STA IMA NOVO DANAS 11.02.2010.??

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Narode, sto ste se smrzli? Pa gde su nasi putnici na Jahorinu? Ni pisma ni razglednica.
Izgleda da se ceka lepo vreme pa da svi zivnemo. Ovaj kijamet nikome ne prija.
Izdrzimo jos malo da se docepamo marta pa svi napolje da spremamo vozila za uzivanje. Pozdrav za bracu i sestre kamperske i decu.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Admine, upravo sam Vam poslao SMS, imam problem za lancima za sneg, 3-4 para koja su mi došla nisu odgovarajuća. Treba mi dimenzija 225 R70 15c. Danas sam u Bgd, Ako imaju negde da se kupe javite.
Po planu sutra treba da krećem za Jahorinu, ali mi ovo pravi problem. Danas ću svratiti i da vidim gume m+s na NS putuu Kemoimpex-u
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Potrazi Sandru u KEMOIMPEX-u pozovi se na mene i LHC i dobices popust za uplatu preko firme se javi Za lance se javi ako ne nadjes. Imam od AVIANA na pozajmicu.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Sta ima novo ??? Kao nije dobro kukulelek, kazu da je zarazno i naravno emituje negativnu energiju ,pa tako svaki pomak u pozitivnom smeru je ok.
Pomoci ce svaki pomak prema vedrjoj strani.
U tom smislu evo par viceva :
***************************************
Sta je to rodeo s*x? To je kada zaskocis zenu od pozadi, uhvatis je za sise i kazes da njena najbolja prijateljica ima bolje. A ONDA SE SAMO DRZIS CVRSTO!!!
*********************
Čas geografije u Podgoričkoj gimnaziji.

Pita profesorka ucenike koji je najveci vrh u Crnoj Gori?

Javi se mali Milo i kaze:"Najveci vrh u Crnoj Gori je kada peva Šako subotom u
Trokadero..
**************************
Culi novinari da u nasim krajevima zivi najstariji covek na svetu i odu kod njega da naprave intervju.Doceka ih zgureni coveculjak,isusen,sav zarastao u dugu sedu bradu i kosu a izgleda kao da mu je 115-120 godina.Obradovase se oni,bice ovo dobar intervju i postavise mu pitanje:

- Za dug zivot,sigurno je porebna zdrava ishrana,kako se vi hranite?
-Jedem sve,ne biram...Najvise meso i to ono masnije,pa cvarke,slaninu,razne svinjarije,ljuto obozavam a sve mora da je dobro zacinjeno i slano.
Ostadose novinari bez teksta.
-A onda alkohol sigurno ne trosite?
-Sta ne trosim?Alkohol je vrlo bitan,kao preventiva protiv raznih bolesti a dobar je i za cirkulaciju, ujutro cim se probudim popijem nekoliko rakijica pre bokala kafe,pa onda do rucka pijuckam stalno,posle rucka spriceri ili pivo do uvece,a kad krenem na spavanje flasu ostavim pored kreveta ako mi se usta u toku noci osuse.
-Pa onda ne pusite?
-Pusim ja jos od sedme godine,a danas i po pet-sest paklica!
-A koliko vam ja sad godina?Upita sad vec jako zbunjena novinarka
-36.Zasto?
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Rodeo je najbolji! Ha, ha, ha...
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Zahvaljujem za pomoć, kasno sam se konektovao na internet za gume, kupio ih za keš u Kemoimpex-u.

Nabavio lance za kampera na MOL-ovoj pumpi u ul. Braće Jerković 110. Odlični, sa mogućnošću korišćenja u EU, cena povoljna 3.600,oodin.

Sutra ujutru krećem za Jahorinu, pokušaću konekciju pa se čujemo.

Pozdrav
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

nadam se da si izvrsio probu lanaca ovde , a ne ko ja na -10 i naravno po mraku!

SRETAN PUT
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Marta je rekao da ide na Jahorinu ove sedmice, Ako neko ima informaciju da li je još tamo, neka javi

Pozdrav
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Nisam izvršio probu, jedva sam ih našao. Tri para lanaca sam naručivao preko nekih ljudi, stizali, ali uvek neodgovarajući. Strava, kada zoveš, svi se kunu da ih imaju, naruče i stignu brzom poštom, ali jok, uvek neka druga mera. A prodavci kao prodavci, sve u stilu: nema veze, šta će ti, mogu oni da se montiraju, malo su veći ali bolje nego da su manji.

Nadam se iskreno da ih neću upotrebiti, nisam imao vremena za probu, jedva sam stigao da zamenim zimske gume na pogonskim točkovima.

A na proleće me čeka demontaža guma.

Ako neko zna - ima informaciju gde imaju da se kupe dve polovne čelične felne za gume 15-ice, za Mercedes sprintera, kako sam razumeo vulkanizera, nebitno koji sprinter je u pitanju, kombi, i sl., biću vrlo zahvalan,
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Ako ste mislili da ste sve videli .... NISTE pogledaj te koji narod moze ovo da proguta kao zabavu ?

http://www.youtube.com/watch?v=7-2yDNz9 ... r_embedded
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Na zalost nisam otisao iako sam spremio kampera,ali ocigledno mi se nesto neda. Cak sam kupio pre nekih desetak dana sve cetiri zimske gume i montirao ih, nabavio i Auto-sock (to je ona tkanina koja zamenjuje lance) ali kad se ne da onda se ne da. Mora da je bio dovoljno onih 20 dana zimus. U svakom slucaju,sreran put za Sprintera i nadam se da ces lepo provesti na mojoj omiljenoj Jahorini.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

groskamper napisao:Ako ste mislili da ste sve videli .... NISTE pogledaj te koji narod moze ovo da proguta kao zabavu ?

http://www.youtube.com/watch?v=7-2yDNz9 ... r_embedded
Ovaj tip je nesto kao Džems Bond, ali jos bolji!
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Sprinteru, da li si uzeo "MICHELIN AGILIS GRNX" ? Ja bih trebao da uzmem par zimskih 215/70R15C. Cena im je na sajtu 12.548,59 din. U Nisu su oko 14.000,00. Da li je ista cena u radnji i na njihovom sajtu?
Sretan put i lep provod na Jahorini !
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Nisam, nemaju ih više. Po preporuci Dalibora iz Kemoimpex-a uzeo sam novu Tigrovu zimsku gumu po ceni od 8.500din.

Kada sam je danas montirao nisam bio prezadovoljan. Mekša je, naduvana je na 4 atm. Tek tada dobro leži na vozilu. Po oznaci ima još lufta za doduvavanje 0,5atm.

Mada, kada razmislim gume su dimenzija 225/15/70 a čelična felna je nešto uža, tako da i možda neće loše ležati na putu. Videću sutra... Iskreno, jedna od vodilja za kupovinu je bila lokalpatriotska, ajde malo da propagiramo srpski brend, ono "proizvedeno u Srbiji", pa makar bilo i lošije, naš je.

Ako nađem free wireless na Jahorini, a sin je već ošacovao da ga ima na dva tri mesta, javljam se sutra uveče preko foruma.

Pozdrav
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Zar nije to mali pritisak za gumu na zadnjoj osovini? U tehničkom uputstvu za moj kamper (2600 kg) pise 4,5 - 5 atm za zadnju i 4-4,3 atm za prednju osovinu.
Poslednja izmena od mustang u 12 Feb 2010 00:05, izmenjeno 1 put ukupno.
Omnia mea mecum porto
Odgovori