Jesenje okupljanje 2019

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Jesenje okupljanje 2019

Post od šukitaxi »

Evo kraj avgusta niko se ne oglasava u vezi skupa clanova kluba,da li postoje neke ideje gde i kada bi mogli organizovati skup,kraj septembra bi bio pogodan za sve clanove mislim
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Jesenje okupljanje 2019

Post od sprinter »

Nama za sada svaki termin i svaka lokacija odgovara.
Nekako mislim da ipak treba znati, da ne bi bilo zabune, da li i dalje važi novo pravilo da onaj ko predloži lokaciju, da je on na neki način i organizator , ili se može bez obaveze slobodno predlagati, kao i u ranijem periodu.
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: Jesenje okupljanje 2019

Post od šukitaxi »

Ja.mislim da ne bi trebalo tako,jer se onda.niko nece ni javiti,samo je bitno presloziti realna mesta,za koje se zna ili ima informacija da ce nam dozvoliti
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Re: Jesenje okupljanje 2019

Post od Sokol »

Izgleda da smo postali ravnodusni sto se tice druzenja ,jednostavno sve nam je jedno oceli biti ili ne, zbog cega smo izgubili volju i elana, promenili predsednika smatrajuci da cemo se bolje organizovati ustvari nista, neodrzasmo prolecno druzenje svi izbegavamo obaveze ijurnjavu oko organizacije, pre toga nije bilo nijedno druzenje zanemareno odrzana su sva imali smo vecu volju umesto da povecavamo broj clanova mi se ogranicavamo na pojedinacna druzenja sto je za svaku pohvalu ali potrudimo se da odrzimo jesenje druzenje da se okupimo i svi zajedno uvidimo bolje resenje oko organizacije,po meni vise babice kilava deca.
YU1PSO
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: Jesenje okupljanje 2019

Post od Jader »

Kakva je situacija s kampom na Borskom jezeru, ima li mesta tamo, kakvi su utisci? Šuki ti si skoro bio
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: Jesenje okupljanje 2019

Post od šukitaxi »

Borsko jezero je lepo,i prihvatljiva su prolazna mesta,malo odvojena od stacionarnih,ali nedovoljno velika za nas skup,ne bi bilo mogucnosti da stanemo nazalost
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: Jesenje okupljanje 2019

Post od Dragan »

Na Borskom jezeru moze se sakupiti vise kamp vozila jedino na parkingu ispred hotela pored igralista. Sumnjam da bi mogli da organizujemo druzenje na tom mestu. Ako ima zelje za jesenjim okupljanjem ja bih radje odabrao Sisevac umesto Borskog jezera,
Korisnikov avatar
GorchaHY
Korisnik
Postovi: 74
Pridružio se: 26 Sep 2016 13:28
Lokacija: Jagodina

Re: Jesenje okupljanje 2019

Post od GorchaHY »

Ja sam za svaki vid druženja. Ne znam šta je omelo prolećno okupljanje, ali bih voleo da se vidimo za predstojeće jesenje okupljanje, pošto, konkretno ja ne viđam većinu od vas, pa mi je to jedina prilika da se vidimo. Meni su ljudi bitni, a lokacija koja bude.
Ako se odlučite za Sisevac, mogu da odem i pitam da nam dozvole unutar njihovog placa. To je prostor prekoputa od onog, nazovi parkinga gde smo bili.
Meni se sviđa i prethodna lokacija kod Bele Crkve. Ne znam da li je neko bio u Ljubičevcu pored Dunava, istočni deo Srbije. Zanimljivo bi moglo da bude, kamp nije loš, ali ne znam kakvi su sada sa prostorom.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: Jesenje okupljanje 2019

Post od Jader »

Prolećno okupljanje smo propustili zbog nedostatka inicijative i lošeg vremena. Plašim se samo da ponovo ne bude tako.

Mislim da je Sisevac ponovo u igri kao neka "rezervna" lokacija, vidi Gorča ako ti bude uput da li možeš da ispregovaraš uslove za taj parking. Naravno, Ko god hoće može da preloži i neku drugu lokaciju, još uvek diskutujemo, ali ajde da budemo konstruktivni i maksimalno efikasni.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Jesenje okupljanje 2019

Post od sprinter »

Samo jedna opaska u vezi prolećnog okupljanja , vreme i nije bilo tako loše, nemojom se na njega pravdati.
Ako ćemo se okupljati, treba na vreme reagovati.
Ponovo ističem, Nama za sada odgovara skoro svako vreme i lokacija, samo Nam ne paše 28.09. imam svadbu na koju moram otići.
Pozz
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: Jesenje okupljanje 2019

Post od Jader »

Mislim da je Soko Banja trenutno najbolja opcija. Naš novi član Bojan (@kalimero) nam je ponudio lokaciju za okupljanje preko puta Soko termi, plac je betoniran i ravan, imamo na raspolaganju vodu i roštilj (ražanj). Jedino nemamo struju, ali i to može da se reši pomoću agregata ako baš bude potrebna.

Ostalo je da se dogovorimo oko termina i da ponesemo dobru volju ;) U prilogu nekoliko slika...
Nemate potrebne dozvole da pogledate prikačene fajlove u ovom postu.
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: Jesenje okupljanje 2019

Post od šukitaxi »

Bolje Soko banja nego Sisevac po meni
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: Jesenje okupljanje 2019

Post od Dragan »

Nesto smo se ucutali povodom druzenja. Meni odgovara i Soko Banja. Hajmo ukljucimo se u predloge i izjasnjavanja.
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: Jesenje okupljanje 2019

Post od šukitaxi »

Pa kao da niko nije zainteresovan za druzenje ili samo cekaju da neko nesto kaze,nema predloga nema nicega,ako svi cekaju nista nece biti od skupa,bez ikakve inicijative
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: Jesenje okupljanje 2019

Post od Jader »

šukitaxi napisao:Pa kao da niko nije zainteresovan za druzenje ili samo cekaju da neko nesto kaze,nema predloga nema nicega,ako svi cekaju nista nece biti od skupa,bez ikakve inicijative
Predlog postoji, lokacija postoji, inicijativa postoji (pogledati ranije postove), ali se niko ne izjašnjava (čast izuzecima). Imam utisak da što kaže @šukitaxi svi čekaju da neko nešto odluči pa ćemo onda da diskutujemo o tome i stavljamo na vagu.
Do sada smo se uvek konsenzusom dogovarali, nisam za "prelamanje preko kolena", ali ako je to rešenje, možemo i tako.

Vreme prolazi, a ako "neko nešto ne preduzme" kasnije će se pronalaziti krivci. ;)
Zaključana tema