadam se skorašnjim rezultatima....
pozdrav
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Dobro dosao Kole
istrle11
Korisnik
Postovi: 29
Pridružio se: 19 Jul 2012 22:08

Post od istrle11 »

Pozdrav iz Samobora,

Bok svima!
Drago nam je što smo i mi članovi ovog foruma.Mi smo mladi bračni par s dvoje djece koji vole putovati.Prije dvije godine kupili smo naš prvi kamper i počeli sa putovanjima.Moramo priznati da nam se to jako svidjelo,samo da je više godišnjeg.Vjerujemo da će nam ovaj forum i udruga dosta pomoći oko nekih detalja vezanih za kampiranje.Pozdrav od Samoboraca!!!
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Pozdrav i sve najbolje
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Somborci dobro dosli na nas forum .
Vidim da ce rubrika putovanje skoro sigurno biti bogatija za opis nekog Vaseg putovanja.
Odgovori