Prolecni skup 2018

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Prolecni skup 2018

Post od šukitaxi »

Da li ima nekih ideja za prolecni skup mesto i vreme,ta misli predsednistvo?
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: Prolecni skup 2018

Post od Jader »

U pravu si Šuki, vreme je da razmišljamo o prolećnom skupu. Hajde da krenemo sa predlozima mesta i vremena.
Imajmo u vidu i dogovor iz Jugova da bi onaj ko predloži lokaciju trebao i da se prihvati organizacije (naravno, uz pomoć ostalih).
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: Prolecni skup 2018

Post od šukitaxi »

Jader napisao:U pravu si Šuki, vreme je da razmišljamo o prolećnom skupu. Hajde da krenemo sa predlozima mesta i vremena.
Imajmo u vidu i dogovor iz Jugova da bi onaj ko predloži lokaciju trebao i da se prihvati organizacije (naravno, uz pomoć ostalih).
Niam siguran bas da ce funkionisati taj princip ko predlozi taj organizuje,ali mozda gresim,videcemo
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Prolecni skup 2018

Post od sprinter »

šukitaxi napisao:
Jader napisao:U pravu si Šuki, vreme je da razmišljamo o prolećnom skupu. Hajde da krenemo sa predlozima mesta i vremena.
Imajmo u vidu i dogovor iz Jugova da bi onaj ko predloži lokaciju trebao i da se prihvati organizacije (naravno, uz pomoć ostalih).
Niam siguran bas da ce funkionisati taj princip ko predlozi taj organizuje,ali mozda gresim,videcemo
Ja juče napisah nešto slično, al rekoh da ne budem ja stalno neko dežurno kukurikalo, pa obrisah post.

Iskreno, i meni ovo pravilo nekako para uši. Lupam, ali naprimer ja predložim Sisevac koji je od mene udaljen 230km, ili dolinu Ibra ili Uvca koja je udaljena 300km, znači ja sam organizator.

Nekako se nosim mišlju da ćemo po ovom principu teško naći lokaciju.
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Re: Prolecni skup 2018

Post od Sokol »

Vise babice KILAVA DECA.
YU1PSO
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Re: Prolecni skup 2018

Post od ljubomir372 »

Mislim da skup nemože da organizuje jedan čovek.To ipak treba da uradi nas više niti taj koji predloži lokaciju treba da bude žrtveno jagnje i da mu se nabije na nos svaka sitnica jer u tom slučaju neće ni biti okupljanja.
Po meni je najbitnije da za lokaciju znamo bar u čijem je vlasništvu da znamo koga da kontaktiramo u vezi korišćenja iste.A za sve ostalo ćemo se lako dogovoriti.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: Prolecni skup 2018

Post od Jader »

Naravno da jedan čovek ne može da iznese organizaciju. Onaj ko predloži lokaciju treba da bude spreman koordinisati ostale koji bi učestvovali u organizaciji. Niko ne treba da bude žrtveno jagnje, ali mora da se zna ko je koordinator okupljanja.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Prolecni skup 2018

Post od sprinter »

Mi već po tradiciji imamo dva druženja godišnje.
Treba da prihvatimo činjenicu da smo malo društvo koje je kompaktno, ali smo raštrkani po Srbiji. Baš nije fer da neko stalno puca gorivo i skraćuje vreme druženja putovanjem.
Kod Nas iz Šapca ima nekoliko lepih lokacija, Tara, Drvengrad, Divčibare, ali sve je to južnoj sekciji predaleko. Sad je aktuelna topla voda kod Bogatića, ima mesta za kampere, bazen sa toplom vodom, tako da Nam vreme nije prioritet, ali opet je nekima predaleko.
Šta je sa Ždrelom, on je podaleko odnosno blizu većini.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: Prolecni skup 2018

Post od Jader »

Slažem se za Ždrelo. Pošto su naši skupovi vikendom, treba proveriti s vlasnikom da li može da nam rezerviše deo parkinga koji je inace predviđen za kampere.
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Re: Prolecni skup 2018

Post od ljubomir372 »

Ja bi izneo jedan konkretan predlog.
U dogovoru sa članovima iz BG-a rešili smo da konačno ugostimo članove kluba na našem terenu,skup bi smo organizovali u Nautičkom selu Biser u Boljevcima.
Zajednički ručak i sve ostalo što uz njega ide bi mi organizovali i to goste neće koštati ništa.Razgovaraćemo sa ljudima iz preduzeća za turizam oko ustupanja sale koja je u Nautičkom selu u slučaju da nam vremenske prilike neidu na ruku a i pokušaćemo da izboksujemo njihov minibus da bi oni koji bi to hteli mogli i da obidju prirodne i kulturne objekte u okolini(manastir Fenek,Bojčinsku šumu...).
Oko datuma možemo da se dogovorimo .
poseidon
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 16 Dec 2009 23:23
Lokacija: nis

Re: Prolecni skup 2018

Post od poseidon »

Pa i red bi bilo.Vi iz BG i okoline samo gostujete.
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Re: Prolecni skup 2018

Post od ljubomir372 »

A šta da ti kažem proradi savest i kod nas iz prestonice ponekad . :roll:
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: Prolecni skup 2018

Post od šukitaxi »

Koja savest??
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Re: Prolecni skup 2018

Post od ljubomir372 »

Pa naša
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: Prolecni skup 2018

Post od šukitaxi »

Aha :roll:
Odgovori