CASKANJE 08.02.2010.

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Iteresana ponuda za one koji koriste dizel vozila u zimskim uslovim:

http://www.limundo.com/kupovina/Auto-i- ... ONE/995425
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Interesantan proizvod. Trebalo bi samo videti gde moze da se nabavi, osim na licitaciji.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

mislim da se radi o jednom proizvodu koji je zalutao kod nas , sto je cest slucaj na limundu, usput jos jedan proizvod je za nasu primenu , mislim da je bila tema o tome da se nemoze primeniti na nasoj i teritoriji grcke svakako pogledajte:
http://www.limundo.com/kupovina/Tehnika ... et/1003064
Ja svakako pratim iz dosade te aukcije pa ukoliko se nesta interesantno desi prenecu na forum , ako nije bezveze ?
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Gros odredjuemo te za naseg predstavnika na Limundu sa zadatkom da pratis i javljas sve sto se tice stvari za kampig.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Zakija pozivam da nas cesce posecuje, jer se svi radujemo da nam forum bude internacionalni. Pored Stojana iz Torina ti si nam drugi "stranac". Posebno se tvom prisustvu raduje Vlada Kamper, koji se lomi sta da kupi. Na sajmu ga imas za dalji "rad" . Ja ga vracam na kampere ali se on primio na svoj dzip pa se jos uvek ne da.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

svakako , ovo je za mene period kada sam poput onih zivih vrsta koji imaju neku vrstu zimskog sna , ili skoro sna koji se sa danima sa suncem i letom toliko ubrza da ce ove aktivnosti oko interneta biti manje, zivi se svaki dan kao da je poslednji .
Imam dosta snimaka zabelezenih po yuo tubu koje rado pogledam u ovom periodu, ili na reci Savi koja je inace ekstra pitoma cista i topla recni saobracaj na potezu Beograd Ostruznica je toliko intezivan da nikako nije dobar savet plivati dalje od plaze ili dalje od svog plovila to znaci 30.m. posle kupanja, skijanja, i ljuljuskanja na suncu naravno da se mora posetiti privezati sa gliserom uz kakav splav za rucak. Tu se fenseri ili kako ih zovemo da kazem mi sa Save JAPIJEVCI oni vole zvucnije pozicije dok su sigurno autenticna mesta na Savi poznata onima koji su svaki dan na reci. Malo sam rasirio ali mi lepo naviru secanja na tople dane, doda cu da recna policija sprovodi vrlo rigorozno zabranu glisiranja na potezu od Beograda do kraja ili spica Ade medjice e tu na potezu izmedju bloka 70 i spica medjice je korzo glisera i brodova . Pojenta sto blize prici splavu da te vide u sporohodu naravno i da nekog prepoznas a potom od spica pun gas do oOstruznice, ukratko Strahinjica Bana na vodi, neznam da li citaoci foruma imaju prestavu koje su cene glisera i jahtica koih ima preko 150--200 u Beogradu sa cenom minimum od 15 do300.ooo e.
Ovo nije tema cesta na tv pa mnogi ne znaju da postoji ni oni koji su fizicki blizi reci a kamo li ljudi iz drugih gradova sem kad se snima kakav spot estradnih zvezda koji bi da se okite na kratko sa raskosom...
Verovatno ce i auto camping dobiti svoj momenat za razvoj u ovom periodu jer su ocigledno dali signal sa slobodnim vizama, citao sam Hrvatske forume i njihov pogled na ova vozila od trenutka kada su imali slobodu kretanja po EU , klinci tinedjeri svaku utakmicu, odmor sa vise od cetvoro koriste campere iz najama . To je digresija na prestojeci sajam i ove vidjene oglase , siguran sam da ce nasi auto dileri da uvide prazninu na trzistu i pojacaju ponudu , oni su prvi koji reaguju mislim na trenutno zasicenje auto i moto ponude, a predhodna prica sa camcima je isto dokaz kako ne izostaju brze reakcijedilera u odnosu na prazan prostor na trzistu
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

U svom stilu Gros veoma sistematicno i temeljno analizira aktuelnu situaciju i tu nema sta da se doda.
Ukidanje viza ce apsolutno dati veliki stimulans razvoju kamping karavaning turizma. Ali, za dolazak ino-kamperista neophodno je ulaganje u infrastrukturu i nakon toga promovisanje kampova. Ovde je neophodno konstantno finansijsko ulaganje i vreme uz koncept koji ce se ispostovati.
Za nase kamperiste koji sada nemaju prepreka da putuju dovoljna je vreca za spavanje, sator, mozda automobil, prikolica ili kamper. Ovde ce veliko povecanje zainteresovanih biti medju mladima i kod ljudi koji nemaju previse novca za investicije u kampere i luksuzne prikollice. Oni koji i ranije i sada nemaju problem sa novcem nisu ni ranije imali problema sa vizama. Sve u svemu idu nam bolji dani. Samo da odvojimo dovoljno vremena i novca za putovanja.
Odgovori