CASKANJE za 06.02.2010.

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Povecava nam se broj na forumu sto je sjajno. Posto nisam rano zaspao evo i mene.
Pojavilo se vec par zainteresovanih za kupovinu i reparaciju havarisanog HYMER-a.
Ponudio sam svoj prostor za rad pa cemo nadam se imati besplatnu skolicu a i da pomognemo coveku.
kamper
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 05 Jan 2009 20:50

Post od kamper »

za admin:
verovatno ne stižeš da komentarišeš moje pitanje oko RAPIDA 690.
kamper
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 05 Jan 2009 20:50

Post od kamper »

pecaros021 napisao:probaću puno ti hvala
zaboravih cenu pouzećem: 359 eura, sa sve prozorima, mrežicama i opremom.
to ti je samo radi orijentacije. sliku mog predšatora imaš na njihovom sajtu.
srećno!
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Kamper, u vezi RAPID-a 690 nemam zamerki. Samo je generalna zamerka na cene. Mislim da nije opravdana razlika u ceni u odnosu na ono sto pruzaju slicni kamperi. Uredjaji su identicni, prozori, lufteri, samo enterijer deluje i jeste luksuzniji i bolje izgleda. To je na prvi pogled. Treba cuti argumente Borisa iz Slovenije koji ih zastupa pa proceniti da li sve to sto Rapido nudi vredi te pare. Mislim da je RAPIDO, Cartago, i slicni luksuzniji modeli nesto o cemu treba razmisljati nakon iskustva i staza sa kamperima nesto nize kategorije.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

kakvi su utisci iz apatina , citam na prvoj stran tekst o apatinu. Pregledom sam neke vesti iz tog kraja kazu da ce biti vrlo ponosni na na svoje okruzenje, isticu da ce najveci akva park da se podigne tamo samo se nadam da nece imati sudbinu BEOGRADSKOG KOJI TRENUTNO U ZAPOCETOJ FAZI EVO 4. GODINA I NEMA IZGLEDA U BLISKOJ BUDUCNOSTI DA ZAZIVI.
Isto tako sam mislio da bi za mene bilo lepo da se poseti u ovoj godini Akva park u Jagodini , sramota bio sam kojekuda a ovaj nas preskakao, kazu da leti ima ceo dan i deo noci desavanja u parku ,. imali ko kakvih utisaka tek rec ili dve.
Odgovori