APRILSKA CASKANJA

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Hajde da malo suzimo prostor za caskanja uz preporuku da se otvaraju nove teme zasebno. Pozdrav za Stojana.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Gde je ko bio za vreme praznika? Ja sam imao kucne aktivnosti sa decom i radove u basti.
Bio sam jednu noc sa kamperom na Adi gde sam prespavao sa mladjom cerkom na njen izricit zahtev. A i pravio sam drustvo kolegi, koji je prvi put sa Winnebagom boravio u prirodi sa porodicom. Napravio sam citavih 10km putovanja.
kamper
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 05 Jan 2009 20:50

Post od kamper »

U mojoj porodici uskrsla je odluka o kupovini BURSTNERA ixeo plus u toku ove sezone.
Admin se zajedno sa nama, iskreno raduje.
A i bilo je teško...
nidacon
Korisnik
Postovi: 84
Pridružio se: 23 Maj 2011 00:07

Post od nidacon »

Bravo, cestitam, a vala i bilo je dosta laznog predstavljanja kao KAMPER
kamper
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 05 Jan 2009 20:50

Post od kamper »

hvala nidakon.

ostaje još samo da preživim finansiranje.

posle slavimo.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Pronasao sam slike po imenu i modelu kampera , sta reci svaka cast iskrene cestitke, sve muke se zaborave sunce i novi izazovi su pred tobom !

CESTITKE
zoranGROS
Korisnik
Postovi: 95
Pridružio se: 27 Mar 2009 22:09

Post od zoranGROS »

Pomislih da pokazemo ljudima kako se ZIVI SA SAVOM NA SAVI A OPET U BEOGRADU nacinio sam ovaj mali video snimak sa uzasno ukomponovanom muzikom i nikakvim darom za reziju ali sa velikom voljom da prikazem ljudima reku Savu iz malo drukcijeg ugla nego sto to cini TV sa mostovima i ofisialnim prikazom kejova obale.
Snimci su iz razlicitih vremenskih razdoblja i odabrani nasumice , ipak se nadam da ce biti interesantni i sigurno do sad neprikazivani u susret letu.

http://www.youtube.com/watch?v=CtbPCTkYYbg

Pozdrav
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Grose, da nije tvojih optimistickih priloga i komentara, lako bi mogli da padnemo u depresiju.
Srecom to ne das, pa ti hvala od srca.
kamper
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 05 Jan 2009 20:50

Post od kamper »

Gros, hvala na iskrenim čestitkama i željama koje donose pravi vetar u leđa.

Inače, porodica se odličivala između kampera i šamaranja "ministra sa sertifikatom".

Ipak smo se odlučili za korisniju i lepšu aktivnost.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Ma super narode , danas sam dobio onaj mali filmic sa Kopaonika ustvari jedini kojeg imam direkno sa staze. Radi se o relaciji Pancic-- Duboka verujem da prepoznajete, dodao bi da je poprilicno bilo mekog snega , brzina nije neka ali svejedno lepa uspomena.

http://www.youtube.com/watch?v=3Hrou0hhH84

Pozdrav
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Bas ti zavidim sto si uspeo da iskoristis zadnji sneg sa lepim vremenom za skijanje. Ali sa ovim filmićem kao da smo i mi bili s tobom.
Omnia mea mecum porto
zoranGROS
Korisnik
Postovi: 95
Pridružio se: 27 Mar 2009 22:09

Post od zoranGROS »

Marta jesi li jos na putu ili si seigao kako sluzi smart jesi li ga transportovao sa sobom.
Nagledao sam ih se ovih dana na oglasima donecu odluku u 15 dana , jeftiniji su kod nas nego preko naravno za one preko +put troskovi odjave tablice osiguranje spedicija carina porez+registracija= kod nas JEFTINIJE
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Jos sam na putu. Vracam se sutra pa cemo malo preneti utiske sa putovanja. Za Smarta ima vremena.
Korisnikov avatar
Joe
Korisnik
Postovi: 249
Pridružio se: 15 Feb 2010 11:51
Lokacija: Novi Sad

Post od Joe »

Jel neko zna sta je sa Martom, vec je trebalo da je tu,
barem po zadnjem javljanju ?
Jedva cekam da nam opise svoje putovanje do Spanije.
Pozdrav
Nije važno šta kaže, nego ko kaže !
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Bice i opisa, samo malo da se aklimatizujem. Cestitke Grosu za Smarta i da cerka (sada vec moja koleginica-a i boja je ista) dugo i bezbedno vozi.
Odgovori