STA IMA NOVO DANAS 11.02.2010.??

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ne znam, moje uputstvo je na nemačkom, a njime se ne služim baš dobro, skoro nikako, iako sam ga učio u srednjoj školi, bistro znanje mi se svodi na par rečenica iz xxx produkcije 80-ih.

Proveriću sutra negde usput, za svaki slučaj... Najbolje u Han Pijesku, na doručku, tu stajem.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

po gumama se pritisak formira a ne po tipu kampera , na samoj gumi pise koja je nosivost i koliki potreban pritisak, to smo imali kao temu na temi oprema ---- zimske gume
poseidon
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 16 Dec 2009 23:23
Lokacija: nis

Post od poseidon »

Gde ste ljudi,ceo dan prazan forum.Da se nije nesto pokvarilo?Ni ja nisam nesto aktivan ali volim da pogledam vase priloge pa mi je ovo pusto mnoogo cudno.Dodje mi malo krivo kad vidim nauticke forume gde ima 30,50 pa i do 100 prijavljenih u jednom danu. Kod nas ima 1820... prijavljenih ali izgleda mnogo lenjih.Pogledajte sajt www.mojaladja.com,lepo je i pregledno uradjen,po meni.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Takodje forum NA VODI ne samo da ima dosta dobar forum nego i ponudu delova i opreme za nauticare a postoji i velka slicnost oprema jahtica sa opremom kampera (PUNPE ZA VODU,STRUJA PLIN...) ja sam kupovao preko njih imam i neke direktne telefone, isporuka slanje na kucnu adresu je skroz korektno. TTako Srbija nema Ebay vec ovako preko limunda i slicnoj ponudi polako ulazi u internet trgovinu. Koristite ljudi bez straha, ja probao stvarno radi,prekratimo ovo zimsko vreme.
Licno mislim da postoji jos uvek kod nas veliko neznanje koriscenja interneta, pogledajte oko sebe od 10 ljudi jedva tri-cetiri sagovornika, nemojte da opravdaju svoje neznanje navodno da je in ziveti bez elektronskih naprava, samo pokazuju stepen ne znanja na specifican nacin. ipak moze se ponesta procitati verovatno sproleca i vise.
Pozdrav
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Dobro jutro svima!
Stvrno smo neaktivni za razliku od nasih nautičkih kolaega iako je cilj isti: druženje, putovanja, priroda, sloboda ...Ima 3 razloga zbog kojih mene a verujem i druge nema često na forumu iako se trudim da ne bude tako.
1: nedostatak slobodnog vremena.
2: previse informacija iz svih oblasti života na internetu lako dostupnih( sta pre gledati na internetu ?).
3: Preterana zavisnost od interneta - okoreli sam protivnik pusenja ali ponekad shvatam tu zavisnost od cigareta. Pokusavam da manje vremena provodim za kompjuterom. Na poslu kompjuter, kući kompjuter, u KAMPERU kompjuter... Dokle tako?
Znam da u takvom vremenu živimo ali treba biti umeren u svemu.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Vremenske zgode ili nepogode kako sada izgleda od preko noci Beograd je zaista postao beli grad. Odmah sam pomislio na Sprintera da li mu odgovaraju lanci koje je kupio, nadam se ako je sve uredu da ce se dojaviti sa puta ili Jahorine kad stigne, Ja sam put na Kopaonik odlozio dok ovo sa snegom malo ne zastane kolicine koje sada padaju garantuju dobre staze, a za pravi dozivljaj treba i i malo suncevih zraka koje obecavaju od srede.
Dotad svako jutro kad prodjem kraj mezimca na cetiri tocka ispratim pogledom svaki detalj na i oko njega (mozda i vi tako)

http://img141.imageshack.us/img141/8070 ... ja0710.jpg
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Gledam snimke sa Kopaonika gotovo da je redovan jedan lep kamper i ovog vikenda . Bravo za njega nadam se da ce saznati da smo ga uocili .
kamper
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 05 Jan 2009 20:50

Post od kamper »

Da li neko zna ko je cenjeni vlasnik kampera ADRIA sa mercedesovim motorom, koji je parkiran u ul. Kralja Milutina kod Narodne banke?
Pozdrav, Kamper
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Nazovi Glisu ako je Adria u pitanju.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

video sam ga od pozadi pise adrijatik
kamper
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 05 Jan 2009 20:50

Post od kamper »

Skinute su mu tablice.
Gros, dobro si video - adriatik je i stoji dugo.
Hvala, momci.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Da neprodje dan bas da nema nikog na forumu , Gledao sam nove adrese koje je postavio admin kao temu, postoje do beskraja mogucnosti.
Pa sem suncanog i snegom beli dan na mene je danasnja reportaza iz emisije SAT definitivno ostavila UTISAK.
Radi se o CERI automobilima iz Kine, ko nije gledao da ne prepricavam verujem da ce imati jos prilike a vec pomenuti auto sajam mislim da je definitivno HIT sa ovom Kineskom robnom markom.
Mislim da ih Evropa nece poceniti kao sto je bilo pokusaja pre par godina ,ako nemisli da EU auto industrija neprodje kao EU el. tehnika i tekstil i...
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Mustang gledam prognozu za vikend bice sunca na Kopaoniku, za sneg nebrini , ako si da pravimo manji kamp ispred konaka, dobrovoljno se javljam ZA JAGNJETINU I MALO PRASETINE IZ MRCAJEVACA mislim da je to dovoljno dobar razlog da se putuje preko Kraljeva. Znaci petak polazim pa kad stignem do ponedeljka popodne ako bude lep !
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Ovakva ponuda se nikako ne odbija. Gledam i ja prognozu i radujem se lepom vremenu ali danas sam saznao da imam u nedelju opet neke poslovne obaveze. Ne znam da li ću uspeti da organizujem da neko odradi to umesto mene, videću sutra. Ima jedna pečenjara na samom Kopaoniku kod pijace sa odličnom prasetinom.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Eto mogle bi da se sklope kockice
Odgovori