STA IMA NOVO DANAS (opsta tema )

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Pozdrav sa Bleda (na zalost kisovitog).
zoranGROS
Korisnik
Postovi: 95
Pridružio se: 27 Mar 2009 22:09

Post od zoranGROS »

Marta nasao sam adresu za malog smarta kako se menja sijalica na faru gde se sipa voda za sofersajbnu lalo se.... ljudi objasnili u slikama
http://translate.googleusercontent.com/ ... O1TAlbrQJA
zoranGROS
Korisnik
Postovi: 95
Pridružio se: 27 Mar 2009 22:09

Post od zoranGROS »

Za Admina zagubio sam negde licnu adresu predsednika tog kluba ali imamo zvanicnu sa njihovog Sajta:
http://www.kamperivojvodine.com/
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Sta ima novo, pa jedino sta je drugacije je da se aktivnost na sajtu smanjila . Cinjenica da je pred letne zatisje i da se prave parice za leto mozda i opravda slabu posecenost sajta. Raduje me sto se svremena na vreme pojavi po neko ne nov nego ko do sad nije ucestvovao u radu foruma za savet i slicno, kazu da se i ima sta procitati pa uredjenje rubrika sad ima i povratnu reakciju a naredni napori smisao.
Steta sto putopisi nisu bas jaca strana foruma , ipak nadam se da ce ovog leta biti dosta materijala da od toga napravimo dobar pregledni vodic po destinacijama.
Kisni dan danas pokazuje da priroda ima svoje cudi i neretko nas sve iznenadi , da li prognoze za ovaj prvi letnji mesec tacna ili ne videcemo svejedno istaknu cu tabelu pa sta bude!
Slika
nidacon
Korisnik
Postovi: 84
Pridružio se: 23 Maj 2011 00:07

Post od nidacon »

vratio se sa puta i vise od 4500km predjenih. Dugujem jos Pariz i Zenevu kampove, ali samo da se malo uhvati vlaznog Beogradskog vazduha. Gros svaka cast, ti si neumoran!
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Slika
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Nedelja je dan odmora i posvecen porodici , pa tako i ova . Meni se desava da mora da sam na poslu pa vidim u ovim prepodnevnim satima da je uglavnom takva poseta po restoranima.
Ocigledno da se vecina ljudi vratila sa odmora i uziva u preostalim slobodnim danima ukoliko deo odmora nisu ostavili za zimovanje (sto moram reci da je minimalni broj takve pojave primeceno) razlozi su mnogo dublji i za nase okruzenje cesto i objektivni. Necemo sad o zimi ona ce doci hteli ili ne.
Siguran sam da je i deo clanova foruma pristigao kuci s odmora pa malo da aktiviramo forum.
Utisaka sa letovanja i materijala ima , ja sam pokusao nesta od toga i da napisem, takodje cu zatraziti misljenje u narednom periodu za iskustva jesenjih putovanja.
Prijatelj mi je ukazao na nama blizu destinaciju i preneo utiske kojim me gotovo zatrpao. Rec je o poseti letovalista na obali Balaton jezera.
Nisam bas bio rad da letnju Grcku pricu zamenim za Madjarski Balaton ali jesen stize pa tako ova ideja postaje sve interesantnija.
Pozdrav
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Najavljujem malu TV reportazu o Kamper vozilu i nacinu na koji je nastao moj kamper nasnimili smo ovih dana nesto materijala .
U cilju ( nadam se da je poruka u tom pravcu) populacije ovog tipa turizma u nasoj zemlji i nacini na koje smo se dosetili da nacinim tako vozilo

Realizacija emisije na Enter kanalu emisija nosi naziv TOP TRUCK subota 25.09.2010. u 16.30 h a na Art kanalu u sledecim terminima...
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Nije da se preskoci i da se nekaze neka rec o zemljotresu koji se sinoc dogodio.
Istina je da nije kamperska tema , pa ipak i ako sam navikao na ljuljanje mog objekta na vodi ovo sinoc je definitivno drugacije , sitno podrhtavanje uz skripu stolarije. POMISLIO SAM DA SE RADI O OLUJU na trenutak .
Druga stvar koja mi je kao FLES prosla kroz glavu da eto ida se desi bedak imam rezernu kucu - kamper.
Znam da zvuci glupo ali eto spasa i u takom trenutku.
Nadam se da su nasi prijatelji s juga ok cuo sam se telefonom sa prijateljicom koja je u Kraljevu na 4. spratu, ne moze da preprica taj osecaj straha i panike . U njenoj sobi poprilicno nove zgrade stvari su se same ispremestale iz sobe u sobu a zid ima crtu pukotinu da se provuce papir na drugu stranu. Nespremni ljudi na ovakve situacije boje se svakog suma .
Verujem da ce se oglasiti kamperi s juga i opisati dogadjaj
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Groš, ja u Nišu nemam te kanale. Da li imaš neku drugu varijantu da ko nema te kanale pogleda reportažu?
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

A mislis na reportazu koju su pravili o mom kamperu. Ma jedan deo emisije o kamionima TOP TRACK nista specijalno par minuta mali miks o sastavljenim elementima prikolica na kombi vozilo(ako si pogledao reportaze sa temom kako nastaju kamperi ) to moze svako da napravi , Jedan deo dialoga je kako uzivati sa takim vozilom,i spomenuo sam camper club beograd -forum mesto gde se mogu procitati iskustva ljudi koje vec imaju takva vozila.
obecali su mi da ce mi dati cd sa temom iz emisije pa cu ga staviti na yuo tube.
Jel imas plan za posetu Kopaoniku prvih 10 dana postoji veliki popust na ski pasSlika
Odgovori