sajam automobila 2010.

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Sajam automobil SRBIJA 2010. posetio sam medju prvima , prvog radnog dana po otvaranju pa ajde da otvorim temu. Osvrnucu se na onaj deo izlagaca koji su interesantni za nase interesovanje, sva druga zapazanja sa sajma siguran sam da ce ostali mediji bolje obraditi i prestaviti gradjanstvu.
Dan se trefio sa oblacnim vremenom uz provejavanja snega tek da se zima ne preda jos neko vreme, fanfare nisam video sto se otvaranja tice hale su bile napunjene skoro kod nas svih vidjenih modela, sjaj reflektora i egzibiocizam mladih devojaka koje se usluzno vrte oko uglancanih vozila prave sajamsku sliku .
Obisao sam sve standove sa automobilima sta reci moje misljenje otprilike nije opste (jedan period mog zivota su automobili za mene bili roba) tako ne cu o mom sudu, jednostavno dobra prestava s puno glamura . Istakao bi recimo pomak sa klasicnih terenaca koji su vozeni po gradu sad su suzuki , skoda dacija, kinezi, i ko sve ne napravili gradski da kazem djip sa pogonom na 4 ili na 2 tocka ali tako da neprimetna vizuelna razlika. Toga sam bas imao prilike da vidim dosta u kategoriji novine. Svakako su svi istakli na ciframa (----) kao popust banke se naredjale ko kiosci nekad pa koga ko navata.
Takodje su bili u ponudi vozila za camping dosao je Slovenac sa picapom nisanom , takodje se na parkingu video indentican izneo je i jedan Kipor agregat od 1 kw i 2 kw, kao i adria sa tri modela kombi preradjen, kamper sa cubom i jedan integrisan na reno master platformi. U istom redu je bio i nas Admin Dusan sa avianom, naravno da smo se pozdravili malo popricali o sajamskom interesovanju za kampere sto mislim da postoji i ako ruku na srce cene su da li reci kako za koga ??? Doslo neko vreme da kazes da je skupo nekako te sramota svako ce za sebe.
Da neduzim sigurno ce biti i drugih misljenja i impresija pa da ostavim prostor.
A da napomena od vasarista sa hranom i picem nema nista ili dodjite siti ili planirajte van sajma rucak ili sta drugo !
Pozdrav

http://img291.imageshack.us/img291/3954 ... gd2010.jpg
zoranGROS
Korisnik
Postovi: 95
Pridružio se: 27 Mar 2009 22:09

Post od zoranGROS »

Slika
Odgovori