Prolecni skup 2018

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Re: Prolecni skup 2018

Post od ljubomir372 »

Inače koordinate Nautičkog sela su
44.716869,20.224658
Ako je potrebno još informacija pitajte na usluzi sam svima koji planiraju da dodju
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: Prolecni skup 2018

Post od šukitaxi »

Alal vera majstor Ljubo na slikovitom objasnjenju,sad ce se kolege snaci lakse :clap:
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Prolecni skup 2018

Post od sprinter »

Bravo Ljubo, eto šta je JNA . Ljubo ko omaši ili zaluta , ti ga privedi Migom.
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Re: Prolecni skup 2018

Post od ljubomir372 »

Društvo pronašao sam tamburaše koji bi došli da sviraju i slobodni su 26.05. Njihova cena je 10 hiljada.Pa iznosim to kao predlog.Te pare bi podelili na ravne časti ako se slažete.
Molim vas da se izjasnite o predlogu u što kraćem roku da bi smo im potvrdili angažovanje.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: Prolecni skup 2018

Post od Jader »

Ja sam saglasam ukoliko imamo konsenzus.
poseidon
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 16 Dec 2009 23:23
Lokacija: nis

Re: Prolecni skup 2018

Post od poseidon »

SAGLASAN!
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Prolecni skup 2018

Post od sprinter »

Koliko me sećanje služi, na svakom druženju za muzički dinar kao obavezni prilog davali smo po 1.000din.
Zbog ranijih loših iskustava zamolio bih da se on uvede i ostane ubuduće kao obaveza za svaku posadu ukoliko angažujemo živu muziku. Imali smo slučaj da su pojedine posade izbegavale ova plaćanja, što je vrlo nedrugarski i predstavlja po meni zaista nekorektno ponašanje naročito prema ostalim kolegama. To što neko ne sluša muziku, ili takvu vrstu muzike, nije povod da ne plati muzički dinar. Po meni, ako pojedine kolege eksplicitno odbijaju i ne žele da učestvuju u jednoj takvoj zajedničkoj akciji, onda zaista nemaju potrebe ni da dolaze na druženja.
Što se tiče muzičara, nije za očekivati da će neko sa entuzijazmom da svira 3-4 sata za 10.000din.
Iz iskustva ističem da se prikupljeni novac muzičarima treba dati tek na kraju.
I na kraju, obaveza organizatora je da vode računa o tome da muzika provodi bar približno slično vreme kod svake posade.
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: Prolecni skup 2018

Post od šukitaxi »

Saglasan
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Re: Prolecni skup 2018

Post od ljubomir372 »

Sprinter nisam hteo ništa na svoju ruku pogotovo iz razloga koji si napisao.Ja ih dovodim i ja ću voditi računa da se svi ispoštuju.
Inače i na svadbama namćori nadju zamerku tako nevidim razloga da tako nebude i ovde.Za tako nešto čovek se rodi.Ali to ne znači da zbog takvih ljudi trebamo da ugasimo klub.Meni lično je na svim skupovima bilo EXTRA zato što sam bio sa ljudima koji su mi dragi dal je bilo muzike ili ne svejedno.Ali kad je ima odma mi nekako lepše.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Prolecni skup 2018

Post od sprinter »

Ljubo, znaš i sam da sam bio više puta organizator. Sokol je uglavnom bio zadužen za prikupljanje muzičkog dinara. Znam da je "parao pauka" i da mu je bilo nekad baš neprijatno, a bez ikakvog razloga.

Sad , organizator je uvek za sve kriv. Ako ne nadje, zašto nije obezbedio muziku, ako nadje, onda je ona skupa ili nije dobra. Uvek će biti nezadovoljnih ili manje zadovoljnih, ne može se svima ugoditi.

Srž okupljanja je na neki način ta zajednička klopa u Subotu, tu se svi lepo okupimo i proveselimo. Zaista ne prihvatam da bilo ko od Nas koji dodje na druženje nije u finansijskoj mogućnosti da izdvoji 1.000 din za muziku. Ne radi se dakle o nemanju, nego o tome da se ne želi dati ovaj novac. Time se posredno vređaju ostale kolege. Iz tog razloga treba reagovati. Po meni uvek je bolje da bude društvo malo ali odabrano. Meni ništa ne znači činjenica da li će na okupljanju biti 30 posada, ako nismo složni u elementarnim stvarima. Radi se o osnovnim principima druženja u grupi. jedan moj dobar a sada pokojni drugar je imao super izreku "druženje košta".

Što reče Bata Stojković Možeš da ne znaš gde je Abu Dabi, ali moraš da znaš šta je marksizam... Ima stvari koje su nebitne, ali ima nešto što treba negovati i poštovati.

Al, sam se raspisao...

U svakom slučaju kao i ostali ...saglasan.
miki56
Korisnik
Postovi: 49
Pridružio se: 17 Jun 2011 14:51
Lokacija: Smederevo

Re: Prolecni skup 2018

Post od miki56 »

Saglasan !
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Re: Prolecni skup 2018

Post od liiiman »

Saglasan za tamburaše.

Dopada mi se ideja Sprintera da održimo vanrednu skupštinu. Predlažite teme koje treba raspraviti.
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Re: Prolecni skup 2018

Post od driver57s »

Saglasan
andrijica
Korisnik
Postovi: 21
Pridružio se: 12 Apr 2018 21:25
Lokacija: Surcin

Re: Prolecni skup 2018

Post od andrijica »

Saglasni za muziku!
Korisnikov avatar
GorchaHY
Korisnik
Postovi: 74
Pridružio se: 26 Sep 2016 13:28
Lokacija: Jagodina

Re: Prolecni skup 2018

Post od GorchaHY »

Samo neka organizator kaže šta treba. Saglasan :thumbup:
Odgovori