CASKANJE 07.02.2010.

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Slazem se sa razmisljanjima Mustanga jer i ja sam dosao do tog zakljucka. Sto se tice Grcke iznajmljivanje je pametna varijanta uz eventualno neki camac u opisu Sprintera. Ono sto meni definitivno nedostaje jeste nesto sto bih nazvao "svrckanje". Dodjete od kampa do grada autobusom ili podzemnom zeleznicom (i to nije neki problem) ali posle izgubi se mnogo vremena, zamorite se pesacenjem, tako da je u toj varijanti el. bicikla bila od velike pomoci. U pravu je Gros sto se tice bezbednosti,tesko je sacuvati ali opet mozete svuda da idete jer toliko ima bic. staza da je skoro nepotrebno izlaziti na put. Eto, to su neka moja razmisljanja (naglas), nesto cemo vec uzeti uskoro.
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Sto se tice tischera,navijam za Kampera da ga ima prvi u Srbiji. To je opcija koju ja nikada nisam definitivno napustio, videcemo za neku godinu.
nidacon
Korisnik
Postovi: 84
Pridružio se: 23 Maj 2011 00:07

Post od nidacon »

Pa i ja razmisljam o skuteru iz istih razloga kao i marta. Desilo mi se sto puta da odem do grada(6-7km) prevozom, ostanem do kasno i povratak problem. Ne mislim na Grcku i letovanje, nego na obilazak gradova. Poslednji put mi je pobegla zicara u San marinu, pa smo zena i ja sipcili do kampera peske i to posle vecere. Sada pravim planove za Prag i Pariz. I ista prica, svi kampovi su 5do 6 km od centra.
kamper
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 05 Jan 2009 20:50

Post od kamper »

marta napisao:Sto se tice tischera,navijam za Kampera da ga ima prvi u Srbiji. To je opcija koju ja nikada nisam definitivno napustio, videcemo za neku godinu.
hvala, komšija.
mnogo se lomim zbog male visine iznad gornjeg kreveta i zbog priličnog raubovanja pickapa.
te mašine ipak nisu jeftine. ne može i jare i pare...
ali,za utehu ipak treba pogledati frenkijevo putešestvije po korziki. strava od lepote.
ZAKI
Korisnik
Postovi: 28
Pridružio se: 05 Jan 2008 13:05
Lokacija: Ljubljana
Kontakt:

Post od ZAKI »

Evo opet mene:)
Pozdrav starim prijateljem i gušterima ;)

Vidim, da se piše o Tischeru:)
Tischer ima iznad kreveta u alkovenu 86 cm, dužina kreveta 200 i sirina 153 cm. Nije tako malo kao što izgleda.

Ja sa sobom ne trebam vozit skutera jer skidam kutiju i krečem sa kolima bilo kud.

Ove godine su mi planovi Turska i to lagano sportski;) Bolje doči 3 puta nego jednom previše km.

Dolazim u Beograd i nadam se, da navratite u posjet ;)
kamper
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 05 Jan 2009 20:50

Post od kamper »

ZAKI napisao:Evo opet mene:)
Pozdrav starim prijateljem i gušterima ;)

Vidim, da se piše o Tischeru:)
Tischer ima iznad kreveta u alkovenu 86 cm, dužina kreveta 200 i sirina 153 cm. Nije tako malo kao što izgleda.

Ja sa sobom ne trebam vozit skutera jer skidam kutiju i krečem sa kolima bilo kud.

Ove godine su mi planovi Turska i to lagano sportski;) Bolje doči 3 puta nego jednom previše km.

Dolazim u Beograd i nadam se, da navratite u posjet ;)
Zaki, ponovo dobrodošao sa novim korisnim iskustvom i svežim konceptom.

Ovi moji forumaši u većini /ne svi/, vrte se stalno oko praistorijske dileme: kamper - prikolica i obrnuto. Slabo ide sa promenama.

Kakvo ti je iskustvo sa održavanjem pickapa? Moja TOYOTA 2,5 120ks već je prešla 85000 km.

Interesuje me tvoje mišljenje. Hvala unapred.
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Pozdrav za Zakia,naseg svakako najiskusnijeg clana. Vidim prikaz (u novom Avto-domu) tvog luksuznog modela na tockovima Tischer Trail Liner? Kakvo je to cudo? Da li dolazis za ovogodisnji sajam? U svakom slucaju drago mi je da si se javio.
ZAKI
Korisnik
Postovi: 28
Pridružio se: 05 Jan 2008 13:05
Lokacija: Ljubljana
Kontakt:

Post od ZAKI »

DA, dolazim na sajam CarShow u BG 8. marta. Imat ču kutiju Trail 230L sa puno dodatne opreme i Nissana Navaru (Nissan Srbija).

Marta, što se ne javljaš ? Ja kod Prebila a ti bio tamo dan prije ;)
Sve Trume Combi 4 sa početnim ser. brojem 182... imale su greške. To so grijači krajem 2007 i u početku 2008.

Da, imao sam test velikoga Tischera (šlepera). U Novembru bio sam sa njim na sajmu u Ljubljani i vozigo sam ga mesec dana. To je sasvim druga priča od odvojivih kućica i drugi profil kupaca. Trail Liner je bio sa Nissanom dugačak 11,2 m i cena mu je 126.000 €.
Nema, da nema al sa njim nemožeš tamo gdje sa pick-upom i njegovim apartmanom. Treba imat kategoriju B E. Trail liner je za penzionere, koji prežive pola godine u Marocu, sportaši koji se nastane u nekom gradu i mobilni su, jer imaju vozilo, itd.
Malo o Trail Lineru

Kamper, Toyota Hilux je dobar voz! Ja imam staru Mazdu 5 godina sa 133.000 km i do sada ništa! Čak pločice kočnic ... ništa, sve radi kao i prvi dan. Več kucam u drvo... :)
Poslednja izmena od ZAKI u 08 Feb 2010 10:55, izmenjeno 1 put ukupno.
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Drago mi je da cemo se videti na sajmu. Znam da si trebao da sutradan budes kod Prebila-ne znam da li ti je preneo pozdrave. Nisam hteo da te uznemiravam posto znam da oko Nove godine imas posla (mislim na muzicki deo) ali Boze moj, videcemo se,sada nema viza. Sto se tice peci, dobro si mi rekao,do sada su sve promenili, ostalo je (ako ne bude radilo) samo da promene jos motor. Srecom, za sada je dobro.
ZAKI
Korisnik
Postovi: 28
Pridružio se: 05 Jan 2008 13:05
Lokacija: Ljubljana
Kontakt:

Post od ZAKI »

Prebil mi je preneo pozdrave ;)

Vidimo se
Odgovori