Kuda na odmor 2019.

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Korisnikov avatar
laki 086
Korisnik
Postovi: 35
Pridružio se: 14 Mar 2013 12:18

Re: Kuda na odmor 2019.

Post od laki 086 »

sprinter napisao:@Laki086, gde odsedaš u Sivoti. Ja sam bio par puta, ali sam ostavljao kamper na prvom parkingu, u maslinjacima, na samom početku mesta.Ima li neko bliže mesto
Trebalo bi da idemo krajem Septembra. Nisam bio tamo...ovo mi je prvi put. Idem sa prijateljima koji su bili prosle godine i kazu da im je bilo super.
Camp se zove Nautilos. 10 km prije Sivote iz pravca CG.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: Kuda na odmor 2019.

Post od Jader »

laki 086 napisao:Pozdrav Laki, da li si možda išao južno od Drača, uz obalu prema Gr?
laki 086 napisao:Jesam...prije par godina kad sam se vracao sa Lefkade. Otisli smo u Sarandu i obalom sve do Vlore. Sad u septembru planiram za Sivotu i u jednom pravcu cu ici opet tim putem.
Put je dosta dobar i vrlo interesantan. Prolazi blizu plaza koje jos nisu unistene i izgradjene.
@laki086 Da li si možda prelazio preko planine Ciki, na mapi izgleda kao dosta teška deonica s dosta serpentina? Još nešto, pošto si iz tog kraja... kakve su mogućnosti kampovanja na velikoj ulcinjskoj plaži?
Korisnikov avatar
laki 086
Korisnik
Postovi: 35
Pridružio se: 14 Mar 2013 12:18

Re: Kuda na odmor 2019.

Post od laki 086 »

Jader napisao:
laki 086 napisao:Pozdrav Laki, da li si možda išao južno od Drača, uz obalu prema Gr?
laki 086 napisao:Jesam...prije par godina kad sam se vracao sa Lefkade. Otisli smo u Sarandu i obalom sve do Vlore. Sad u septembru planiram za Sivotu i u jednom pravcu cu ici opet tim putem.
Put je dosta dobar i vrlo interesantan. Prolazi blizu plaza koje jos nisu unistene i izgradjene.
@laki086 Da li si možda prelazio preko planine Ciki, na mapi izgleda kao dosta teška deonica s dosta serpentina? Još nešto, pošto si iz tog kraja... kakve su mogućnosti kampovanja na velikoj ulcinjskoj plaži?
Ako mislis na Llogara National Park.....da tuda smo prosli. Put je na pojedina mjesta malo uzi ali to ne predstavlja nikakav problem. Ima serpentina i veliki je uspon.....ali sve to se savladava vrlo lako. Vrijedi proci tuda jer je pogled fenomenalan. Nesto kao kad sa Brajica gledate Budvansku rivijeru..........samo sto je veca visina i ljepsi pogled.

Sto se tice kampovanja na Ulcinjskoj plazi.....ima 5...6 kampova. Zadnji put sam bio prije 2..3 godine u Auto kamp Safari i bilo je sve OK. Zadnje dvije sezone ja idem skoro svaki vikend u Auto Kamp Maslina u Buljarici kod Petrovca. Taj kamp je super sredjen i cist. 200 m je do plaze, ima puno hladovine i sto je najbitnije vrlo je mirno.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: Kuda na odmor 2019.

Post od Jader »

Hvala Laki, možda se negde i sretnemo :)
Zaključana tema