STA IMA NOVO DANAS (opsta tema )

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Hvala ja ga jesam kupio ali je namenjen onoj maloj damici, Kazu da sreca nema meru , postoje osobe koje to stvarno umeju da to pokazu kao sto je moja cerka ume , zeleo bi svakom tati da dozivi takvu reakciju
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Puno uživanja u vožnji poželi mladoj dami i naravno, kad Smart "poraste" da postane Porshe!

Slika
Poslednja izmena od mustang u 14 Apr 2010 22:32, izmenjeno 1 put ukupno.
Omnia mea mecum porto
zoranGROS
Korisnik
Postovi: 95
Pridružio se: 27 Mar 2009 22:09

Post od zoranGROS »

Tmuran i kisovit dan u kombinaciji sa ponedeljkom pa i nije neka pozeljna kombinacija, na to da dodam i stanje opisano kao "dan posle" . Najbolje sto u ovom trenutku moze covek pozeleti da sto pre prodje.
"Dan posle" je izraz koji ja dozivljavam kao vreme posle velikih proslava, skupova ,zurki i slicnog tipa manifestacije.
Meni se juce desio jedan takakav dogadjaj za koji je bio banalan povod moj rodjendan a realan da sam par proslih godina sa mojim prijateljima poceo vidati po ruckovima i slicno po noci odlazimo kuci ko da imamo "kokosije slepilo" I tako imao sam ideju da se okupimo na sto bi klinci rekli ZURKU posle poziva istih red je bio da se sve i organizuje za tu priliku a kao nam ne prilici da pustamo ploce i slicno zamolio sam takodje prijatelje muzicare da pomognu ideju. Rezultat je bio fantastican veliki bend svirka samo za nas bez pauze skoro 5h do najsitnijih sati pretvorila se u karaoke obracun u djuskanju pevanju mladjih sa starijima, (mladji su konobari , konobarice , sankeri i ostali koji su radili i rade u "mojoj kuci") i pomalo pripiti skoro profesionalci za zurke i muziciranje iskusniji- stariji takodje, provlacila se neizbezna pop svirka , rock od Bore corbe do Van Goga i drugih i na kraju narodnjaci gde smo mi matorci imali sansu jer se klinci loze na proverene starije pesme. Simbioza je fantasticna i sigurno ce ostati u memoriji kao recept za dobar provod ili ti dobru zurku.
Na zalost slike sa ovakvih dogadjaja nemam i ne pravim ih namerno pa nemam sta da prikazem , pomalo sebicno takve trenutke cuvam samo u mojoj memoriji jer mislim da su tu neizbrisiva i najbolje zbrinuta, sto se forumasa tice hteo sam ovaj dan da malo pokrenem i koliko toliko prepricam situaciju.
Pozdrav
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Od kada je rodjendan banalan povod? U svakom slucaju zelim ti da u istom ritmu i dinamici docekas 100 god. a da ti mi igramo na stolu.
pecaros021
Korisnik
Postovi: 103
Pridružio se: 23 Avg 2009 19:49

Post od pecaros021 »

i ja i ja
rođen da peca osuđen da radi
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Slovencima pukao sajt caravaning, koliko sam ja ukapirao prvi utisci su da im je pukao server da li trajno ili ne videce se sada rade na necemu sporom i sa potpuno ispocetka. Ako je nekom nekad pukao kompjuter i sve otislo u nepovrat zna kako su to nenadoknadivi gubici u odnosu na podatke arhivu ...
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Slovenci povratili podatke, preziveo sajt
zoranGROS
Korisnik
Postovi: 95
Pridružio se: 27 Mar 2009 22:09

Post od zoranGROS »

Evo kako je bilo danas na Adi ciganliji Kao da je doslo leto
http://img709.imageshack.us/g/fotografija0078.jpg/
Poslednja izmena od zoranGROS u 01 Maj 2010 22:16, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Prelistavam danas po internetu, pa pogledah i malo Slovence kako su proveli praznike. Vidim da se bore da odrze sajt ostali su tekstovi ali su se izgubile SVE SLIKE sto je meni i bilo najinteresantnije kao rubrike : ideje za kamp vozila ( prakticna resenja ) u takvim rubrikama nije ni trebao tekst sve je bilo jasno i zaista korisno. Ali cega vise nema nema i to je to dok ponovo ne stave kolaze po sajtu smaraju sa jadikovkama. Za neupucene adresa je : http://caravaning.si/
Nadam se da su i nasi clanovi proveli praznik kako dolikuje proleterskom duhu. Imao sam priliku na TV-u da vidim dva tumacenja sindikata Srbije
1. radnicima je super i udaraju po rostilju slave slobodan lep dan , srecu se sa porodicom i prijateljima
2. treba iskoristiti snagu sindikata i pokazati snagu transparentno na ulicama. Tajkunima dati na znanje da moraju socijalnu pravdu staviti kao primarni moto ! (utopija )
Da nebi ispala politicka tema primeticemo da smo (U Srbiji) udarili bre lepo po prasicima , jagnjicima voli narod druzenja i nerad i ovako nista specijalno nebi ni zaradili, pa kad je vec tako...
Tako mic po mic gledaju nas gospoda odabrana od strane te radnicke klase, seljaka i ostale postene inteligencije i po kljucu malo lepo malo nije POSKUPE NAM BENZIN ZA 3 KINTE. Ma kakvi porezi nameti i takse to placamo jednom godisnje ovako svaki po naosob svaki dan. Gledam tako ove moje igracke i jeza me hvata od cene benzina. USTVARI ako bolje sagledamo situaciju Srbi imaju najvise sanse da prvi uvedu Ekologiju i alternativna pogonske uredjaje u svoja vozila KAO LIDERI U EUROPI, naravno zbog ogromne cene benzina i maziva takodje + dodati putarine i takse na kamper vozila. Tako DA svi pomalo razmisljajmo ostruji , solarnoj energiji , snazi vetra, ponekoj nizbrdici i ostalim eko pomagalima !
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Vrlo tih prvi radni dan posle praznika. Očekivao sam prijavu vise putovanja i informacija o nekim interesantnim vikend destinacijama.
Ali tu je jedino verni i numorni Gros koji nam razbija ovu postprazničnu monotoniju.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Ajde ljudi Ja jedino sto sam bio do Ade Ciganlije za 1.maj i postavih slike , za 3-4 dana bice i pravi album kad se otisnem skoro sam srededio sve kockice. Do tad verujem da ima i od Vas koja putesestvija.

