STA IMA NOVO DANAS (opsta tema )

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Sta reci nego da se nadam da je ovo prekretnica sto se klime tice i pocetak onog sto skoro svi iscekujemo, svako jutro u informativnim emisijama se moze cuti izvestaji o vremenu koji skoro u vapaju najavljuju lepse dane.
Ne znam koliko se osetilo u drugim gradovima ali sunce u Beogradu svakako je popravilo raspolozenje ljudi , ispijanje kafe u zimskim bastama pravo zadovoljstvo.
Zelim kamperasima da sunce u narednim danima bude pravo nadahnuce u KAMPERSKIM planovima !
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Danas sam imao prilike da pored Sava centra na velikom parkingu ispod Gazele vidim skup od 6 kamper vozila i jos 2 ogromne kamp prikolice koje sluze za potrebe ekipe nekog filma sto se snima . Jos jedan primer koriscenja kamper vozila , u ovom slucaju potpuno novih , onako beli jako upadljivi u sivilu dana.
Svi su do jednog imali BG tablice , sto je lepo da vidi svet, a komotno su mogli biti eksponati na proslom sajmu.
Nazalost nisam bio u prilici da slikam , zbog zaustavljanja na trakama, pa opet da se spomene verovatno ce pleniti paznjom gde god se upute !
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Lepo vreme i prolece, melem za dusu koja je otrpela mraz sneg vetrove, sad se ocekuju lepi dani sunce a potom more jezera. Znam da sedenje kraj kompjutera i nije bas lepo potroseno vreme, pa opet nije uredu zapustiti sajt. Mislim da se u medjusobnoj prepisci moze jos dosta toga saznati, a meni licno znaci osecaj pripadnosti.
Verujem da svaki perid ima svoje momente , sad je proslo zimovanje, interesantno je kako je nas kolega resio prikolicu za smarta, da li ko dopunjava svoju opremu za leto, mozda neki camac prilagodjen kamperu.
Moja interesovanja su trenutno u tom smeru posto je propao sastanak sa proizvodjacima gumenih pontona koje bi spojio u malu jedrilicu tipa hobi cat ( sastanak je bio sa radnicima bivseg SPORT-A) Iz Beograda. Posto sa cenom nisam bio u situaciji da ga lansiram adekvatnom rampom na Mesec sobzirom da je takva cena, trazeci kompromisno resenje nasao sam na nasem trzistu dve iste malo duze daske za jedrenje koje cu da spojim u jedno plovilo sa jedrom . Prednost sto se sastavlja rastavlja i podize u delovima na krov kampera lako (moze jedna osoba) evo primera kako su uradili to u svetu.
Nekako ne mogu da blejacim non stop na suncu plaze vise sam za aktivnu varijantu evo primera:

http://www.youtube.com/watch?v=_lqtIGSoHc0

http://www.youtube.com/watch?v=JbOr46fV ... re=related
Korisnikov avatar
Joe
Korisnik
Postovi: 249
Pridružio se: 15 Feb 2010 11:51
Lokacija: Novi Sad

Post od Joe »

Ugodne uskrsnje praznicne dane zelim svim kamperima !

http://img220.imageshack.us/img220/8759 ... vijecu.gif
Nije važno šta kaže, nego ko kaže !
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Pozdrav iz Barselone. Danas je osmi dan. Srecni uskrsnji praznici.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

bravo, lep provod marta pozdrav
kamper
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 05 Jan 2009 20:50

Post od kamper »

HRISTOS VOSKRESE FORUMAŠI, MA GDE BILI...

Slika
nidacon
Korisnik
Postovi: 84
Pridružio se: 23 Maj 2011 00:07

Post od nidacon »

HRISTOS VASKRSE!
Dobrivoje lep provod i srecan put!
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Srećan Uskrs svim forumasima!
Pozdrav Marti i lep provod u Spaniji.
Kamperu puno pređenih kilometara i lepih trenutaka u novom kamperu!
Ja sam se upravo vratio sa petodnevnog uskrsnjeg putovanja po Staroj planini i upravo spremam kolaž za novu rubriku "Stara planina - Uskrs 2010"
Poslednja izmena od mustang u 06 Apr 2010 22:18, izmenjeno 1 put ukupno.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Primecujem da se na nasem forumu desavaju promene,pojavljuju se slike sto je zaista veliki pomak u kvalitetu sajta . Sve cestitke Adminu koji se izborio za ovaj kvalitet.
Rado citam o Mustangovom putovanju ,takodje o Martinom javljanju iz Spanije... Ovaj kao i svi drugi praznici u ugostiteljstvu su radni i vrlo vazni za mene , tako da cu sacekati neki drugi dan za neko novo ovog puta prolecno putovanje .
Pozdrav
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Vratio sam se iz Valjeva ... AUUU KOJI SU TO LAZOVI MUTNE VODE I PREVARANTI kad sam svatio da od posla nema nista jer od tehnoloske ponude zaista ima dosta toga na malom smartu ali kad sam ga isterao s placa da probam vec na prvom drugom kilometru pocelo da se osecaju uljna isparenja i tu je bila tacka.
Nakon toga sam okrenuo celu stvar na zajebanciju da su na kraju cekali da me se otresu ( znao sam da moram da se iskuliram sebe radi )

Naravoucenije za malu decu bi bilo Svaki licni zez okreni na smeh humor i salu na tudji racun jer ko ih ***ebee pare su kod mene!!!
zoranGROS
Korisnik
Postovi: 95
Pridružio se: 27 Mar 2009 22:09

Post od zoranGROS »

Resili smo zadatak Smart, taj mali auto usrecio je jednu mladu damicu i ako se moze reci da autic lezi zenskama to je ovaj. Neverovatna stvar da se jedno na drugo prilagode za 10 minuta .Toliko o prvom danu.
Slika
Slika
Poslednja izmena od zoranGROS u 17 Apr 2010 01:56, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
Joe
Korisnik
Postovi: 249
Pridružio se: 15 Feb 2010 11:51
Lokacija: Novi Sad

Post od Joe »

Čestitam !
Lep autić, nek vas služi dobro.
Pozdrav
Nije važno šta kaže, nego ko kaže !
pecaros021
Korisnik
Postovi: 103
Pridružio se: 23 Avg 2009 19:49

Post od pecaros021 »

čestitke i od mene da ga vozite još dugo!!!!!!
rođen da peca osuđen da radi
kamper
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 05 Jan 2009 20:50

Post od kamper »

lep, kao lutka.
vozi ga i uživaj.
Odgovori