CASKANJE 31.01.2010.

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

PRETRAZUJEM iz dosade po mobile.de. kampere opremu i tako svasta covek vidi, i posle par sati kad sam spreman da gasim racunar pojavi se ponuda relativno jeftina jednog super lepog starijeg primerka . Bez pardona bi ga provozao sa ponosom , ako pogledamo detalje te 1992. je otprilike zacrtana danasnja linija enterijera .Znam da je ukus relativna stvar ali recimo da je po mom ovo ok.
http://img35.imageshack.us/img35/4372/d ... si6421.jpg

adresa :
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=2
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Ako se ovi motori eleminisu iz saobracajnih, ubacivanjem euro 3 , eto nama uvoza ovakvih kapitalaca.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Izleda odlično za svoje godiste.
Omnia mea mecum porto
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Kao zdravlje.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Laku noć svima! Sanjajte kampere.
Omnia mea mecum porto
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Sanjam ih brate stalno...
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

odgovor Adminu od sinoc.
sinoc sam bio do standardno do 1h , malo zavrsio administraciju,pa polako kuci. Sa ovim zivotnim dobom nikada!!!! se ne zurim kuci, jednostavno psihicki nemam nikakakav napon za ovu radnju, sto sam primetio kod ljudi(kad im dodje trenutak da idu kuci, granici se sa panikom) Cesto svratim do mog komsije na tamburice do3-4,a onda kad on prestane da svira tek tad me nepusta dok se dobro ne ispricamo.

Grcka definitivno u prepisi sa mustangom i njegovim clipom je sve receno, ostalo je da detalje i temine utanacim, a mislim da ce ih biti vise pocevsi od proleca.
Trenutno gledam prognozu da na Kopaoniku temperatura planirana bude od -7 do oko 0 da bi se uputio racunajuci od sutra pa do prve takve prilike, zatim to isto planiram i u martu, apotom ko sto rekoh.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Grcka nam je na dan voznje, pa ni kraci odmori nisu problem. Kazu da je bolje ici cesce na krace odmorenego na jedan dugi. Kadase ode na duze treba ti veci period da se ponovi ukljucis u svakodnevni ritam.
Svidja mi se tvoj povratakkuci ,bez stresa uz tamburice. Pozdrav
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Kamper, ukljuci se malo aktivnije dok jos imas vremena,dok unuci ne pocnu da skacu po tebi. Posle ces sve manje biti nama na raspolaganju, dok se ne otisnes na sestomesecna planirana odsustva.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Papirlend, mozes malo da se predstavis. Sta vozis, koliko imas kamperskog staza,...
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

mislim da ce ove dnevnne teme caskanje da vremenom potisnu sve druge naslove u folderu KAMPRI pa bi trebalo malo preformirati ove dnevne teme da ne uguse preglednost menija
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Možda nije lose da "ćaskanje" bude tema a u njoj da se nastvljaju komentari bez posebnog naslova za taj dan. Glavni meni će biti daleko pregledniji. I onako je "ćaskanje" neka među-tema.
Omnia mea mecum porto
kamper
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 05 Jan 2009 20:50

Post od kamper »

Admin, unuci se spremaju za novo vozilo. Na dedu i babu, šta ćeš..
A ja pokušavam da očaram GRoSA mojim slikama iz Grčke, ali mi još ne uspeva.
Kad sam već kod vozila, kakva je procena novog modela RAPIDO 690. Onako, neobavezno.
Poslednja izmena od kamper u 31 Jan 2010 21:16, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Dok admin ne resi zapazanje da ce tema caskanje da prevlada sve druge teme iz nama dragih podnaslova KAMPERI da se po ideji naseg clana nadovezemo na zadnji otvoren.
Bar u Beogradu se stidno u delu dana provlaci+c , pa sam pristupio po ko zna koji put odledjivanju kampera, da ne naglasavam da se ama bass sve u njemu zaledilo dok je bio na parkingu i do sada u senci, kante sa vodom,cesme , slavine,odvodi sudopere i lavaboa, klapna za wc, kao i kaseta wc, voda za ispiranje wc, pa kad pogledate skoro sve . Interesanntno da je jedino kisela voda u frizderu ostala pitka.
Preparkirao sam Kamper na suncanu stranu, upalio pec i sporet itako par sati koliko je pomoglo pomoglo ostalo ce narednih dana , interesuje me da li i ostali clanovi imaju ovakve rituale po povratku sa puta, ili stalno prikacen na neki izvor, sto ja ne mogu jer zivim u zgradi.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Nije valjda da ne ispuštaš vodu iz instalacije kada je temperatura ispod nule. Ako planiram neko vikend putovanje uključim noću grejalicu na minimum da ne zamrzne voda. Pre dve godine, iako sam ispustio vodu, u ventilu za wc šolju zamrzao ostatak vode i uništio ga. Morao sam da ga lepim jer je puštao vodu van šolje.
Omnia mea mecum porto
Odgovori