RV CAMPER U SRBIJI

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Imam tu slobodu od Admina da stavim na forum slike i napisem koju rec o prvom zvanicno vozilu '' RV'' sa sedistem u Srbiji.
Znam da bi me neki sada demantovali po raznim saznanjima (da postoje i druga) , mozda je moje ne znanje veliko ali posle vise tv emisija stranih televizija imao sam zadovoljstvo da udjem u jedno tako fabricki nacinjeno vozilo koje ce se maticno kretati iz Srbije .
Entuzijazam i energija Admina svakako su omogucili da se od sad ovaj primerak sepuri po raznim prilikama sirom Srbije , nije tajna cak sta vise preporuka da se kao i drugi kamperi iz asocijacije LHC rent mogu iznajmiti po raznim osnovama i potrebama , kao i mogucnost brendiranja po njegovim bokovima.
Za poslovne ljude ,prezentacije i ekstravagantne trenutke zasigurno ce postati reprezent iz Srbije.
O tehnickim detaljima mogu reci par zapazanja one koje covek primeti cim se uhvati za bravu su stepenice koje sa senzorom primeti vasu zelju i u trenutku se opruze pred vas, vrata teska tek da prvi kontakt ostavi utisak stabiliteta i masivnosti, o tapaciru enterijera moze se reci da vas americki stil odma impresionira sa masivno utopljenim tapacirom toplim pastelnim bojama i poprilicno predimenzioniranim komforom koji Evropska vozila kakve vidjamo nemaju ni blizu. Sa par pokreta na dugmicima se prostor za boravak i spavaci deo prosiruju naravno skoro besumno, pustaju se hidro stabilizatori iz sasije i postaje stambena jedinica konforna za vise clanova, o klimi agregatima koji dopunjavaju da vas konfor cini stalnim ne treba mnogo pricati, predpostavljam da je pouzdan i sigurno osmisljen bez greske. Definitivno pozeleo bi onom ko moze da uziva u ovoj kamperskoj napravi puno uzivanja i mnogo kilometara.

http://img704.imageshack.us/g/dscn0608mcopy.jpg/

Slika
Poslednja izmena od groskamper u 11 Maj 2010 00:23, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Juče, 17.07.2014. prošla je kroz Šabac kolona kampera iz Slovenije. Bogami ih je bilo podosta. Krenuli su verovatno put Valjeva, a posle ko zna.
Iako mi je srce bilo puno, uočio sam da su bili baš zbijeni, jedan do drugog. Kolona je bila dugačka cca 50/100m, što znači ozbiljnu prepreku na putu.

evo i slike

Slika
Odgovori