Sta ima novo danas 22.02.2010..

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Posto nas ima dosta u ovom trenutku da otvorim novu stranicu
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Mart nam pocinje od sledece nedelje. Jel ima nekih planova za mart? Imamo sajam od 08. do 14. pa cemo tamo da se verovatno vidjamo.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Možda ne bi bilo loše da se dogovorimo da se vidimo jedan dan na sajmu. Ja mislim danama iz unutrašnjosti najviše odgovara možda Sreda 10.03. ili Petak 12.03.2010. Malo se rašćisti gužva, pa može i da se popriča.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Da li izlazete Dule neki od kampera na sajmu, da dodam da sajam turizma takode pred nama , ja zasigurno idem da vidim sta je lepo posetiti i videti u ovoj godini . Imam neke vec planove , ali planovi sluze da se dopunjavaju i menjaju, Sajam je prilika da se vide mnoge ponude .

Usput auto sajam i ako ima prefiks DELTA je jedan od redjih u regionu koji nije otkazan, zbog posledica krize u auto industriji, primer su komsije Hrvati ... Dal to u Srbiji malo iz inata, ili Kapitalistickom DELTA drustvu treba jos neki procenat kreditno zaduzenog poslusnog radnog stanovnistva , koji ce pokorno posle za male novce dugo da rade do otplate kredita ne znam . Imam utisak da nista nije slucajno i naivno ... malo sam preterao aaa da ne ispadne da imam fobiju o teoriji zavere.
Pa opet kome je najvise koristi kredit pitanje aaaa pazi sad emisija SAT spas za Srbe lizing za dinare da progutaju mamac ko somovi. Nije vezan za euro nego za belibor ppaazzii sad imaginarna valuta kojom banke same odredjuju vrednost na domacem trzistu love znaci samo je pitanje vremena a vremena ima 4- 5 godina onda ce da se vidi kome gace same spadaju pamet Srbi gledaj mo u primere sa svih strana
Pozdrav
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

U vezi sajma automobila ne znam jos da li cu se pojaviti. Na sajmu turizma cu biti svakako pa se tamo i mozemo videti. Ja sam veceras u tvom kraju pa mozda svratimo kod seke na toplu cokoladu. Pozdrav
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

ako si u prilici od sutra , nemoj da ti bude tesko da svratis da se ispricamo
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

OK
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Sta ima novo, istina da nije 22.02. ali sramota bi bila da forum bude bez ijedne opaske. Nema mi druge nego da nametnem koju rec, ocekivao sam bilo kakav komentar vezano za opasku za delta sajam ? Mozda bi se pretvorilo u dnevno politicku pricu pa bolje i da nije.
Svejedno uzivacemo u mladim promoterkama na uglancanim limuzinama povremeno sa grcem na licu od visokih stikli na koje nisu navikle.
Posebno ove godine citam bice akcenat na automobile iz Kine ...
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Novo danas da nam se desilo sunce nadam se da moj kolega sa Stenke posetio svog ljubimca da malo izluftira i uhvati sunce . I ako ima jos dosta vremena do prvih voznji, lepo je makar za trenutak prija dusi !

http://img297.imageshack.us/img297/2590/s5030089.jpg
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Ljudi, bio sam na otvaranju Sajma turizma. Sajam je izuzetno atraktivan i treba ga posetiti. Ima vise od 800 izlagaca . Tu se mozemo snabdeti sa dobrim informacijama o turistickoj ponudi Srbije i inostranstva.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Ostavio sam taj dogadjaj za petak ceo dan kao izlet !
Odgovori