Pomoc iskusnih - sada za kamper

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: Pomoc iskusnih - sada za kamper

Post od šukitaxi »

evo mene opet,mozda sam Vam malo dosadan ali ipak da pitam ako ne ko moze da mi pomogne interesantan mi je ovaj kamper http://www.polovniautomobili.com/kamper ... tranzit,pa" onclick="window.open(this.href);return false; bi mi svaka pomoc dobro dosla,ako neko ima iskustvo ,da poznaje nekog ko je imao ovakav model itd,vredi li uzimati ,dosta je star ali na slikama izgleda jako dobro i ocuvano i u petak idem za AR da ga pogledam,cini mi se da je mustang imao ovakav ranije,ali ne znam kako da stupim u kontak sa njim
hvala unapred svima na pomoci :thumbup:
rekreator
Korisnik
Postovi: 97
Pridružio se: 12 Avg 2011 00:48
Lokacija: Pančevo

Re: Pomoc iskusnih - sada za kamper

Post od rekreator »

Meni izgleda sasvim korektno.
Apsolutno povoljna cena.
Miki - Pančevo
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: Pomoc iskusnih - sada za kamper

Post od šukitaxi »

@rekreator
hvala
viskodamper
Novi korisnik
Postovi: 4
Pridružio se: 26 Mar 2016 04:38

Re: Pomoc iskusnih - sada za kamper

Post od viskodamper »

Šuki, kakav je Ford? Jesi si li bio u petak?
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: Pomoc iskusnih - sada za kamper

Post od šukitaxi »

@viskodamper Bio sam i ggledao,jako je korektan sto se tice izgleda sve na svom mestu kao na slikama,mltor takodje radi odlicno nisam hteo da ga vozim jer mi je to bilo poslednje ali nezna dali radi bojler,raskacen je sa sistema vode,ne zna ni kako se pali,otkacena struja sa grejanja posto njemu to nista ne treba on iskljucivo ide u kamp i ne koristi ni kupatilo ni grejanje,frizider je promenjen i stavljen kucni nov,veci,ali radi samo na 220,i to sve me je na moju zalost odbilo,kome nije bitno ovo sve ford super izgleda,cak poseduje original uputstvo za roller nadgradnju prevedenu na srpski :D ,tuzan sam al bice jos nesto
zaboravih da kazem skinuo je i cenu kaze za 700-800e,kad sam mu predstavio probleme
Odgovori