Slika
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Pomogni te ljudi prepisujem se sa Slovencima na forumu dosadilo mi da vide Beograd kao burek i jeftine cevape da se parkiraju po mracnim parkinzima da ima se slucajno ne naplati. Velicaju dozivljaj iz Titove vecne kuce... ja sam pokusao da napisem neku rec dve pa ako se cuje cuje

Dragi Slovenci citam sa ove teme koja su to mesta koja Vas zadrzavaju u Beogradu i skoro ne mogu da verujem da se ne koristite turistickim brosurama i aktuelnim desavanjima u mom glavnom gradu. Prosto mi je neverovatno da svi spominjete "burek i cevape" pa i jedno i drugo jelo su Bosanski specijaliteti koje sam siguran da ima i kod Vas sve vise i vise ! Ako hocete da znate koji su srpski specijaliteti probajte naprimer "KARADJORDJEVU SNICLU" ima skoro u svakoj kafani -restoranu odlicno ide uz SOPSKU salatu i odaberite neko dobro pivo takodje domace.
Pored TITOVOG groba valjda ima jos nesta vredno Naseg grada , kad gledam na TV-u posetu ovoj "turistickoj instituciji"prosto ne mogu da odolim da ne analiziram lica "FACE" tih turista, pogledaj te Adu Ciganliju i njen park gde mozete parkirati i nociti sa KAMPEROM na takim pozicijama koje ce te prepricavati danima , kako izgleda luka gde pristaju najduzi recni brodovi iz cele Europe Spalavovi i restorani duz dve velike reke da ni blize ni dalje nema takvih . To ne znaci da se mladi ljudi napijaju i bahate , vec provode po svim normama civilizovanih ljudi.
Silikonska dolina Sto ne kaze neko da u toj ulici postoje 5 Internacionalnih restorana , kako to citam ispada da je seljacki korzo za plavuse.
Ne mogu vise nabrajati o Beogradu morate sami otkrivati deo po deo. Ja to cinim polako i godinama i opet se iznova iznenadim.
Sto se sigurnosti tice jer vidim da se provlaci skoro kroz svaku recenicu, pa Vi imate susede Italijane , ima li vecih lopova od njih? Realno!
Nema potrebe da se parkirate po coskovima normalno koristite parkin prostor za putnicka vozila ili javne na otvorenom garaze za "B" kategoriju ima ih :NA SRED SLAVIJE, DONJI GRAD DORCOL, ZELEZNICKA STANICA, SAJAM, ADA CIGANLIJA ..." kao sto vidite sam centar grada, svi druga parking mesta su besplatna u samom centru za "b" kategoriju od 21-07h ; subota 14- ponedeljka07h ostalim danom se placa SORY.
Zao mi je sta Vam se desilo sa sajtom , navikao sam da gledam slike . Pozdrav
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Da li je gornja slika taze, tj. od ove godine?
Omnia mea mecum porto
zoranGROS
Korisnik
Postovi: 95
Pridružio se: 27 Mar 2009 22:09

Post od zoranGROS »

Da slike su od 1.05.2010. Izadjemo zena i Ja malo po Adi Ciganliji da vidimo desavanja kod zicare za skijanje na vodi sto je moja dugogodisnja ljubav , puno vremena sam potrosio na zici i svaki put rado obidjem tih par restorana . pored zicare koja je ove godine napravila dodatni ugostiteljski prostor na terasi u novom ruhu su se postavili nove baste DZAST VANILA , SEX I GRAD i drugi par do njih svaki super izgleda ,. Preostalih 30-40 mozes oko jezera obici vozom sa polascima na pola sata, biciklom ,rolerima ili peske oko 5 km. Veruj mi da je atrakcija veca od svega u Beogradu . Mozes uci s kamperom u centralni deo (parking se naplacuje na rampi) i odabrati neko parking mesto kod golf terena ili restorana ili na obali Save ili kod kajakasa ili....Odatle Obidji preostale interesantne delove Beograda ima 3-4 km do Terazija.
Abum je takodje od 1.05:
http://img709.imageshack.us/g/fotografija0078.jpg/
Poslednja izmena od zoranGROS u 05 Maj 2010 21:33, izmenjeno 1 put ukupno.
zoranGROS
Korisnik
Postovi: 95
Pridružio se: 27 Mar 2009 22:09

Post od zoranGROS »

slika danas , malo oblaka , restoran Usce ,u daljini spomenik Pobednika
Slika
Odgovori