Predstavljanje novih članova

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Predstavljanje novih članova

Post od groskamper »

Neka ova tema zapocne sa OSNOVNIM PODACIMA novopridoslim clanovima naseg Camping cluba Beograd
Bilo je vise primera da se novi clanovi prestavljaju po raznim temama sto za posledicu ima da se izgubi vremenom ode u arhivu tako da ce ovaj naslov pomoci.
zeljo
Korisnik
Postovi: 22
Pridružio se: 28 Maj 2010 18:48

Post od zeljo »

Pozadrav svima...sto se kampovanja tice vise preferiram ranac na ledja I sator na livadu ali u zadnje vreme se polako prebacujem na kampere cak sam I zapoceo izradu svog licnog tako da cu da vam malo dosadjujem sa bezbroj pitanja...inace u pitanju je prerada FAPa 2026 ali o tome u drugoj temi...
pecaros021
Korisnik
Postovi: 103
Pridružio se: 23 Avg 2009 19:49

Post od pecaros021 »

stavi neku sliku da vidimo dokle si stigao
rođen da peca osuđen da radi
zoranGROS
Korisnik
Postovi: 95
Pridružio se: 27 Mar 2009 22:09

Post od zoranGROS »

Krej dobro dosao na forum ,verujem da ces dopuniti nase delovanje na forumu iskoristiti iskustvo mnogih clanova okupljenih oko zajednickih ideja.

Naravno da postoje prednosti kamp prikolica , znam odmah par cinjenica koje cu napisati.

Prikolice nove generacije NICIM apsolutno ne zaostaju po opremljenosti u odnosu na kamper
Nabavka takog vozila je bitno jeftinija od kampera
registracija bitno jeftinija od kampera
Kada je ne koristite a stacionirana je u kampu a vucno vozilo koristite za obilazak okruzenja gde se nalazite { sto je za bitno jednostavnije od velicine do potrosnjegoriva za tu svrhu}
Takodje kad je Kuci vucno vozilo koristite za svakodnevne potrebe .
Kad dodje situacija da se zameni vase vozilo drugim ili neka druga potreba to je svakako jednostavnije nego zamena kampera za neki drugi i slicno.
Voznja kretanje do neke destinacije je mozda prijatnije u sedistu nekog kvalitetnog automobila koji vuce prikolicu nego u sedistu kakvog kombija koji je u stvari baza za kamper.
Verovatno postoji jos razloga u korist prikolice
ALI ALI KAD BI BIO U SITUACIJI DA BIRAM UVEK BI ODABRAO KAMPER !

Pozdrav
Korisnikov avatar
Joe
Korisnik
Postovi: 249
Pridružio se: 15 Feb 2010 11:51
Lokacija: Novi Sad

Post od Joe »

Pozdrav novom forumasu Krej-u !
Mislim da je Gros sve lepo napisao, malo toga bi se moglo dodati, ipak bih izabrao kampiku.
Nije važno šta kaže, nego ko kaže !
Korisnikov avatar
Joe
Korisnik
Postovi: 249
Pridružio se: 15 Feb 2010 11:51
Lokacija: Novi Sad

Post od Joe »

Za Krej-a

Kampika je nadimak za kamp kucicu, autodom je ono sto nazivas kamper,
a osoba koja kampuje se oduvek zove kamper (mnogo pre pojave autodoma).
E sad kako volis.
Pozdrav
Nije važno šta kaže, nego ko kaže !
BoskoTambo
Novi korisnik
Postovi: 4
Pridružio se: 04 Maj 2011 21:46

Post od BoskoTambo »

Da pozdravim sve .

Evo uspeo sam da se registrujem pa da se prijavim .

Ja sam Bosko iz Beograda inace Zoranov komsija iz kraja.

Prvo kampovanje prosle godine sa suprugom i dvoje dece u dva mala satora .
Posto je supruga godinama kampovala sa roditeljima kao mlaca nije bilo problema tipa buba i slicnih stvari ,a deca se odusevila i prihvatila kampovanje naravno idemo dalje.
Prikolica kupljena i spremna za bezanje iz grada ,pa vicacemo se po putevima i kampovima.
chateau_83
Novi korisnik
Postovi: 4
Pridružio se: 28 Apr 2011 10:34

Post od chateau_83 »

Pozdravljam sve clanove CCB foruma.
Ja sam Zeljko i zivim u Podgorici. Gostujem kod vas i crpim vasa iskustva dok se ne nakanim da napravim CC CG forum :)
Vlasnik Kamp prikolice ciji naziv i godiste odgovaraju mom nicku.
Proslog ljeta kampovao na ulcinjskoj Velikoj plazi 2 x po 15 dana, van kampa, 30 m od obale.
Iako stara, prikolicom sam vise nego zadovoljan jer je veoma ocuvana.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Dobrodoslica novim clanovima , naravno podrska za sva putovanja , pokusvamo ovako organizovani da olaksamo cinjenicu da se sto lakse odrzavaju i lepse koriste nasa vozila i prikolice , za uzvrat ocekujemo sto vise vasih putopisa i slika sa raznih destinacija .
Zoran
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Pozdrav svima
Ja sam Dušan, iz Zemuna sam, nisam trenutno motorizovan, ali je planirana nabavka ili gradnja kampera u ovoj godini (ili bolje reci u narednim mesecima).
Pratim ovaj formum već neko vreme i imam sve pohvale.
Nadam se skorom viđenju (najverovatnije u Zasavici 14-15.05.), a do tada mi ostajte dobri i zdravi.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Jos jednom dobro dosao u ovo drustvo , Posebno ce zadovoljstvo biti sresti se u Zasavici.
Vecina krivaca sto su ovakvi tekstovi i teme na forumu ce biti locirani tamo ( u nadi da se pojavi mustang i jos nekoliko clanova sa juga Srbije ) .
Đorđije
Novi korisnik
Postovi: 1
Pridružio se: 02 Jun 2011 23:22

Post od Đorđije »

Поздрав!
Морао сам се регистровати да вам се захвалим на одличном форуму кога већ дуго ишчитавам и тако... Хвала!
Иначе сам већ пар година опсједнут изградњом офроуд кампера на бази неког лаког камиона и имам хиљаду планова око градње ал ће морати да причекају озбиљнију финансијску инјекцију... Ја сам спор али упоран - бићете обавијештени свакако јер ће ми и савјет по неки бити потребан.
Odgovori