CASKANJE 29.01.2010.

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Predlazem da se malo reorganizujemo da ne bi u okviru jedne teme pisali o vise stvari.

To je vec predlozio Stojan Deprato, sto mislim da je veoma prakticno. Bili bi efikasniji i brze bi pretrazivali odredjenu temu.

Kada neko otvori temu o zanimljivostima ne treba da se u njoj daju informacije o drugim stvarima koje se ticu nekog konkretnog putovanja ili neceg drugog.

Mogli bi da uvedemo dnevno caskanje tako naziv te teme bude CASKANJE 29.01.2010., pa onda CASKANJE 30.01.2010. itd.

Tako bi ljudi koji imaju vremena i zelje mogli da caskaju u posebmom dnevnom bloku. Tako bi imali tacnu evidenciju pristupa po svakoj temi.

Predstoji i reorganizacija sajta pa ce sve biti mnogo preglednije.

Ocekujem komentare i eventualno dopune .
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Naravno da se slazem, ovako ce odredjene teme imati cist sadrzaj naslova koji nosi, ukoliko on ima obavestajni ili edukativni karakter bice mnogo jednostavniji za prelistavanje zainteresovanog clana ili gosta.
I ja sam kad primetim odredjenu posecenost neke teme iskoristim paznju na njoj da komuniciram sa ostalim clanovima , ustvari indikacijom se jasno vid angazovanje odredjenog clana,pa opet bi disciplinom na forumu samo popravili kvalitet, i na duze vreme sigurno povecali posecenost clanova.
Da dodam da bi i ilustracija pojedinih stranica bitno ulepsale i pojacale citanost, tu bi sigurno bilo mesta za nove banere,i druge reklame koje bi mozda i pokrile finansisku isplatljivost posedovanja ove E- adrese.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Par zadnjih dana se vidi manja komunikacija ,to u mom slucaju se odnosi na visok datum inace VRLO dugog i dosta hladnog meseca u godini.Uglavnom ga ozbiljnim cini kraj fiskalne godine i bilansi, NA SVU SRECU zadnji dani Januara su pred nama i idemo dalje. Kako svako brdo ima i nizbrdicu iskoristicemo je za ubrzanje na putu za tople i suncane prolecne i letnje dane. (da li bar malo moze da utesi?)
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Imamo par nesto prijatnijih dana, pa ce se i raspolozenjenje popraviti. Ovaj dugotrajni mraz stvarno negativno utice na psihu ljudi. Sve sto ne moraju danas odlazu za lepse dane. Prirodno, ko moze.
Ali nas sve to nece spreciti da mastamo i planiramo.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Kad me moji uhvate da sam zavileneo ... posluzim se jednom izrekom koja kaze: Priroda , biologija su se postarale da moram starit, ali niko mi ne moze zameriti sto nisam prestao da se igram!
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Usvojicu izreku i bice mi sredstvo da odbranim svoje vilenenje. Imam slicne probleme ali se ne dam. Od kada znam za sebe stalno imam neke ideje za nesto sto vecina ljudi ne vidi, ne oseca i ne zanima ih. Od mene supruga sedi kada krenem da joj obrazlazem neki novi projekat. Kamping mi je relaksacija i stvarno uzivam u svemu sto se njega tice a i sire. Ovo je i mesto da razmenjujemo razmisljanja i podrzavamo se tamo gde imamo slicne aktivnosti.
kamper
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 05 Jan 2009 20:50

Post od kamper »

pridružujem se u potpunosti ovim razgovorima noćobdija, mada sam tek sad pročitao adminov predlig.
što se tiče starenja, kome duša ostari, taj neka menja forum /ima onaj kod jp pogrebne usluge/.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Lepo, ćaskate bez mene a ja tek sada vidim novu temu. Nikako da stignem da se zakačim na sajt od nekih svakodnevnih obaveza i od jednog malog ( možda i velikog) problema sa kamperom. Postaviću pitanje u drugoj rubrici.
Omnia mea mecum porto
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Bas sam se zabrinuo , gde si ?? Fali malo dinamike sa tvoje strane. A i Gros se bio malo ucutao.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Ako je tema opsta , otvori je posebno. Ako je tema za caskanje, pa da caskamo danas. Sutra ko se prvi uloguje neka otvori Caskanje 30.01.2010.
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: CASKANJE 29.01.2010.

Post od šukitaxi »

Ala se ucutao foruummm,nigde nikog,ni neko malo putovanje da neko predlozi za vikend
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Re: CASKANJE 29.01.2010.

Post od admin »

Ma putuje se samo smo lenji na pisanju. Hajde da se u novembru negde nadjemo? Ja ne smem da predlozim da me Sprinter ne bi kritikovao. Pozdrav Dusan
Odgovori