Predstavljanje novih članova

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Predstavljanje novih članova

Post od sprinter »

Dobro došao. Drago mi je da si konačno kupio kamper. Izgleda obećavajuće. Želim da sa porodicom provedeš puno lepih trenutaka sa svojim novim "ljubimcem", da Vas uspešno prati na svim putovanjima.
Kako ti je ime Jovan, pazi ga i mazi i zovi "Đole".
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: Predstavljanje novih članova

Post od šukitaxi »

Hvala lepo
RadovanKombeza
Korisnik
Postovi: 6
Pridružio se: 13 Sep 2016 09:11

Re: Predstavljanje novih članova

Post od RadovanKombeza »

Pozdrav svima!
Ja sam Radovan iz Kule. Od proletos sam i ja usao u ovaj svet, naime, napravio sam improvizovani kamper od vw t3, koji se zove ''Kombeza'' :D
Ovako je to izgledalo ovog leta....

http://dodaj.rs/image/3589.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Re: Predstavljanje novih članova

Post od ljubomir372 »

Pozdrav Radovane.Dobrodosao u družinu.Sto se tiče kampera važno je da odgovara tvojim potrebama a i od nečeg mora da se krene.Samo napred i Uživaj.
Pera Ford Big Merlin
Korisnik
Postovi: 16
Pridružio se: 06 Mar 2016 21:27

Re: Predstavljanje novih članova

Post od Pera Ford Big Merlin »

Pozdrav i dobrodosao u familiju ljubitelja prirode i putovanja. I ja sam krenuo sa T3 MULTIVANOM. I sad mi je zao sto sam ga prodao bez nekog razloga, i godinama jurim da ponovo naletim na neku dobru"trojku" po mom ukusu.Koliko vidim dao si ljubimca na dobos,jel nisi zadovoljan snjim ili si ga prevazisao...
RadovanKombeza
Korisnik
Postovi: 6
Pridružio se: 13 Sep 2016 09:11

Re: Predstavljanje novih članova

Post od RadovanKombeza »

Jedini razlog je taj sto sam ga prevazisao. Zelim neki u koji mogu da smestim 4 osobe da spavaju komotno. Trenutno ima jedan u oglasima koji mi je savrsen za prepravku, pa sam sad i cenu spustio, samo da ga prodam dok mi onaj nije pobegao. Inace, ovaj obozavam, za moje potrebe je odlican. Ovog leta sam u njemu proveo sigurno 30 dana, i bio odusevljen, ne samo ja, nego i svi moji prijatelji koji su putovli sa mnom, a bilo ih je dosta :D Nismo mi samo kamperi, nego i avanturisti :D
Korisnikov avatar
GorchaHY
Korisnik
Postovi: 74
Pridružio se: 26 Sep 2016 13:28
Lokacija: Jagodina

Re: Predstavljanje novih članova

Post od GorchaHY »

Pozdrav svima!

Gorča iz Jagodine. Uvek sam bio u fazonu kampovanja, bilo da je to u pitanju šator, kamp-prikolica ili kamper. Apartmani, hoteli, TV, klima i slično me jednostavno ne zanimaju, to imam i u kući :D
Kao što sam rekao, od šatora do kampera. Trenutno koristim Peugeot-ov kamper. Imam i furgona DAK-a (iz Citroen-ove familije), koji je urađen za kampovanje. U izradi je (po mojoj meri i želji) još jedan stariji Citroen-ov HY.

Nadam se lepom druženju, kako ovde u vurtuelnom svetu, tako negde i u stvarnosti :thumbup:
luckyman
Novi korisnik
Postovi: 1
Pridružio se: 02 Jan 2017 18:09

Re: Predstavljanje novih članova

Post od luckyman »

Pozdrav svima,
Miroslav, Beograd. Vlasnik kampera Fiat Ducato 2.3. Od skoro, najzad se ostvarila dugogodisnja zelja. Volimo kamping, putovanja, nadam se dobrom druzenju.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Predstavljanje novih članova

Post od sprinter »

Dobro došao u Klub. Mi smo se u zadnje vreme baš uspavali, ali to ne znači da se nećemo uskoro probuditi još svežiji i orniji na Forumu. Nadam se da ćeš uživati sa kamperom, želim tebi i tvojoj porodici puno preveženih km i pregršt lepih uspomena sa "kućnim ljubimcem".
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Re: Predstavljanje novih članova

Post od Sokol »

Ja i Gorcilo smo se videli u Asprovalti , drago mi je da je sa nama i dobro dosao.
YU1PSO
Aleksandar Saša
Novi korisnik
Postovi: 4
Pridružio se: 22 Sep 2017 13:06

Re: Predstavljanje novih članova

Post od Aleksandar Saša »

Zdravo ekipo,

zovem se Saša i živim u Beogradu. Trenutno imam kampera Citroena i 1989god.Toliko za sada. Pozdrav!
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Predstavljanje novih članova

Post od sprinter »

Pozdrav Saša, dobro došao na Forum.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Re: Predstavljanje novih članova

Post od mustang »

Dobro došao na forum!
A ako si raspoložan vidimo se u Jugovu sledećeg vikenda.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

JUGGOVO-29.30.SEPTEEMBAR i 1.10. 2017.

Post od Sokol »

Pozdrav kolege, sinoc san razgovarao sa vlasnicom rostilja ZAR ,dogoovor je ovakav: Mesano meso na dasci tu spada, belo meso, raznjic, cevap, kremenadlla, koobasica, kiloogram nemoze dvoje da pojedu, sve to spakovano na daski moze po dva kg. Pomfrit gratis, sve to isporucuju na licu mesta vruce i sveze za 700 din./kg.To je za zajednicku veceeru oko 16h.Moze i pojedinacna porudzbina ima i pastrmka 900 din.Kg, krilca 400 din.Kg. Donecu ja spisak i cene moze da se naruci i donose na licu mesta bez nadoknade, neemoj te da se trudite oko rostilja ima sve i to povoljno ispeceno i doneseno vruce.Da vidimo kako ce mo za muziku, mogu i to da obezbedim samo za baksis ,toje muzika koja je bila u Sisevac. Voleo bi da se po ovom pitanj izjasnite sto pre.Salatu i pice cemo sami obezbediti
YU1PSO
Korisnikov avatar
Vasko_BG
Novi korisnik
Postovi: 1
Pridružio se: 26 Sep 2017 14:40
Lokacija: 42.730718, 23.266258
Kontakt:

Re: Predstavljanje novih članova

Post od Vasko_BG »

Pozdrav svima iz BULGARIA
Zovem se Vasko i živim u Sofia, imam kampera niesmann+bischoff flair 6000i 1996 god. Pricham malo srpski i molim vas ne smeite se :D :D :D
Nash kemper-klub bio bi zadovoljen da se druzimo.
Hvala Sokol za poziv i to shto radi za balkansko druzenje.
Poslednja izmena od Vasko_BG u 26 Sep 2017 17:23, izmenjeno 1 put ukupno.
Odgovori