CASKANJE 05.02.2010.

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Gde smo ono stali??
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Uz jutarnju kaficu gledam na Kopaoniku kemere sa Jatovih apartmana. Jos uvek je tu neki nas "nn" kolega sa lepim kamperom. Možda i nije naš.
Omnia mea mecum porto
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Integralni je novije proizvodnje. Ima jedan stari integralni HYMER iz Bgd-a koji je stalno gore . Ima ga na oglasima kluba. Ali ne lici na ovaj sa slike.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Ako je vlasnik zaineresovan, rado bih se menjao. Ha, ha, ha...
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Pogledao sam oglase sa pocetne strane , prilika zaista dobra, pricali smo vec o njemu, ako se gleda na vozilo iz ugla zanatlije mislim da se ne propusta ova prilika.
Mozda ljudi ne znaju sastav i nacin na koji se formira oplata ,licno sam imao prilike pa zato smem da kazem ovakav komentar.
Sto se mene tice ovu godinu sam resio da potrosim u kilometrima , pa mi se ovo ne uklapa.
Mustang mozda te sunce na Kopu povuce da Vidis kako ti stoje naocari za sunce (neke nove kao) ja polazim u cetvrtak nadam se da ce mi se desiti neki i ovakav suncan dan, ukoliko bude odmah pravim slike za razglednice.
nidacon
Korisnik
Postovi: 84
Pridružio se: 23 Maj 2011 00:07

Post od nidacon »

U pitanju je ADRIA VISION i707SG, vlasnik je iz Beograda.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Priznao si da je tvoj. Testiras ga na zimske uslove. Izvestavaj nas o situaciji sa Kopa. Koliko ostajes?
nidacon
Korisnik
Postovi: 84
Pridružio se: 23 Maj 2011 00:07

Post od nidacon »

nije moj, ali je isti kao moj, znas da ima jos jedan u Bgdu.
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Koji je najbolji put da stignem do Jahorine?
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Iz Beograda: Beograd, auto-put (alternativa preko Obrenovca- nema putarine) Šabac, Loznica, ulaz u Bosnu na gr. prelazu Šepak, Zvornik, Han Pijesak, preporuka svratiti u restoran s leve strane na izlazu iz Han Pijeska. Restoran nije izgledan- tipičan bosanski, ali imaju nezaboravnu proju i domaće kiselo mleko iz zemjanih posuda, zatim Sokolac, put za Sarajevo, skretanje za Jahorinu preko Pala.
Dobar sneg, verovatno se vidimo tamo, ukoliko budeš ostao do kraja nedelje.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

groskamper napisao:Pogledao sam oglase sa pocetne strane , prilika zaista dobra, pricali smo vec o njemu, ako se gleda na vozilo iz ugla zanatlije mislim da se ne propusta ova prilika.
Mozda ljudi ne znaju sastav i nacin na koji se formira oplata ,licno sam imao prilike pa zato smem da kazem ovakav komentar.
Sto se mene tice ovu godinu sam resio da potrosim u kilometrima , pa mi se ovo ne uklapa.
Mustang mozda te sunce na Kopu povuce da Vidis kako ti stoje naocari za sunce (neke nove kao) ja polazim u cetvrtak nadam se da ce mi se desiti neki i ovakav suncan dan, ukoliko bude odmah pravim slike za razglednice.
Planirao sam da pođem danas i vratim se u ponedeljak ali opet zbog nekih obaveza neću moći. Možda ćemo se videti sledećeg vikenda ako sve bude kako treba.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

valjda ce nam se desiti malo sunca kao danas pre podne, prelepa slika temperatura umerena!
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Velis moj tel 064/030+-4693
sta ti treba reci , ili dodji imam u slici i dodacu da bude i reci od 0000000 do danas, nocas radim do 01h pa dodji na pice u kompu su mi sve slike ili e-mail pojedinacni detalj ako treba sve da pomogne
velis
Novi korisnik
Postovi: 2
Pridružio se: 04 Feb 2010 23:30

Post od velis »

Hvala ti puno groskamper ! Zovem te pa ce mo se dogovoriti .
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Dobrodosao Srdjane na nas forum i radujemo se tvom projektu. Imas i dobrog ucitelja, tako da ne sumnjamo u dobar rezultat.
Pozdrav i javljaj se za sve sto ti treba. I slikaj za buduce graditelje.
Odgovori