Pionir iz komšiluka...

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
marijan
Korisnik
Postovi: 5
Pridružio se: 07 Sep 2009 15:21

Post od marijan »

Odkako sam se prvi put predstavio tu na vašem forumu negdje 10. mj 09' moram primjetit da ste se opasno umnožili, što pozdravljam naravno a i oduševljen sam vašom ergelom jer su svi uglavnom "kamperi" u punom smislu riječi i po vozilima i po iskustvu jer forum vam se pretvorio u pravi vodić sa mnoštvom savjeta sa najraznovrsnijim temama.
Pošto sam nešto mlađi(33) valda s tim u skladu ide i kategorija kampera, a evo predstaviću sebe i svoje kljuse od milja zvan spejsdeda ovako jednim linkom http://vwkombiji.portbb.com/viewtopic.php?id=1104&p=1 da netipkam puno, pa kom se da nek baci oko.
Vidim da vam se i g.Stojan iz torina pridružio, snjim sam tipko već na HRforumu, čovjek je stvarno ekspert za skandijaviju, a vidim da i vi kujete neke planove... i ja bi, al za takav pothvat imam saaamo tri prepreke, da ne okolišam previše...pare,pare i pare.
...uglavnom et'malo sam vam se javio, pozdrav cjeloj KAMPERnaciji iz osijeka
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Covece upravo si pokazao smisao kamera, prava slika za mnoge buduce clanove, koji se boje da bez 20-30.000e nema nade.
Tvoj prevoz se pokazuje na razlicitim destinacijama , mladi ste ljudi (imas kamper bas kad ti treba po dobi) i puno prijatelja s kojim uzivas.
Dobro dosao. Verujem da ce mo se dopunjavati u iskustvu i putopisima !
Pozdrav
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Pozdrav Marijanu. Deda ti je odličan, možes svugde snjim. Ne moras brinuti ako ga negde izgrebes ili zakačis odozdo. Sto reče Zaki " sta će ti autobus 100m od plaže". Nije bitno kakvim si kamperom negde, nego skim si!
Posto vidim da si iz Osijeka da li poznajes možda Sertić Dubravka? U vojsci 1986-1987 bio mi je najbolji drug ali sam kasnije izgubio kontakt snjim. Mislim da je 1968 godiste, svira gitaru i voli dobru knjigu. Ako ga poznajes, javi! Pozdrav!
Omnia mea mecum porto
marijan
Korisnik
Postovi: 5
Pridružio se: 07 Sep 2009 15:21

Post od marijan »

baš iz osijeka neznam za sertiće, znam dva brata iz požege to je 100km zapadno od os. al i oni su mlađi 73' i 78'...
Odgovori